MŮŽETE TĚŽE UŽITOVAT ČTENÍ TOTO >>
Pink Moon Co se stane, když smícháš spoustu Jacka Danielse, lehký marlbora a surrealistickou atmosféru kavárny Pink Floyd, k tomu přidáš slavičí hlas brzy mezinárodně uznávaných Ohm Square a groovových Wubble U? ...

Runy: Starověké předvídání budoucnosti
fShare
0
Pin It

Runy jsou pradávným způsobem, jak zjistit, co pro vás přichystal osud. Umožní vám nahlédnout do blízké budoucnosti.

Runy, starověké písemné symboly užívané v rukopisech již ve 2. st. před n.l., vznikly modifikací římské nebo řecké abecedy a jejich tvar byl během staletí přizpůsoben, aby bylo možno texty vyrývat do podkladu. 

Pětadvacet magických symbolů, tvořící runovou kaménkovou abecedu, začali jako první používat Vikingové ve 13. století. Věřili, že runy jsou posvátným darem od bohů a jejich kněží je používali při důležitých rozhodnutích, podobně jako my dnes používáme horoskopy.

Obecně se má za to, že si s sebou na svá světová tažení brali měšce s runami, protože runám podobné symboly jsou vytesány do kamenů některých anglických kamenných kruhů, jakým je např. Stonehenge. 

Poznejte jejich tajemnou moc!

1. Zaměřte se na otázku, na kterou chcete odpověď nebo na problém, který vás už dlouho trápí a nemůžete najít odpovídající řešení. Může se to týkat libovolné oblasti vašeho života, jako je láska, finanční situace, plánované cesty, zaměstnání.

2. Vyberte si libovolnou runu a položte na ní prst. Zvolte si číslo od 10 do 30 a ve směru hodinových ručiček odpočítejte odpovídající počet run. 

3. Přečtěte si, co Vám předpovídá runa, na kterou počítáním dojdete.

Gebo - Obrana

Runa skrývající nebezpečí, které ale pravděpodobně můžete překonat. Situaci můžete změnit k lepšímu, stačí, když se zamyslíte nad svým způsobem myšlení a změníte své jednání.

Rada: Jestli máte tajné plány ohledně někoho, na koho máte zálusk, tato runa vás varuje, že se pravděpodobně setkáte s překážkami. Opatrně si promyslete, jaký zpětný dopad by tento plán mohl mít na vás i na ostatní.

Berkana - Růst

Je symbolem úspěchu, dokončení plánů.

Rada: Přemýšlíte, že projevíte své city někomu, kdo se vám už dlouho líbí a nebo se rozhodujete k důležité koupi? Neváhejte a pusťte se s chutí do toho.

Nauthiz - Ochrana

Velmi pozitivní runa. Hovoří o ochraně, příznivých změnách.

Rada: Držte své city pod kontrolou, nebo svými náladami doženete kamarády k šílenství. Jste tak pohlceni svými emocemi, že ani nevidíte skvělou příležitost na milostný románek. Reagujte na všechny šance a výzvy.

Laguz - Proudění

Tato runa věští ve prospěch všeho, co souvisí se skrytými rezervami a představivostí. Volný průchod vašich schopností a přání.

Rada: Přestaňte vše rozebírat, nepřidělávejte si zbytečné starosti - konktrétně ohledně lásky. Důvěřujte své intuici, protože v tomto případě nemá vaše okolí na všechno správné odpovědi.

Teiwaz - Válečník

Vystřelený šíp. Pokud se ptáte na lásku, tato runa má pro vás dobré zprávy. Vytvořili jste si s někým silné pouto a budete za to oba bohatě odměněni. V práci dostanete možnost podílet se na důležitém projektu, ukažte tedy co ve vás je.

Rada: Jednejte rozhodně, nebojte se. Spoléhejte se na sebe a svou sílu.

Hagalaz - Rozkol

Tato runa představuje proměnlivost života s jeho problémy a úskalými. Pouze opatrnost vás dovede k cíli, protože výsledek není ve vašich rukou.

Rada: Připravte se na změnu plánů. Kamarádi se možná začnou divně chovat a nebo se náhle může změnit cíl rodinné dovolené - pozor na nečekané.

Prázdná runa Wyrd

Strašidelná runa, která znamená, že se váš osud dal do pohybu. Tato tajemná věštba značí nepoznatelné.

