Zdraví je krásné
fShare
0
Pin It

Nejlepší je, samozřejmě, vypadat stále přirozeně.

Asi chviličku trvá, než si člověk vyzkouší, co mu sluší a v čem se cítí. Nedávno byla v jednom nejmenovaném časopise nařčena Aňa Gaislerová, že zanedbává svou vizáž. Nevím, který redaktor/ka tak učinil, rozhodně s ním nesouhlasím. Člověk, který nevypadá jako papouch, není ten, který dělá něco špatně!

Péče o pokožku

Svojí pleť si nevybíráme. Každý z nás si prošel pubertou, která se předvedla i na obličeji, což mnohé z nás v dostatečné míře frustrovalo. Naštěstí to máme za sebou a teď už záleží jen na vás, do jaké míry se zbylým pórům budete věnovat, abyste je nemusely překrývat kilogramy make-upu.

Obočí

Jako malou mě děsil portrét Leonida Brežněva. Myslela jsem si, že je bubák. S odstupem času jsem zjistila, že hrůzu mi nahánělo jeho neuvěřitelné obočí. 

Už jsem vyrostla a hrůzu mi nahánějí ženy s vyškubaným obočím, na jehož místo aplikují tužkou tenkou čáru. Zlaté střední cesty lze dosáhnout vytrháváním pinzetou nebo používáním voskových přípravků, pásků předem napuštěných vozkem „Zip strip." Ale obojí bolí!

Řasenky

Zvýraznění řas v mnoha případech patří ke každodenním koupelnovým záležitostem, stejně jako čištění zubů. Nabídky kosmetických firem jsou natolik profláklé, tedy nebudu omílat starou písničku. Záleží na jedinci, chce-li mít řasy třikrát nebo pětkrát delší, jak slibují ,nebo rovnou vzbuzovat dojem velblouda.

Tváře

Podezřívám některé dívky, které potkávám na ulicích, v klubech, v kavárnách a restauracích i mimo ně, že nemají doma zrcadlo. Zmalované tváře, které měla Marfuša v pohádce Mrazík, když se chystala na ženicha, těmto dívkám patrně utkvěly v paměti. Nejspíš nepobraly, že to byla jen pohádka a bylo to jenom jako!

Rty

Líčení rtů je další individualitou každého z nás. Ať používáte rtěnky lesklé nebo matné, výrazné nebo téměř neviditelné, vždy s mírou! Tedy nechcete-li vypadat jako Mick Jagger nebo zlá noční můra. Trendem stále zůstávají zemní barvy: kouřové, ocelově matné odstíny hnědé a barvy burgundského vína. Samotné produkty jsou nabízeny v nebřeberném množství s rozdílnou kvalitou.

Fascinují mě reklamní šoty, propagující neslíbatelné, nesmývatelné a jiné dlouho trvající rtěnky. To, co jejich výrobci a maskéři hollywoodských hvězd zaručují, by v praxi znamenalo, že rtěnka na ústech setrvá za jakýchkoliv okolností.

Osobně se přikláním k nejrůznějším jelením lojům, které dodají rtům vláčnost a zabrání jejich vysoušení a následnému popraskání, zvláště v zimních měsících. Nejvhodnější jsou Labella různých druhů a chutí. Na hory nezbytná věc i pro pány.

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Marek Today : Oto Tomorrow : Jaroslav After tomorrow : Vlastislav

Clockhouse: Budoucnost je avantgardní
Eva Kolářová C&A obchod na Václavském náměstí v Praze

Mladá móda je zpupná, drzá a provokativní. "Clockhouse" je to pravé pro ty, kteří  [ ... ]

Kouzelný zvon
Michael Kyselka Kouzelný zvon

Pohádka nejen pro děti...

Co je vaší závislostí?
Tomáš Sláma Co je vaší závislostí?

Samotný název tohoto preparátu vyznívá velmi pozitivně.

Mimoň: Pojďme tam, nevím kam
Petra Matušinová

Opuštěná vojenská základna Mimoň, ve které za okupace přeb&# [ ... ]

Internet ve válce...
David Navara

... nebo si to nazvěte jak chcete.

RUSH HOUR 1 (Rušná hodina)
Joe Bodia RUSH HOUR 1 (Rušná hodina)

Od té doby, co filmová společnost New Line překročila před dvěma lety americká pobřeží s  [ ... ]

Ještě k novému protidrogovému zákonu
Luděk Hrdina Ještě k novému protidrogovému zákonu

Počátkem května 1998 schválil Parlament ČR návrh tzv. protidrogového zákona.

Mistr Loutkař
Ivan, který se stal nedávno pomocníkem balzamovače Mistr Loutkař - Karel Gott

Jednoho dne mě bezmyšlenkovitě listujícího nějakým magazínem zarazila fo [ ... ]

Ostatní články