MŮŽETE TĚŽE UŽITOVAT ČTENÍ TOTO >>
THE LEMONHEADS - Best of the Lemonheads Ze všech věcí, které s Evanem Dandoem neudělaly nic pěkného - drogy, tisk, krátké vlasy - je čas tou nejhorší. ...

KOSHEEN - Resist
Pin It

Bristol je jedním z nejdůležitějších měst pro vývoj britské hudební scény devadesátých let - nejdříve v Británii a potažmo i ostatní svět oslnily triphopové hvězdy vzešlé z místních klubů: Massive Attack, Portishead, Tricky, nebo stylově eklektičtí Lamb.

V druhé polovině devadesátých let se pojem bristol sound stal synonymem pro odsud vzešlé drumandbassové projekty, jímž vévodil Roni Size se svými Reprazent. Skupina Kosheen, kterou tvoří dvojice DJů a zpěvačka Sian Evans, pochází právě z Bristolu a díky svému aktuálnímu a vysokými kvalitami disponujícímu debutovému albu Resist jsou považováni za jeden z největších objevů britské scény tohoto roku. Stále více lidí tvrdí, že drumandbass, styl založený na lámaných beatech a výrazné basové lince, se již pomalu vyčerpal a zajde na úbytě - avšak minimálně kvůli Kosheen se tyto soudy musí odložit.

Kosheen sice přivedli své pojetí do komercí zavánějících vod -plochám lámanůýh beatů vévodí chytlavý ženský vokál a dokonce silně melodické nápady, což je pro ortodoxní junglisty nepřípustné - ale právě ve spojení vyklidněného pojetí tohoto hudebního stylu s vlivy breakbeatu, downtempa, chilloutových nálad a silnými hudebními náladami je síla této trojice. Několik skladeb v druhé polovině alba už sice nedrží kvalitativní úroveň první poloviny nahrávky, ale i tak je zřejmé, že Kosheen promluvili hned svým debutem do hudebního dění dýrazným a pro mnohé možná až lehce šokujícím způsobem. (Moksha Recordings/BMG)

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Ilja Today : Vítězslav Tomorrow : Magdaléna After tomorrow : Libor

Prkno je pohoda, zábava a sranda
Jan Martinek Radim Čada

Veškerý sport bývá často spojen s odříkáním hraničícím až s asketismem, hodinami a h [ ... ]

Jak se to má s placeným vzděláním
Josef Bodia Anglo-americká univerzita

Opět jsem se setkala během svého studia na anglo-americké University s názory [ ... ]

MONSTER MAGNET - Power Trip
Keith Kirchner MONSTER MAGNET - Power Trip

Vypadalo to tak, že jsem smutněl nad stavem rocku v polovině osmadevadesátého a přemýšlel,  [ ... ]

Magicka Muzika Roniho Size uchvatila Celý svet.
Tom Constabile Roni Size

Junglový mág, Roni Size, hovoří o slučování hudby s Tomem Constabilem.

LSD po Cesku
Jana

Tak už to tady chodí; chceš - li nebo nechceš, narozen člověkem, pravděpodobně neunikneš tr [ ... ]

Zvuková vylepšení
Joe Bodia Zvuková vylepšení

Nepostradatelné součásti vybavení do 3,000 Kč...

RONI SIZE - New Forms
Keith Kirchner RONI SIZE - New Forms

Nečistá basa a pevné perkuse, to dělá drumnbass výjimečným.

Gang-ala-Basta
Vlastimil Beránek Gang-ala-Basta

S názvem Gang-Ala-Basta, novým projektem na domácí hudební scéně, jste se doposud mohli sezn [ ... ]

Ostatní články

Computer Engineering Program Basic engineering education And computer science of computer systems At Faculty of Information Technology Sriprathum university Emphasis on the design of embedded systems, both hardware and software, instruction set, VLSI technology and networking. To meet the needs of the industry.

System stakes. Stakes or system are mainly interesting if you want to play with stakes that are high-risk. In order to bet on that just 3 out of FOUR stakes must be right.Although, on the flip side, it's necessary for you to take a drop-off of your ( ZCode System - zcodesystemexclusive ) general odd by doing this, on-the-one-hand, your chances to win grow ... But in the event that you bet on two or one underdogs you perform quite profitably and nevertheless can shove your chances again, Click here for more information and see ...