Rada: Riskujte. Buď a nebo. Rychle si kupte los.

Ansuz - Sebeovládání

Buďte trpěliví, rozvážní a pevní ve svých rozhodnutích. Nastal čas zušlechtit svou mysl. Myšlenka předchází činu.

Rada: Prověřte si, proč se vám smůla lepí na paty. Jestli vám v poslední době ujíždí autobus před nosem příliš často a nebo proti vám vaši přátelé kují pikle, je na čase nařídit si budíka na trochu dříve a přestat chtít měnit věci, které stejně nemůžete ovlivnit.

Thurisaz - Brána

Týká se nového životního období. Možná obdržíte zprávy, které mohou změnit váš život. Brzy budete muset učinit důležité rozhodnutí, které bude vyžadovat vaši plnou koncentraci.

Rada: Vyslechněte si názory druhých. Vyčkejte pravého okamžiku k činu. Buďte opatrní. Rozmyslete se, než se rozhodnete projevit svůj zájem o někoho, kým si nejste jisti.

Peorth - Zasvěcení

Skryté děje. Hovoří o tajemství, odhalení. Dává možnost druhé šance. 

Rada: Vy a nebo někdo, koho znáte, má tajemství, které v nejbližší době vyplave na povrch. Vyvarujte se proto klepům. Mezitím věc, kterou jste lehce naznačili, byla vyslyšena správnými lidmi.

Othila - Spojení

Jestli jste strávili poslední dny netrpělivým čekáním na telefon, příště až zazvoní, bude to určitě pro vás. Náhodná setkání jsou také na obzoru.

Rada: Buďte všímaví. Třeba v nejbližší době náhodou narazíte na někoho, s kým by jste si velmi rádi vyšli do kina.

Raido - Komunikace

Hovoří o usmíření, může znamenat dobré zprávy. A nebo také nedorozumění a potřebu vše si ujasnit.

Rada: Neposlouchejte lidi, kteří neznají všechny podrobnosti. Nebojte se za sebe zabojovat, zvláště pokuď se doslechnete nepravdivou pomluvu.

Algiz - Odloučení

Čas zbavit se starých nánosů ve vašem životě. Může to být špatný vztah na kterém lpíte, špatný zvyk, který jste si vypěstovali a nebo skříň plná nenositelného oblečení. 

Rada: Cokoliv to je, brání vám to v dalším rozkvětu. Připravte se na těžkosti či zdržení, ale vynaložené úsilí se vám vrátí.

Kano - Začátek

Věštba dobrých začátků, obnovy. Můžete v sobě také objevit skrytý talent, o kterém jste netušili.

Rada: Něco ve vašem životě se blíží ke konci - přátelství, vztah a nebo vás některé věci nezajímají tak jako dříve. Připusťte si, že už to skončilo a směle využijte nových příležitostí. Vrhněte se vstříc novým dobrodružstvím.

Uruz - Síla

Tato runa obvykle signalizuje ztrátu něčeho, k čemu jste velmi připoutáni. Nebo růst a prospěšnou změnu. 

Rada: Nestresujte se. Situace se sama vyřeší k lepšímu. 

Dagaz - Pokrok

Naskytne se vám příležitost, v kterou jste doufali. Velký úspěch a splněné plány. Vítězství nad nepřízní osudu.

Rada: Plně využijte všech šancí, které se vám naskytnou. Zůstaňte optimističtí.

Inguz - Partnerství

Hvězdy vám předpovídají lásku a partnerství. Vypadá to, že vám někdo pěkně zamotá hlavu a nebo si najdete nového kamaráda. 

Rada: Vyvarujte se sobectví. Brzo budete schopni poskytnout útěchu příteli v nouzi. Buďte citliví a pečlivě naslouchejte, ale hlavně, buďte upřímní.

Eihwaz - Sklizeň

Tato runa symbolizuje to, co bylo zaseto a brzy bude sklizeno. Radost z výsledků vaší trpělivosti a vytrvalosti.

Rada: Nezastavujte se v půli cesty. Jdete správným směrem, ať už se to týká nového koníčka, prospěšného přátelství a nebo předsevzetí, které jste učinili.


Sowelu - Životní síla

Štěstí, vítězství a splněné naděje. Do všech oblastí života (práce, láska, zdraví) přichází energie.

Rada: Plánovali jste, jak zlepšit svou finanční situaci. Teď je na čase učinit potřebné kroky. Úspěch je jistý.

