MŮŽETE TĚŽE UŽITOVAT ČTENÍ TOTO >>
Graffiti - komunikace stala tváří města Když přijíždíte do německého Bayreuthu, je ze silnice lemující nábřeží vidět velmi nevzhledné koryto vybetonovaných, šedě unylých břehů. ...

Zdraví je krásné
fShare
0
Pin It

Nejlepší je, samozřejmě, vypadat stále přirozeně.

Asi chviličku trvá, než si člověk vyzkouší, co mu sluší a v čem se cítí. Nedávno byla v jednom nejmenovaném časopise nařčena Aňa Gaislerová, že zanedbává svou vizáž. Nevím, který redaktor/ka tak učinil, rozhodně s ním nesouhlasím. Člověk, který nevypadá jako papouch, není ten, který dělá něco špatně!

Péče o pokožku

Svojí pleť si nevybíráme. Každý z nás si prošel pubertou, která se předvedla i na obličeji, což mnohé z nás v dostatečné míře frustrovalo. Naštěstí to máme za sebou a teď už záleží jen na vás, do jaké míry se zbylým pórům budete věnovat, abyste je nemusely překrývat kilogramy make-upu.

Obočí

Jako malou mě děsil portrét Leonida Brežněva. Myslela jsem si, že je bubák. S odstupem času jsem zjistila, že hrůzu mi nahánělo jeho neuvěřitelné obočí. 

Už jsem vyrostla a hrůzu mi nahánějí ženy s vyškubaným obočím, na jehož místo aplikují tužkou tenkou čáru. Zlaté střední cesty lze dosáhnout vytrháváním pinzetou nebo používáním voskových přípravků, pásků předem napuštěných vozkem „Zip strip." Ale obojí bolí!

Řasenky

Zvýraznění řas v mnoha případech patří ke každodenním koupelnovým záležitostem, stejně jako čištění zubů. Nabídky kosmetických firem jsou natolik profláklé, tedy nebudu omílat starou písničku. Záleží na jedinci, chce-li mít řasy třikrát nebo pětkrát delší, jak slibují ,nebo rovnou vzbuzovat dojem velblouda.

Tváře

Podezřívám některé dívky, které potkávám na ulicích, v klubech, v kavárnách a restauracích i mimo ně, že nemají doma zrcadlo. Zmalované tváře, které měla Marfuša v pohádce Mrazík, když se chystala na ženicha, těmto dívkám patrně utkvěly v paměti. Nejspíš nepobraly, že to byla jen pohádka a bylo to jenom jako!

Rty

Líčení rtů je další individualitou každého z nás. Ať používáte rtěnky lesklé nebo matné, výrazné nebo téměř neviditelné, vždy s mírou! Tedy nechcete-li vypadat jako Mick Jagger nebo zlá noční můra. Trendem stále zůstávají zemní barvy: kouřové, ocelově matné odstíny hnědé a barvy burgundského vína. Samotné produkty jsou nabízeny v nebřeberném množství s rozdílnou kvalitou.

Fascinují mě reklamní šoty, propagující neslíbatelné, nesmývatelné a jiné dlouho trvající rtěnky. To, co jejich výrobci a maskéři hollywoodských hvězd zaručují, by v praxi znamenalo, že rtěnka na ústech setrvá za jakýchkoliv okolností.

Osobně se přikláním k nejrůznějším jelením lojům, které dodají rtům vláčnost a zabrání jejich vysoušení a následnému popraskání, zvláště v zimních měsících. Nejvhodnější jsou Labella různých druhů a chutí. Na hory nezbytná věc i pro pány.

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Anna Today : Věroslav Tomorrow : Viktor After tomorrow : Marta

Fanfare Ciocârlia
Jarka Fricová Fanfare Ciocârlia

"Když říkám, že jsem z vesnice Zece Prajini, lidé si mysll, že pocházím z konce světa. Ale [ ... ]

DJ Bidlo - Nechci být šoumen
Petra Matušinová DJ Bidlo

DJ OO Bidlo patří v současnosti mezi nejlepší české DJe...

V jaké restauraci jíte vy?
Marie Vokálková a Jakub Štefanko Globe Bookstore & Cafe

Přibírání nových zážitků z našeho intimního života patří k jednomu z hlavních (a dovol [ ... ]

Profil Jana Laštovková
Eva Kolářová jana-lastovkova.jpg

Kdo to vlastně je? Mladá malířka, kte [ ... ]

Mimoň: Pojďme tam, nevím kam
Petra Matušinová

Opuštěná vojenská základna Mimoň, ve které za okupace přeb&# [ ... ]

Global Street Party '98 z Mého Pohledu
Joe Bodia Nevolte: revoltute!

16. 5.1998 došlo v Praze k patrně nejdůležitější, mám na mysli nejdůležitější z hledisk [ ... ]

Oskar Petr
Michael Kyselka Oskar Petr

Muzikant, který se vlastně vždy soustředil spíše na nekomerční  [ ... ]

Co s přicházejícím Silvestrem?
Eva Kolářová

Ne každý z nás patří mezi aktivní plánovače oslav, ale Silvestr je Silvestr.

Ostatní články

Computer Engineering Program Basic engineering education And computer science of computer systems At Faculty of Information Technology Sriprathum university Emphasis on the design of embedded systems, both hardware and software, instruction set, VLSI technology and networking. To meet the needs of the industry.

System stakes. Stakes or system are mainly interesting if you want to play with stakes that are high-risk. In order to bet on that just 3 out of FOUR stakes must be right.Although, on the flip side, it's necessary for you to take a drop-off of your ( ZCode System - zcodesystemexclusive ) general odd by doing this, on-the-one-hand, your chances to win grow ... But in the event that you bet on two or one underdogs you perform quite profitably and nevertheless can shove your chances again, Click here for more information and see ...