MŮŽETE TĚŽE UŽITOVAT ČTENÍ TOTO >>
Úplně normální Marilyn Manson „Ne, vy to nechápete; tomu kuřeti není jen zle," řve nějaký neznámý člen technického štábu Marilyn Manson. "To kuře je mrtvý a všude je plno krve!" ...

SOUNDTRACK - The X-Files
fShare
0
Pin It

Tak jako předchozí soundtrack televizních Akt X, i nový soundtrack filmu je eklektickou směsí skladeb „alternativních” umělců, jejichž jediným spojovacím prvkem je strašidelnost.

CD začíná tvrdou a rychlou verzí „One” od skupiny Filter, odtud se posouvá do pohodlného rocku ve „Flower Man” od Tonicu a „Walking After You” od Foo Fighters.

Ween jsou zastoupeni docela dobrou imitací Beatles z éry Yellow Submarine v písničce „Beacon Light” a Sting se dal dohromady s Aswadem, aby zahráli „Invisible Sun” jako pseudo-reggae. Některé skladby jsou jen vypůjčené z předchozích alb umělců jako např. „Hunter” od Björk a „Black” od Sary McLachlan (přestože tahle verze je přemixovaná Williamem Orbitem). Dále tu najdete kapelu Better Than Ezra s „One More Murder”.

Obsahuje klávesy a divné kvíkání - hlas Kevina Griffina je ještě více zdeformovaný a zkroucený. Soul Coughing nabízí chutnou delikatesu jménem „Sixteen Horses” nahranou během práce na připravovaném albu „El Oso”. Je vybroušená, skoro popová, ale když si poslechnete Doughtyho vázání slov nad chvějivou klávesovou linkou uslyšíte Soul Coughing jak je známe a milujeme. Nejdivnější skladbou je ale určitě „Teotihuacan” Noela Gallaghera, sedmiminutová elektronická instrumentálka.

Ani jedno slovo textu, ani jeden kytarový riff a zcela jistě se to nepodobá Beatles. V neposlední řadě tu jsou The Dust Brothers s povinným remixem základního tématu Akt X, ve kterém přibyly těžké beaty. Pozn.: jestliže budete poslouchat ještě pět minut po skončení posledního 14 tracku, uslyšíte dialog, který vám odhalí MNOHÁ tajemství Akt X. Neříkejte, že jsem vás nevaroval. A nezapomeňte: Nikomu nevěřte, jo?

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Ivan Today : Adriana Tomorrow : Ladislav After tomorrow : Lubomír

Jeff Mills: Můžeš to být právě ty, koho napadne ně...
Joe Bodia DJ Jeff Mills

Jeff Mills je vysoce uznávaný techno DJ ze Spojených států, který se přestěhoval do New York [ ... ]

TK Magdaléna
Jarka Fricová a Eva Kolářová Anička (18), Ondra (22), při malé pauze mezi focením modelů poskytnutých firmou Green Lion

Terapeutická komunita pro drogově závislé, Mníšek pod Brdy.

GUS GUS - Polydistortion
Keith Kirchner GUS GUS - Polydistortion

Tahle devítičlenná islandská partička hraje moc dobré a duchaplné melodie, co zní jako 80. [ ... ]

Co můžete udělat se svou vládou?
Pavel Tulin Co můžete udělat se svou vládou?

Nejdříve si musíte uvědomit, že vláda je naživu!

Konzum jako nábozenství
Jan Tyltyl

Přišel výroční zasedání Mezinárodního měnového fondu (IMF) a Světové banky (WB) - insti [ ... ]

Sláva z druhé ruky?
Jarka Fricová Decline revival skupina v prahy

Chtě nechtě musím přiznat, že když jsme začali s naší výpravou za kapelami, které hrají  [ ... ]

Gang-ala-Basta
Vlastimil Beránek Gang-ala-Basta

S názvem Gang-Ala-Basta, novým projektem na domácí hudební scéně, jste se doposud mohli sezn [ ... ]

Těžký život filmového diváka
Vít Hradec Těžký život filmového diváka

Nevím, zda si čtenáři uvědomují, k jakým dalekosáhlým změnám v českých kinech došlo v  [ ... ]

Ostatní články

Computer Engineering Program Basic engineering education And computer science of computer systems At Faculty of Information Technology Sriprathum university Emphasis on the design of embedded systems, both hardware and software, instruction set, VLSI technology and networking. To meet the needs of the industry.

System stakes. Stakes or system are mainly interesting if you want to play with stakes that are high-risk. In order to bet on that just 3 out of FOUR stakes must be right.Although, on the flip side, it's necessary for you to take a drop-off of your ( ZCode System - zcodesystemexclusive ) general odd by doing this, on-the-one-hand, your chances to win grow ... But in the event that you bet on two or one underdogs you perform quite profitably and nevertheless can shove your chances again, Click here for more information and see ...