kalhoty nahody
fShare
0
Pin It

Vykonává-li muž svou potřebu, nesmí se některé věci uspěchat - jak jeden mladý muž zjistil, není to až tak jednoduché.

Závěsy byly zatažené a zajišťovaly maximální možné soukromí, když mladá žena nechal klesnou své ruce směrem k mým slabinám.

Mé černé džíny ležely na zemi, kam je odhodila poté, co je servala z mého těla. Zavřel jsem oči a smířil se s tím, co nastane. Poté vyslovila slova, jež ve mně zůstanou až do smrti. „Obávám se, že ti to budu muset píchnout přímo do penisu. Trochu to asi zabolí..."

Deset let každosobotních nočních pitek mě otužilo vůči nebezpečenstvím pivních ran. (Jednou jsem ze spánku nahlas oddychoval, zatímco mi do tváře bušil nějaký ostravský buran, jen aby mě probudil z mých opileckých dřímot, protože krev, ucpávající mé nosní dírky, zabraňovala v dýchání.)

Takové příhody se daly lehce zvládat, neboť úroveň bolesti, kterou po sobě zanechávaly, vyvažovala jejich nesmyslnost podobná vtipům vyprávěným na večírku. Tentokrát to však bylo jinak. Alkohol zapříčinil nevšímavost vůči stavu vlastních genitálií a já jsem měl zaplatit mučivou cenu.

Stalo se to v průběhu obvyklého výletu do hospody. Uposlechl jsem tedy volání přírody, zaslechl jsem pobídku k poslední objednávce. S úpěnlivou představou ještě jednoho nápoje má pozornost k práci rukou v klíčovém okamžiku poklesla a ve spěchu zpět k baru se mi nepodařilo vrátit celý penis do správných prostor. Jak jsem si zapínal kalhoty, přiskřípl jsem si kousek předkožky do ostrých zoubků kalhotového zipu.

Tímto vývojem situace jsem se nejprve nenechal příliš znepokojit. Stalo se nám to všem dřív a obvykle není problematické - byť ne příliš důstojné - zase zip rozepnout. Tentokráte jsem však mohl za zip tahat sebevíc a kůže se jen hlouběji zarývala mezi ostré kovové bodce. Čím více jsem se pokoušel, tím pevněji se zip svíral, a pak mi po kalhotech začala stékat krev s povážlivou intenzitou.

Rychle jsem vystřízlivěl a uvědomil si, že bez lékařského ošetření si koleduji o katastrofu velikosti John Wayna Bobbitta. Vědom si skutečnost, jak nevítané dotazy typu - co jsem to přesně po tak dlouhou dobu na toaletě provozoval - by vzbudil můj návrat do baru s rukama v rozkroku, z něhož   kape krev, proklopýtal jsem ven k telefonní budce na druhé straně ulice a zavolal pohotovost.

Jakmile mě přivezli na ambulanci, byl jsem ušetřen vysvětlování mého zranění recepčnímu a ihned převezen přímo do oddělených prostor pohotovosti v suterénu, jelikož jsem již ztratil tolik krve, že jsem jen stěží mohl déle čekat. Snahy lékaře o vyproštění mého kokosu ze sevření za použití brutální síly nebyly naneštěstí o nic úspěšnější než mé vlastní. V odpovědi na mé kletby, že raději zemřu, než abych nadále snášel další obdobné tresty, rozhodl se nůžkami zip odstřihnout.

Tento postup a následovný vpich anestetika ulevil fyzickým útrapám, ale umocnil psychické týrání. Díky novocainu se mi celá oblast kolem pasu stala neznámou zemí, a ačkoliv jsem spatřil, jak se s vytažením posledním zoubků zipu ze sevření zbavuje celá do modra, neexistovalo již pražádné   spojení s nervy v mém mozku.

Nakonec jsem omdlel, neschopen nadále snášet krutost pohledu na své mužství, rozervané v kusy.

Když jsem se o několik hodin později probudil, první, co jsem pocítil, byla neutišitelná potřeba      močit, bezpochyby vyvolaná několika nevyprázdněnými půllitry světlého piva, které se ukrývaly v mém močovém měchýři.

„Musím čurat," zašeptal jsem na kolemjdoucí sestru. Potutelně se zachichotala a když opět nastolila vážný obličej, ukázala prstem k pánským toaletám na konci chodby. Když jsem vstal, pocítil jsem ostré bodnutí v pase, jako když se dříve můj obušek lásky rozhodl jít přímo na věc. Ačkoliv již nevězel v kalhotech, můj kokos, jak se zdálo, byl nyní zcela veden mimo svůj uvyklou dráhu.

Boj o jeho vyproštění ve skutečnosti způsobil, že se zdvojnásobila jeho délka i charakter. Jestliže byl můj penis za běžných okolností v ochablém stavu   devatenáct centimetrů dlouhý a pět centimetrů široký, kandidoval jsem nyní na ducha magické lampy.

A ať se mě příležitostně každá sestra v nemocnice nabízela, že mě vykouří zpět do zdravého stavu, musel jsem je všechny odmítnout. Je příznačné pro můj osud, že poprvé a jednou jedinkrát, kdy jsem mohl oprávněně tvrdit, že mám největší ocas na celém jihozápadě, bylo v době, kdy pouhá myšlenka na erekci u mně vyvolávala mdloby.

