Kim, painted by Richard Martinez
fShare
0
Pin It

Bylo nebylo. Jestliže v 16. století v Praze muž položil ruku na ženu, aniž byli formálně zasnoubeni, dívčin otec mu mohl odseknout šavlí paži až u ramene. Možná, že to není úplně pravda, ale chceme poukázat na to, že první krok sebou vždycky nese riziko. Připravili jsme pro vás seznam technik — některé jsou vědecky prokázané, některé jsou nejisté — ale všechny stojí za pokus jak vzbudit v ženě touhu a k prvnímu doteku přimět...ji. Přečtěte si je a těžte z nich.

#1 Šampaňské vítězí

V roce 1944 probíhala studie pro firmu Revlon. 1007 dospělých lidí bylo dotazováno, jaké jídlo či pití nejlépe stimuluje jejich smysly. Třicetčtyři procent uvedlo šampaňské a dvacetdevět procent jahody.

#2 Sebedoteky

"Dotýkejte se sám sebe na místech, kde by se to líbilo jí," radí klinická psycholožka PhDr J. Kurianska. "Oznamujete jí tak, že se jí chcete dotýkat. Brzy si všimnete, že se bude dotýkat sama sebe na stejných místech. Vznikne jakési synchronní zrcadlo, podvědomé spojení. Muž se může třeba dotýkat svého krku směrem od ucha dolů, ale pokud možno nenápadně."

 #3 Klasické svádění

Beethovenova 'Kreutzerova sonáta' (pro housle a piano) byla vždy notoricky známá svým erotickým působením na citlivé dámy. Německý psycholog Wilhelm Stekel mluví o osobní zkušenosti: "Jako student jsem zahrál "Kreutzerovu sonátu" jedné velmi vášnivé ženě… měla na ni obzvláště silný účinek. Pak jsem si přečetl Tolstojův román ( je to příběh muže, který ze žárlivosti zavraždí svoji manželku poté, kdy ji jakýsi houslista jednoho večera zahraje onu sonátu). Zahrál jsem ženě "Kreutzerovu sonátu" znovu a ona byla po třetím dějství jako výbušnina."

#4 Sgt. Pepper's

Mnohá koření jako třeba kayenský pepř nebo ostré papričky rozšiřují cévy. Totéž se podle knihy 'Dávky lásky: Průvodce afrodisiaky a sexualním potěšením', děje při sexuálním aktu. Krev proudí do vagíny prudčeji a vyvolává zvlhčení. Tělo na ostré papričky reaguje sexuálním vzrušením. To je i základní princip afrodisiaka 'Španělské mušky,' ale pozor, lokální aplikace papriček se nedoporučuje, nevzrušuje, jenom bolí!

#5 Šeptání sladkých nesmyslů

Nejromantičtější knihy poezie jsou podle časopisu Lit 'Dvacet milostných básní' a 'Písně touhy' od chilského básníka Pabla Nerudy. Neruda byl holohlavý muž s nadváhou ve středním věku, přesto ho na letištích vítaly davy žen ječící jako fanynky Beatles. Jestliže se nepřinutíte číst básně nahlas, zakupte vyvolené alespoň knihu.

#6 Muž v černém

"Oblékněte se od hlavy k patě do černého," radí Institut pro průzkum barev. Ženy údajně tato silná barva vzrušuje. Muži v černém vypadají sexy, velmi silně a okamžitě atakují ženské smysly. Tento průzkum probíhal mezi ženami z Uměleckého institutu na Floridě ve Spojených Státech.

#7 Pozornost patří jejím rtům

Vyjadřujte očima úžas, zatímco žena mluví. Zírejte na její tvář a opakovaně civte na její rty. Získá podvědomý pocit, že je obdivována a oceňována, že je zde přítomen úmysl jí políbit. Špatní svůdci mají pocit, že musí na ženu zírat jako Rasputin, ale ženy to shledávají odpudivým.

#8 Způsob chůze

"Muž může vyjadřit svoje postavení a třídu, ke které patří, držením těla - nejlepší je otevřený, relaxovaný postoj s hlavou trochu zakloněnou dozadu s uvolněnou gestikulací." říká Helen Fisherová, autorka 'Anatomie lásky a První sex.' "Chůze krátkým kultivovaným krokem vyjadřuje touhu. Pyšná chůze vlastně znamená nedostatek sebedůvěry."

#9 Mluvte ztlumeným hlasem

"Klíčem k tomu, abyste zněli sexy, je ztlumený hlas bez napětí," radí Philipp Panni, konzultant přesvědčivé komunikace, v knize 'Sex Appeal.' "Napětí odrazuje - zejména osobu poblíž vás. Takže mluvte hřejivým hlasem, snižte hlasitost a hlavně ne pronikavě." To ženu mimo jiné přiměje k tomu, aby se k vám blížeji naklonila a lépe vás slyšela.

#10 Kam sáhnout

"Pokud byste se chtěli ženy dotknout, nedotýkejte se nejprve jí, nýbrž jejich věcí," radí psycholog Kuriansky, dlouholetý vědecký průzkumník z Columbia Medical Centra v New Yorku. "Při večeři se čas od času nakloňte a příležitostně přemístěte její sklenici nebo narovnejte její příbor. U baru odsuňte její stoličku stranou od těch, kteří mluví nahlas. Jestli její taška hrozí spadnutím ze stolu, posuňte ji blíže k ní. Pečujte o ženu, nenásilně pronikejte do jejího prostoru."

