MŮŽETE TĚŽE UŽITOVAT ČTENÍ TOTO >>
Poptrash Pokud jste nestrávili posledních pět let ve stavu paranoidní deprese, zamčeni ve svém bytě, neochotni vyjít ven, poslouchat rádio a sledovat televizi, pak určitě víte kdo je DJ Bobo. ...

Jste na volné noze
fShare
0
Pin It

Co to znamená být podnikatelem? Znamená to vést svůj vlastní podnik. Znamená to svobodu. Znamená to také těžce a zodpovědně pracovat.

Když jste ve škole, neuvažujete o tom, že byste vedli svůj vlastní podnik. Ale když chvíli pracujete pro někoho jiného, můžete se rozhodnout, že se vám nechce pořád žebrat o volno.

Zeptejte se kohokoli, kdo má svůj vlastní podnik, mohou určitým způsobem sami disponovat svým časem.

„Nemusím se nikomu zodpovídat. Když potřebuji odejít na dvě hodiny, můžu," říká Jan V., který vede podnik na dabování videa a redakční práce. Ale jste omezeni jiným způsobem, říká. Jak? „Strávíte spoustu času v práci. Ale alespoň se můžete rozhodnout, kdy a kde pracujete," říká. „A co si do práce oblékáte.

Možnost dělat rozhodnutí je důležitá součást vlastního podnikání. Také je potřeba vědět, v čem jste dobří a kde máte slabiny. Mnoho podnikatelů si hledá jiné lidi na práci, ve které nejsou sami dobří!

Jan je rád kreativní. Líbí se mu navrhovat grafiku. Ví, že organizování není jeho nejsilnější stránkou, proto si na tento úkol najímá někoho, kdo se o tuto část podnikání postará. Tato osoba mu pomáhá organizovat jeho záznamy, sleduje zásobování a platí účty.

Musíte být schopni být šéfem, aniž byste se chovali „nadřazeně". Dnes pro Video Jedna pracuje 8 lidí. Je potřeba se naučit mnoho věcí, abyste zvládli své zaměstnance, počínaje zlatým pravidlem - chovejte se k jiným lidem tak, jak chcete, aby se chovali oni k vám.


Anti-podnikatelské povahové rysy:
  1. Skromnost
  2. Citlivost
  3. Lidi, kteří potřebují lidi
  4. Zbabělost
  5. Dodržování osmihodinové pracovní doby
  6. Jednostrannost
  7. Šílená touha ovládat
  8. Střílení od boku
  9. Žádné vedení
  10. Vzdávání se

Být podnikatelem znamená také být ochoten zůstat u toho, co jste jednou začali, říká Jan. „Rozjet firmu - to chce čas. Na začátku tam trávíte mnoho hodin a nemáte moc peněz. Někdy to trvá i pět let a déle, než se skutečně dostaví zisk."

V čem byste mohli začít podnikat? Odborníci tvrdí, že v budoucnosti bude velká poptávka po firmách, které nám budou šetřit čas. Zaneprázdnění lidé se zřejmě budou zajímat o uklízecí firmu, kterou založíte nebo o zahradnické služby.

Snad jste dobří v prodávání a pak byste mohli mít svou vlastní společnost prodávající oblečení, použitá auta či domy. Pokud máte talent vyrábět věcí nebo je opravovat, měli byste se zaměřit právě na to. 

Důležité je, říká Jan, najít to, co lidé potřebují a čím se zatím nikdo nezabýval. „Jděte do toho a využijte příležitosti otevřených dveří. Měli byste zjistit možnosti a rychle se pohnout. Protože pokud to neuděláte vy, udělá to někdo jiný." Můžete to udělat právě teď.

Co je potřeba ve vašem okolí? Hlídání dětí? Popřemýšlejte o zaneprázdněných lidech. Co asi nestíhají dělat? Chodit venčit psy? Vyzvedávat věci z čistírny? Zalévat květiny? Najděte otevřené dveře a jste na cestě stát se podnikateli.

Jste na volné nozeJste na volné noze

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Petra Today : Helena Tomorrow : Ludvík After tomorrow : Bernard

GARBAGE - Version 2.0
Keith Kirchner GARBAGE - Version 2.0

Jako dítě jsem měl představu „swingujícího Londýna", Londýna, kde byli Beatles, Rolling St [ ... ]

Krátká historie rtěnky
Anna Koslová Krátká historie rtěnky

Jste-li dívka, pak ten nejlevnější způsob, jak vlastnit výrobek známé design [ ... ]

RUSH HOUR 1 (Rušná hodina)
Joe Bodia RUSH HOUR 1 (Rušná hodina)

Od té doby, co filmová společnost New Line překročila před dvěma lety americká pobřeží s  [ ... ]

Dolores French; Ten hotel už jsem znala z dřívějš...
Michael Kyselka Dolores French

Událost, která mě straší dodnes, spadla jako peklo z nebe a já věřím, [ ... ]

DAVID MATÁSEK: Z Orlíku přes Národní do Divadla K...
Michael Kyselka DAVID MATÁSEK

"A cejchem mu vypálili na čelo nesmazatelné znamení  [ ... ]

Skryté poklady Evropy
Joe Bodia equal pay for equal work

Evropa byla vždy známá svou kulturní rozmanitostí, formovaná historií a geografií na multiet [ ... ]

Koketování s nesmrtelnosti
Vít Hradec Koketování s nesmrtelnosti

Ještě donedávna znamenala smrt poslední mezník lidského bytí, závěrečnou k [ ... ]

Zvuková vylepšení
Joe Bodia Zvuková vylepšení

Nepostradatelné součásti vybavení do 3,000 Kč...

Ostatní články

Computer Engineering Program Basic engineering education And computer science of computer systems At Faculty of Information Technology Sriprathum university Emphasis on the design of embedded systems, both hardware and software, instruction set, VLSI technology and networking. To meet the needs of the industry.

System stakes. Stakes or system are mainly interesting if you want to play with stakes that are high-risk. In order to bet on that just 3 out of FOUR stakes must be right.Although, on the flip side, it's necessary for you to take a drop-off of your ( ZCode System - zcodesystemexclusive ) general odd by doing this, on-the-one-hand, your chances to win grow ... But in the event that you bet on two or one underdogs you perform quite profitably and nevertheless can shove your chances again, Click here for more information and see ...