Když jsem dospěl k míse, rozechvěně jsem namířil svůj tepající ocas správným směrem, skrývaje svůj ostych před dvěma muži v županech na druhé straně toalety. Na zahanbení, která mělo ještě následovat, jsem naprosto nebyl připraven. Injekce, kterou mi dali, aby mě ochránili před závěrečnou bitvou doktora se zipem, zanechala podle všeho díry v mém kohoutku. Místo abych tedy byl schopen vyprázdnit svůj močový měchýř dopředu do mísy, chcanky tryskaly ve všech směrech pod úhlem 150 stupňů a potřísnily celou záchodovou podlahu. Po dobu nadcházejících dvou týdnů jsem byl odsouzen být lidským zavlažovacím systémem.

Naštěstí nebylo nutné, abych v nemocnice déle prodléval. Po krátké prohlídce staničního - jenž mě varoval, naprosto zbytečně, abych pro několik nadcházejících týdnů ustoupil od všech druhů sexuální aktivity - jsem byl uznán práceschopným a připraven k odchodu domů.

Na své pouti k opětovnému vydobytí důstojnosti jsem však ještě musel překonat jednu překážku - oteklý vak fialového masa, přilehlý k oblasti mých genitálií, se ve své současné obří formě nemohl vejít do kalhot běžné velikosti. Jedině spodní díl tepláků byl dostatečně volný, aby se v něm bezbolestně uložil takový monstrózní třasák. Uvážíme-li, že mí spolupracovníci by jen stěží vynechali příležitost, aby mému neštěstí dodali ještě nahořklejší příchuti, než dosud mělo, musel jsem předstírat, že se v šatech nadrozměrných velikostí potloukám z důvodu zranění chrupavky, které jsem utrpěl při fotbalovém zápase.

Díry v mé hlavici se nakonec zacelily a zanedlouho jsem se podivoval, jak se den ze dne moje kladivo zmenšovalo. Jediným mementem oné příhody zůstala nahnědlá jizva v místech, kde byla kůže natržena, což mému ocasu dodává vzezření, že jej napadla lasička. Ach ano, a také skutečnost, že od té doby nosím jen kalhoty se zapínáním na knoflíky.


Ilustrace: Peter Bill
Jeffree's Kitchari Recipe
Jeffree Benet Jeffree's Kitchari Recipe

In the summer of 2012, I was hit with a case of Bell's Palsy, an inflammation of cranial ner [ ... ]

Head-Butting for Pleasure and Profit
The Gorskys Head-Butting by Lee Cox

Head-butting is a much forgotten art. There's a reason for this: it kills brain cells faster than Mi [ ... ]

In the footsteps of the bold: Old School Prague Ex...
Stanley Holditch Cigarettes and the breakfast menu at Jama (photo by Jeffree Benet)

Walking into a stylish cafe, a Mexican restaurant, or a tasteful and intriguing bar in Prague is som [ ... ]

Cattle Mutilations; Satanist Cult or Coyotes with ...
Karl Rotstan Cattle Mutilations; Satanist Cult or Coyotes with Laser Scalpels?

An internet search on the subject twenty years ago would find you only about nine links on the topic [ ... ]

The Conspiracy: How it all fits together - The Sim...
Karl Rotstan The Conspiracy is real

Learn a little about the conspiracy that rules over us all...

Sounds like... Issue 09
Keith Kirchner & Chris Sadler Music reviews from the pages of Think Magazine

Sounds like, music reviews from the pages of Think Magazine...

Bíla Hora: Epic Tram Stop
Adam Courtman Don't pass out on the night tram to Bíla Hora

It finally happened to me: I was Bílá Horaed. I fought it off for a good long time like a Hussite  [ ... ]

Top 10 coffee joints in Prague
Shay Waraker Top 10 coffee joints in Prague

The gourmet coffee trend has revived Prague's café culture...

Read more...

ThinkTV

ThinkTV

Back when the IMF/WB came to Prague, we created a two part programme for TV3. Check it out here.

Name Day/Svatek

Yesterday : Anna Today : Věroslav Tomorrow : Viktor After tomorrow : Marta

Americká historie X
Michael KyselkaAmerická historie X

Americká historie X Je těžké sledovat titulky k filmu Americká historie X, aniž by si člově [ ... ]

ZUZANA NAVAROVÁ & KOA - Barvy všecky
Michael KyselkaZUZANA NAVAROVÁ & KOA - Barvy všecky

Autorka a zpěvačka, kterou milují pódia besed, zahrad a dovedu si ji i s kapelou př [ ... ]

PORTISHEAD - Portishead
Keith Kirchner PORTISHEAD - Portishead

Stát se legendou hned po první sebou nese i problémy, přehrávače odmítají hrát každé d [ ... ]

Čím se zabývá ESF?
Eva McLeanová

Evropský sociální fond podporuje zaměstnanost, vytváří nové a lepší pracovní příleži [ ... ]

DJ Bidlo - Nechci být šoumen
Petra Matušinová DJ Bidlo

DJ OO Bidlo patří v současnosti mezi nejlepší české DJe...

MONSTER MAGNET - Power Trip
Keith Kirchner MONSTER MAGNET - Power Trip

Vypadalo to tak, že jsem smutněl nad stavem rocku v polovině osmadevadesátého a přemýšlel,  [ ... ]

Mugwump
Adam Trachtman

Jsou tam příliš mnoho Američanů v Praze?

LSD po Cesku
Jana

Tak už to tady chodí; chceš - li nebo nechceš, narozen člověkem, pravděpodobně neunikneš tr [ ... ]

Ostatní články

  "Since 1996 Think Magazine has been a catalogue of trendiness masquerading as deep thought, featuring investigative journalism and popular news and as a sociological resource for music, art, fashion, subcultures and the occasional crazy conspiracy theory..." (In Czech & English)

Be interesting. Think.