#11 Zpátky do zahrady

Poležení v trávě nebo procházka kolem řeky ženu vzruší. Přesuňte její myšlenky z racionální oblasti do oblasti tělesné. Projděte blátem nebo strkejte nohy do potoka. Najděte důvod, aby se musela vyzout. Bude vše cítit více fyzicky, sepětí s přírodou, vůně se stanou bohatšími a barvy živějšími.

#12 Zázračně vařte

Máme pro vás dvě rady: úplně od začátku. Průzkum švýcarského psychiatra Willy Pasiniho dokazuje, že 93 procent žen je přitahováno muži, kteří umí vařit. "Po miliony let to byli muži, kteří obstarávali maso," říká Helen Fisher, antropoložka a autorka knihy 'První sex.' "A patrně ho také vařili." Takže ženy jsou předurčeny zbožňovat spíše muže, kteří umí improvizovat se sušenkami než ty, kteří si nechají přivézt koš dobrot z luxusní pekárny.

#13 Hudební osvěta

Pro vaši hudební osvětu (a pro váš zdárný sexuální život), vám redaktorky ze Thinku připravily seznam dvanácti alb, na kterých se všechny shodly, že "jsou rajcovní, až ledy tají." Doporučujeme vám některé z následujících: Radiohead The Bends (Capitol), Liz Phair Whitechocolatespaceegg (Capitol), Jeff Buckley Grace (Sony), Crowded House Recurring Dream (Capitol), Freedy Johnston This Perfect World (Elektra), Al Green Greatest Hits (DCC Compact Classics), Lloyd Cole Lloyd Cole (Capitol), Heather Nova Oyster (Sony), Van Morrison Astral WeeksAstral Weeks (Warner Bros.), Echo and the Bunnymen What Are You Going To Do With Your Life? (Sire), Brian Ferry/Roxy Music Street Life (Warner Bros.), Garbage Version 2.0 (Universal)

#14 Vhodné obutí

"Ženy odmítají muže rychleji, když nemají boty v pořádku," říká Valerie Steele, kurátorka muzea Módního institutu a autorka knihy 'Fetiš: Móda, sex a síla.' "Ale boty nemusí být extrémně moderní. Moc je dokázané afrodisiakum, takže si vyberte boty, které jsou drahé a naleštěné, ne levné a ošoupané."

5 Reasons Why the Time Is Right to Buy a Mac
Tech Desk 5 Reasons Why the Time Is Right to Buy a Mac

The trend is starting to shift from the long dominant PC platform

How Money Began (and what it is today)
Douglas and Koneta Roxby How Money Began

Today, when you buy a fifty-cent ice cream cone and you have a dollar, you expect to receive some c [ ... ]

Už jsme doma: The Think Interview
Petra Matušinová Photo from Koonda Holaa

Už jsme doma is one of the most original Czech rock bands.

Of Social Media and Friendships
Patricia Camara Dealing with friendships in the age of social media

Weeks ago, I had lunch with one of my best friends at McDonald's. We talked about many things to cat [ ... ]

Czech Supermarket Dementia
J. Hurewitz Shopping in Tesco is crazy

Forget the burdens and complications of career, lovers, family, bills, friends, and all the other fa [ ... ]

Nullis no more
Dr Paul Kail

When Captain Cook landed in Australia, he declared it a terra nullis because the inhabitants were ap [ ... ]

Frank Haughton; An Irish Gent in Prague
Robert Young Frank Haughton (from Facebook)

Frank Haughton moved to the Czech Republic in 1993 with one goal in mind; to open the first Irish Pu [ ... ]

IMF/WB 2000 in Prague; fleeting euphoria and real ...
Alexander Zaitchik Masked Black Bloc demonstrators hurl cobble stones at police during protests against the IMF/World bank meeting in Prague, Czechia

Admit it, the week of 20 - 27 September 2000 was just what this town needed.

Read more...

Name Day/Svatek

Yesterday : Petra Today : Helena Tomorrow : Ludvík After tomorrow : Bernard

Co je vaší závislostí?
Tomáš Sláma Co je vaší závislostí?

Samotný název tohoto preparátu vyznívá velmi pozitivně.

Mantra od Dalai Lamy
Dalai Lama Dalai Lama

Krátký buddhistický pohled na život...

Rozhovor s Wayne Hemingway
Kateřina Hartlová Wayne Hemingway

Wayne Hemingway byl jeden z nejvlivnějších ulice módní návrhář z posledních 100 let...

Curling
Kateřina Doubravová Curling kamen

Na poslední olympiádě tento sport všechny dostal a i v České republice už funguje na prvoligo [ ... ]

Footbag, bláznivý sport
Sports Desk Footbag, Foto: Adrian Šetlík

Řekne-li se footbag, hakisak, sípa nebo hak, znamená to vždy tu samou věc - [ ... ]

Proč jsem tak unavený
Petra Matušinová Alarm clock

V této zemi žije 10 miliónů lidí. 5 miliónů tvoří důchodci, což znamená, že na práci z [ ... ]

Slangovy slovnik: Cože to sakra říkal?
Keeley Keeley: Slangový slovník

Keeley: Slangový slovník o 3000 výrazech vychází v druhé polovině [ ... ]

Byla jsem cizinkou v cizí zemi
Eva Kolářová Francie, Normandii

Nevzpomínám si, kdo přišel první s nápadem jet do Francie. Každopádně 24. & [ ... ]

Ostatní články

  "Since 1996 Think Magazine has been a catalogue of trendiness masquerading as deep thought, featuring investigative journalism and popular news and as a sociological resource for music, art, fashion, subcultures and the occasional crazy conspiracy theory..." (In Czech & English)

Be interesting. Think.