MŮŽETE TĚŽE UŽITOVAT ČTENÍ TOTO >>
JESTOFUNK- Universal Mother Jestofunk podruhé! Ti chlapci jsou opravdu produktivní...  Tentokrát do světa pouštějí trošku kosmičtější vlny, než na předchozím díle se Zlatou láskou. ...

kalhoty nahody
fShare
0
Pin It

Vykonává-li muž svou potřebu, nesmí se některé věci uspěchat - jak jeden mladý muž zjistil, není to až tak jednoduché.

Závěsy byly zatažené a zajišťovaly maximální možné soukromí, když mladá žena nechal klesnou své ruce směrem k mým slabinám.

Mé černé džíny ležely na zemi, kam je odhodila poté, co je servala z mého těla. Zavřel jsem oči a smířil se s tím, co nastane. Poté vyslovila slova, jež ve mně zůstanou až do smrti. „Obávám se, že ti to budu muset píchnout přímo do penisu. Trochu to asi zabolí..."

Deset let každosobotních nočních pitek mě otužilo vůči nebezpečenstvím pivních ran. (Jednou jsem ze spánku nahlas oddychoval, zatímco mi do tváře bušil nějaký ostravský buran, jen aby mě probudil z mých opileckých dřímot, protože krev, ucpávající mé nosní dírky, zabraňovala v dýchání.)

Takové příhody se daly lehce zvládat, neboť úroveň bolesti, kterou po sobě zanechávaly, vyvažovala jejich nesmyslnost podobná vtipům vyprávěným na večírku. Tentokrát to však bylo jinak. Alkohol zapříčinil nevšímavost vůči stavu vlastních genitálií a já jsem měl zaplatit mučivou cenu.

Stalo se to v průběhu obvyklého výletu do hospody. Uposlechl jsem tedy volání přírody, zaslechl jsem pobídku k poslední objednávce. S úpěnlivou představou ještě jednoho nápoje má pozornost k práci rukou v klíčovém okamžiku poklesla a ve spěchu zpět k baru se mi nepodařilo vrátit celý penis do správných prostor. Jak jsem si zapínal kalhoty, přiskřípl jsem si kousek předkožky do ostrých zoubků kalhotového zipu.

Tímto vývojem situace jsem se nejprve nenechal příliš znepokojit. Stalo se nám to všem dřív a obvykle není problematické - byť ne příliš důstojné - zase zip rozepnout. Tentokráte jsem však mohl za zip tahat sebevíc a kůže se jen hlouběji zarývala mezi ostré kovové bodce. Čím více jsem se pokoušel, tím pevněji se zip svíral, a pak mi po kalhotech začala stékat krev s povážlivou intenzitou.

Rychle jsem vystřízlivěl a uvědomil si, že bez lékařského ošetření si koleduji o katastrofu velikosti John Wayna Bobbitta. Vědom si skutečnost, jak nevítané dotazy typu - co jsem to přesně po tak dlouhou dobu na toaletě provozoval - by vzbudil můj návrat do baru s rukama v rozkroku, z něhož   kape krev, proklopýtal jsem ven k telefonní budce na druhé straně ulice a zavolal pohotovost.

Jakmile mě přivezli na ambulanci, byl jsem ušetřen vysvětlování mého zranění recepčnímu a ihned převezen přímo do oddělených prostor pohotovosti v suterénu, jelikož jsem již ztratil tolik krve, že jsem jen stěží mohl déle čekat. Snahy lékaře o vyproštění mého kokosu ze sevření za použití brutální síly nebyly naneštěstí o nic úspěšnější než mé vlastní. V odpovědi na mé kletby, že raději zemřu, než abych nadále snášel další obdobné tresty, rozhodl se nůžkami zip odstřihnout.

Tento postup a následovný vpich anestetika ulevil fyzickým útrapám, ale umocnil psychické týrání. Díky novocainu se mi celá oblast kolem pasu stala neznámou zemí, a ačkoliv jsem spatřil, jak se s vytažením posledním zoubků zipu ze sevření zbavuje celá do modra, neexistovalo již pražádné   spojení s nervy v mém mozku.

Nakonec jsem omdlel, neschopen nadále snášet krutost pohledu na své mužství, rozervané v kusy.

Když jsem se o několik hodin později probudil, první, co jsem pocítil, byla neutišitelná potřeba      močit, bezpochyby vyvolaná několika nevyprázdněnými půllitry světlého piva, které se ukrývaly v mém močovém měchýři.

„Musím čurat," zašeptal jsem na kolemjdoucí sestru. Potutelně se zachichotala a když opět nastolila vážný obličej, ukázala prstem k pánským toaletám na konci chodby. Když jsem vstal, pocítil jsem ostré bodnutí v pase, jako když se dříve můj obušek lásky rozhodl jít přímo na věc. Ačkoliv již nevězel v kalhotech, můj kokos, jak se zdálo, byl nyní zcela veden mimo svůj uvyklou dráhu.

