UFO konspiraci
Pin It

Nejprve se pokusme vyzkoumat, proč by vláda něco takového chtěla dělat?

Počet návštěv UFO od přelomu tohoto století je docela rozsáhlý. Nemohu říct, je-li to z důvodu zvýšené návštevnosti, anebo jednoduše z tohto důvodu, že veřejnost si stále více uvědomuje, co se nachází na obloze. Avšak jedna věc je jasná, hodně lidí říká, že viděli „něco", co nemohou vysvětlit. A co kdy všechny vlády udělaly? Vše popřeli všeho a pokusili se záměnit to za „něco z kosmu".

Kdyby se vládní úředníci bývali postavili a řekli „fajn, ano, je to pravda, jsme navštěvováni mimozemšťany a nemůžeme s tím nic udělat, mohou přijet a odjet,jak se jim zlíbí" pravděpodobne by to mělo za následek pád celosvětové ekonomiky a znepokojení velké části občanů.

Během studené války Sověti zcenzurovali informace o západním světě, v pokusu udržet vše pod kontrolou - nebudou-li lidé informováni o tom, co se děje na západě, jak by mohli být nespokojeni se svojí situací?

Nakonec se sovětská vláda ukázala neschopnou udržet informace a obyvatelstvo se stalo daleko více kritickým vůči své vláde. Výsledkem byl pád Sovětského svazu. Dnes je ruské hospodářství ve velice špatné situaci, s vysokou inflací a bolestným černým trhem.

Společnost na západě nyní věří, že by se toto nikdy nemohlo opakovat - i když při výše uvedených údajích myslím, že by se tak stát mohlo. Toto je důvod, proč bylo vše drženo v tichosti, jedná se o tzv. věc kontroly. Lidé, kteří „to" mají, to nechtějí ztratit a tak se snaží udržet veřejnost „neinformovanou".

Zajímavé na tom všem je, že určitý počet prominentních lidí věří, že mimozemštané opravdu existují a navštěvují nás. Mezi těmito lidmi je i Edgar Mitchell, přední astronaut NASA a šestý muž na měsíci. Veřejně prohlásil, že ve vládě zná určité lidi, kteří říkají, že mají informace o mimozemšťanech, avšak mají zakázáno o tom s kýmkoliv mluvit.

Nick Pope, sloužící ministr obrany ve Velké Británii na pátém kanálu uvedl dokument: (Mimozemšťané mezi námi, Pátý kanál, vysíláno 5.dubna 1998), „Nepopiratelně a nepochybně jsme byli navštíveni mimozemšťany."

Co to znamená? Podívejme se nyní na nekolik zásterek:

Roswell

Pravděpodobně nejvíce dokumentovaný příběh o UFO v historii. Téměř všichni slyšeli o incidentu Roswell, takže se o tom ani nebudu více zmiňovat, jen bych rád připojil pár svých poznámek.

Farmáři, který podal zprávu Vojenským leteckým silám(takto bylo Letectvo známo v té době) bylo řečeno, aby o tomto incidentu nemluvil.

Kapitán letectva, který jako první spatřil havárii, veřejně prohlásil, že viděl havarovaný předmět spolu s malými mrtvolami buďto uvnitř nebo rozptýlené v malé vzdálenosti vně plavidla. Jako úředník letectva prošel rozsáhlými kursy na různých typech letadel a dále pak kursem fyziky, což jej kvalifikovalo na věrohodného svědka, aby vyjádřil názor na pravděpodobný původ těl a plavidla. Dodal, že nebyly lidské.

Objevily se nějaké spekulace o tom, zda jedna z bytostí nebyla po nárazu stále živá. Těla byla samozřejmě převezena do místní nemocnice. Nemocnice pak byla uzavřena armádou. O několik dní později byla těla převezena buď do Wright-Patterson Air Force základny v Ohiu, anebo do Adrews AFB ve Washingtonu D.C. - toto však není jasné, ačkoli je možné, že těla neputovala pohromadě do stejných oblastí.

Určitý počet bývalých zaměstanců letectva veřejně uvedl, že těla spatřily ve Wright - Patterson, v uzavřeném, přísně streženém hangáru pro letadla. Nyní letectvo tvrdí, že havarovaný předmět byl meteorologický balón. Skutečně?! Očekávají, že jim to budeme věřit?

Bohužel toto tvrzení stačilo všem skeptikům k tomu, aby se o tuto záležitost dále nezajímali. My však víme, že v národním zájmu, ať už je zájem jakýkoli, budou veřejnosti lhát.

RAF Bentwaters, Velká Británie 1979

RAF Bentwaters se nachází v Suffolku v Anglii. Je to spoj základny RAF/USAF, který tvoří větší část obranných sil NATO v Anglii. Od další základny RAF/USAF je RAF Woodbridge vzdálen pouhých čtyři a půl kilometru.

Jednoho letního večera hlídač této základny spatřil podivná světla, která byla velmi blízko od plotu základny. Zavolali na spojovatelnu, aby si nechali telefonát potvrdit a když ho obdrzeli, rozhodli se zavolat zástupce velitele základny, poručíka plukovníka Charlese Halta.

Celý tým spolu s poručíkem plukovníkem Charlesem Haltem se odvážil vstoupit do lesa, aby našli zdroj podivného světla. Nakonec spatřili plavidlo naprosto rozdílné od klasického letadla. Vznášelo se a koupalo okolí ve světle. Komentář k událostem, kterým byli té noci svědky, nahrál Halt na magnetofon. Plavidlo poté akcelerovalo kolmo vzhůru a zmizelo do tmy noci. Nahranou pásku si někdo jistě s chutí vyslechl.