Fehu - Bohatství

Runa oprávněných odměn, uskutečněných ambicí, předzvěst zbohatnutí a, co je nejdůležitější, naplněné lásky. Váš vysněný(á) vstoupí do vašeho života. 

Rada: Snažte se vytrvat a zabezpečit nabitý zisk. 

Inguz - Plodnost

Předpovídá narození, počátek. Jste pouze na začátku, výsledky se však brzy projeví.

Rada: Jestli se zrovna chystáte začít něco nového - nový kurz, vztah, nebo chcete začít žít zdravě - ať je to cokoliv, s toto runou nových začátků budete mít na 100% úspěch.


Isa - Mrtvý Bod

Ochlazení vztahů, překážky. Pasivita ve vás může nabýt vrchu.

Rada: Odložte plány. Jediné, co můžete udělat, je přijmout fakt, že vás vaši nejlepší přátelé zanedbávají nebo že nemáte žádné peníze. Využijte tohoto fádního období, zavolejte pár lidem a nebo rozveselte svůj pokoj pěknými dekoracemi. Vyčkejte až se situace zlepší sama.

Ehwaz - Pohyb

Tato runa značí cestu, pohyb, změnu. Možná se nastěhujete do nového bytu, vyjedete si na prázdniny, nebo se zlepší situace, která vám svazuje křídla.

Rada: Buďte připraveni vyrovnat se s nastálou situací. Zachovejte si otevřenost a svobodomyslnost.

Wunjo - Radost

Vaše práce vám přinese radost a uspokojení. Naleznete i citové naplnění.

Rada: Tajné přání se splní. Možná pozvání na intimní večeři ve dvou nebo hezký dárek. Vydržte, protože štěstěna si na vás vzpomněla.


Mannaz - Ego

Tato runa značí, že nevěnujete dostatek pozornosti vašemu vnitřnímu hlasu, který vám napovídá, jak zvládnout neobvyklou situaci, do které jste se dostali. 

Rada: Řešení naleznete ve svém nitru.

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Jáchym Today : Petra Tomorrow : Helena After tomorrow : Ludvík

Venováno neviditelnému kondorovi
Petr Straka Machu Picchu (foto: Petr Straka)

Pablo Neruda nazval Machu Picchu - jeden z peruánských zázraků - "Pěnou kondorů".

NAČEVA - Fontanela
Vlastimil Beránek NAČEVA - Fontanela

Také svým dalším, v pořadí už čtvrtým albem Načeva do [ ... ]

Americká historie X
Michael KyselkaAmerická historie X

Americká historie X Je těžké sledovat titulky k filmu Americká historie X, aniž by si člově [ ... ]

Rozhovor Klára Nademlýnská
Marie Sommerová Klára Nademlýnská

Klára Nademlýnská pracovala od roku 1989 v Paříži jako návrhářka a modelistka střihů. V  [ ... ]

Začalo jaro
Eva Kolářová Začalo jaro

Raději bych napslal Jaro je tady, ale nemohu tak učinit vzhledem k faktu, že pod tímto názvem p [ ... ]

Povídání s debutujícím filmovým režisérem; Eliška ...
Eva Kolářová Otakáro Schmidt

Poslední měsíc roku, poslední období tisíciletí pro někoho znamená zlom, pro n& [ ... ]

Vzpomínky na nevydarené schúzky
Joe Bodia Vzpomínky na nevydarené schúzky

Nevydařená schězka 1

Udělej si sám - DIY kultura
Hopeless idealist DIY Kultura z Leonardo Cassali

Ačkoli názory na současnou mladou generaci v tomto článku vyjadřuj [ ... ]

Ostatní články

Computer Engineering Program Basic engineering education And computer science of computer systems At Faculty of Information Technology Sriprathum university Emphasis on the design of embedded systems, both hardware and software, instruction set, VLSI technology and networking. To meet the needs of the industry.

System stakes. Stakes or system are mainly interesting if you want to play with stakes that are high-risk. In order to bet on that just 3 out of FOUR stakes must be right.Although, on the flip side, it's necessary for you to take a drop-off of your ( ZCode System - zcodesystemexclusive ) general odd by doing this, on-the-one-hand, your chances to win grow ... But in the event that you bet on two or one underdogs you perform quite profitably and nevertheless can shove your chances again, Click here for more information and see ...