Boj o jeho vyproštění ve skutečnosti způsobil, že se zdvojnásobila jeho délka i charakter. Jestliže byl můj penis za běžných okolností v ochablém stavu   devatenáct centimetrů dlouhý a pět centimetrů široký, kandidoval jsem nyní na ducha magické lampy.

A ať se mě příležitostně každá sestra v nemocnice nabízela, že mě vykouří zpět do zdravého stavu, musel jsem je všechny odmítnout. Je příznačné pro můj osud, že poprvé a jednou jedinkrát, kdy jsem mohl oprávněně tvrdit, že mám největší ocas na celém jihozápadě, bylo v době, kdy pouhá myšlenka na erekci u mně vyvolávala mdloby.

Když jsem dospěl k míse, rozechvěně jsem namířil svůj tepající ocas správným směrem, skrývaje svůj ostych před dvěma muži v županech na druhé straně toalety. Na zahanbení, která mělo ještě následovat, jsem naprosto nebyl připraven. Injekce, kterou mi dali, aby mě ochránili před závěrečnou bitvou doktora se zipem, zanechala podle všeho díry v mém kohoutku. Místo abych tedy byl schopen vyprázdnit svůj močový měchýř dopředu do mísy, chcanky tryskaly ve všech směrech pod úhlem 150 stupňů a potřísnily celou záchodovou podlahu. Po dobu nadcházejících dvou týdnů jsem byl odsouzen být lidským zavlažovacím systémem.

Naštěstí nebylo nutné, abych v nemocnice déle prodléval. Po krátké prohlídce staničního - jenž mě varoval, naprosto zbytečně, abych pro několik nadcházejících týdnů ustoupil od všech druhů sexuální aktivity - jsem byl uznán práceschopným a připraven k odchodu domů.

Na své pouti k opětovnému vydobytí důstojnosti jsem však ještě musel překonat jednu překážku - oteklý vak fialového masa, přilehlý k oblasti mých genitálií, se ve své současné obří formě nemohl vejít do kalhot běžné velikosti. Jedině spodní díl tepláků byl dostatečně volný, aby se v něm bezbolestně uložil takový monstrózní třasák. Uvážíme-li, že mí spolupracovníci by jen stěží vynechali příležitost, aby mému neštěstí dodali ještě nahořklejší příchuti, než dosud mělo, musel jsem předstírat, že se v šatech nadrozměrných velikostí potloukám z důvodu zranění chrupavky, které jsem utrpěl při fotbalovém zápase.

Díry v mé hlavici se nakonec zacelily a zanedlouho jsem se podivoval, jak se den ze dne moje kladivo zmenšovalo. Jediným mementem oné příhody zůstala nahnědlá jizva v místech, kde byla kůže natržena, což mému ocasu dodává vzezření, že jej napadla lasička. Ach ano, a také skutečnost, že od té doby nosím jen kalhoty se zapínáním na knoflíky.


Ilustrace: Peter Bill

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Viktor Today : Marta Tomorrow : Bořivoj After tomorrow : Ignác

SOUNDTRACK - The X-Files
Keith Kirchner SOUNDTRACK - The X-Files

Tak jako předchozí soundtrack televizních Akt X, i nový soundtrack filmu je eklektickou směsí  [ ... ]

Anketa 2000
Petra Matušinová Anketa

Některé podivné otázky pro některé úžasné lidi ...

Drsná pohlednice z Walesu
Tomáš Lachman

Caradog Prichard: Za úplňku (Volvox Globátor 2001)

Jsme sami? Nemluví na nás? Neposlouchají nás?
Jeffree Benet Jsme sami? Nemluví na nás? Neposlouchají nás?

The Search for Extraterrestrial Intelligence (Pátrání po mimozemské civilizaci) je hledáním,  [ ... ]

DJ Bidlo - Nechci být šoumen
Petra Matušinová DJ Bidlo

DJ OO Bidlo patří v současnosti mezi nejlepší české DJe...

Detoxikace člověk je na to absolutní sám.
Jarka Fricová

Detoxifikace - postupné vysazování drogy a překonávávání tělesných obtíží neboli první [ ... ]

Povídání s debutujícím filmovým režisérem; Eliška ...
Eva Kolářová Otakáro Schmidt

Poslední měsíc roku, poslední období tisíciletí pro někoho znamená zlom, pro n& [ ... ]

LSD Historie
Think Magazine Dr. Albert Hoffman

Dr. Albert Hoffman, který objevil složení LSD během II. světové války, se svým modelem molek [ ... ]

Ostatní články

Computer Engineering Program Basic engineering education And computer science of computer systems At Faculty of Information Technology Sriprathum university Emphasis on the design of embedded systems, both hardware and software, instruction set, VLSI technology and networking. To meet the needs of the industry.

System stakes. Stakes or system are mainly interesting if you want to play with stakes that are high-risk. In order to bet on that just 3 out of FOUR stakes must be right.Although, on the flip side, it's necessary for you to take a drop-off of your ( ZCode System - zcodesystemexclusive ) general odd by doing this, on-the-one-hand, your chances to win grow ... But in the event that you bet on two or one underdogs you perform quite profitably and nevertheless can shove your chances again, Click here for more information and see ...