Navzdory příjmu několika radarových interceptorů nebyli schopni plavidlo nalézt. Té noci však Kontroly vzdušného provozu na základně a ve West Draytonu v Middlesexu zaregistrovali neidentifikovatelný předmět v blízkosti RAF Bentwaters. Poručík Halt odevzdal svoji zprávu do Washingtonu, avšak zpětně již nikdy nebyl informován. Když se později na incident ptal, bylo mu řečeno, že se ničím nemusí trápit.

Britská vláda zahájila své vlastní vyšetřování této události a došla k závěru: světlo, které bylo viděno zaměstnanci letectva pocházelo z patnáct kilometrů vzdáleného majáku. Nikdy jsem neslyšel tak nepravděpodobně znějící vysvětlení!

Minulý rok se velitel základny objevil v debatě v britské televizi a popisoval události tak, jak je viděl. Vše, co viděl, vysvětlil velice podrobně, avšak úřady popřely, že by se té noci stalo něco nezvyklého.

Nutno podotknout, že Bentwaters bylo sídlem velkého počtu amerických útočných letadel, význačných A-10 a bombardéru F-111. Je zřejmé, že základna byla sídlem skladu taktických nukleárních zbraní a to byl důvod k zapírání pod hrozbou národní ochrany.

Konec konců, když americká a britská vláda nevěděla odkud se plavidlo vzalo, jak si mohli být jisti, že nepatřilo Rusům?

K dnešnímu dni obě vlády stále popírají, že by se osudné noci v Bentwaters cokoliv přihodilo. Buď tedy neidentifikovatelné plavidlo opravdu přistálo v Rendleshamském lese, a v tom případě by veškeré zapírání opravdu bylo v zájmu ochray národní bezpečnosti, anebo to byly masové halucinace zaměstnanců základny, což by samo o sobě bylo velmi závažné - vždyť tito lidé byli zodpovědni za leteckou základnu NATO, kde byly s nejvetší pravděpodobností uloženy nukleární zbraně.


RAF - Royal Air Force - Britské letectvo

USAF - United States Air Force - Letectvo Spojených Státu Amerických

Review: 1968 Magnum Around the World
Jeffree Benet 1968 Magnum Around the World

Where were you in '68? No doubt some of our devoted readers were floating aimlessly in eggland, wai [ ... ]

New Year's Eve at the cottage
Colin Shea New Year's Eve at the cottage

A story about a holiday spent in the Czech countryside that goes a little haywire.

Extra-Terrestrials, Peace and EVOLUTION!
Jeffree Benet Extra-Terrestrials, Peace and EVOLUTION!

The drive for Space exploration is a late-20th-century trend - we are taking the first steps out fro [ ... ]

Tom Waits for no man (humanifesto #08)
Keith Kirchner Think brain gear

Last Friday night, every conversation seemed to revolve around the death of Tom Waits, as if it were [ ... ]

Portrait of the photographer: Tal Shpantzer
Hany Ševčíková Tal Shpantver (photo from Facebook)

With an eye to the spirit and a camera in hand, photographer Tal Shpantzer has taken the energy of f [ ... ]

Feral in the fields (humanifesto 33)
Keith Kirchner Photo by Bucharest-based photographer Natalia Mindru

Was it all just a dream?

Watch what you say - ECHELON is listening!
Niall McKay ECHELON listening station

Echelon is reportedly able to intercept and record and translate any electronic communication: Be i [ ... ]

Why Mindfulness Matters To Your State Of Being
Keye Wu Colouring books for adults reduce stress and improve focus

If you've been wondering what all the fuss has been about colouring books for adults, then prepare t [ ... ]

Read more...

Name Day/Svatek

Yesterday : Bernard Today : Johana Tomorrow : Bohuslav After tomorrow : Sandra

Z metalového fanzinu velký hudebního časopisu. Thi...
T. Navara Jarda Hudec

Díky své práci je spíše zvyklý při rozhovorech někoho zpovídat, než [ ... ]

Něco málo o... NIKA 77
Eva Kolářová DJ Nika77 (Veronika)

V tomto pravidelném sloupku poprvé představujeme zástupce něžného pohlaví - jednu z několik [ ... ]

Makin' hell calling it house...
Spejbl

"Na podcenění vkusu lidí nikdy nikdo neprodělal." Citoval kohosi můj přítel Boo Taubman, kdy [ ... ]

ČECHOMOR - Proměny
Barbora Gregorová ČECHOMOR - PROMĚNY

S pytlem tzv. worldmusic, který se před několika lety nejen v naší zemi plnou [ ... ]

Snaží se naše vlády skrývat existenci bytostí z ci...
Joe Bodia UFO konspiraci

Nejprve se pokusme vyzkoumat, proč by vláda něco takového chtěla dělat?

EASTERN UPRISING - Dance Music from the Asian Unde...
Keith Kirchner EASTERN UPRISING - Dance Music from the Asian Underground

Pozoruhodná a podařená kompilace.

Graffiti je krásná
Thinky grafitti prahy

Graffiti v té podobe, jak ho známe dnes, vzniklo na přelomu 60. - 70. let v New Yorku jako specif [ ... ]

Marie Formáčková - Génius není doma, nechte vzkaz!...
Michael KyselkaMarie Formáčková - Génius není doma, nechte vzkaz!

Neštěstí nechodí po horách, spíše po lidech. Jestli [ ... ]

Ostatní články

  "Since 1996 Think Magazine has been a catalogue of trendiness masquerading as deep thought, featuring investigative journalism and popular news and as a sociological resource for music, art, fashion, subcultures and the occasional crazy conspiracy theory..." (In Czech & English)

Be interesting. Think.