MŮŽETE TĚŽE UŽITOVAT ČTENÍ TOTO >>
Získejte kontrolu nad svými údaji Vzhledem k tomu, že žijeme ve světě digitálních technologií, kde se internet stal alfou i omegou, je logické, že se zvyšuje i riziko spojené s jeho využíváním stejně tak jako obava lidí ze zneužití jejich citlivých dat. ...

UFO konspiraci
Pin It

Nejprve se pokusme vyzkoumat, proč by vláda něco takového chtěla dělat?

Počet návštěv UFO od přelomu tohoto století je docela rozsáhlý. Nemohu říct, je-li to z důvodu zvýšené návštevnosti, anebo jednoduše z tohto důvodu, že veřejnost si stále více uvědomuje, co se nachází na obloze. Avšak jedna věc je jasná, hodně lidí říká, že viděli „něco", co nemohou vysvětlit. A co kdy všechny vlády udělaly? Vše popřeli všeho a pokusili se záměnit to za „něco z kosmu".

Kdyby se vládní úředníci bývali postavili a řekli „fajn, ano, je to pravda, jsme navštěvováni mimozemšťany a nemůžeme s tím nic udělat, mohou přijet a odjet,jak se jim zlíbí" pravděpodobne by to mělo za následek pád celosvětové ekonomiky a znepokojení velké části občanů.

Během studené války Sověti zcenzurovali informace o západním světě, v pokusu udržet vše pod kontrolou - nebudou-li lidé informováni o tom, co se děje na západě, jak by mohli být nespokojeni se svojí situací?

Nakonec se sovětská vláda ukázala neschopnou udržet informace a obyvatelstvo se stalo daleko více kritickým vůči své vláde. Výsledkem byl pád Sovětského svazu. Dnes je ruské hospodářství ve velice špatné situaci, s vysokou inflací a bolestným černým trhem.

Společnost na západě nyní věří, že by se toto nikdy nemohlo opakovat - i když při výše uvedených údajích myslím, že by se tak stát mohlo. Toto je důvod, proč bylo vše drženo v tichosti, jedná se o tzv. věc kontroly. Lidé, kteří „to" mají, to nechtějí ztratit a tak se snaží udržet veřejnost „neinformovanou".

Zajímavé na tom všem je, že určitý počet prominentních lidí věří, že mimozemštané opravdu existují a navštěvují nás. Mezi těmito lidmi je i Edgar Mitchell, přední astronaut NASA a šestý muž na měsíci. Veřejně prohlásil, že ve vládě zná určité lidi, kteří říkají, že mají informace o mimozemšťanech, avšak mají zakázáno o tom s kýmkoliv mluvit.

Nick Pope, sloužící ministr obrany ve Velké Británii na pátém kanálu uvedl dokument: (Mimozemšťané mezi námi, Pátý kanál, vysíláno 5.dubna 1998), „Nepopiratelně a nepochybně jsme byli navštíveni mimozemšťany."

Co to znamená? Podívejme se nyní na nekolik zásterek:

Roswell

Pravděpodobně nejvíce dokumentovaný příběh o UFO v historii. Téměř všichni slyšeli o incidentu Roswell, takže se o tom ani nebudu více zmiňovat, jen bych rád připojil pár svých poznámek.

Farmáři, který podal zprávu Vojenským leteckým silám(takto bylo Letectvo známo v té době) bylo řečeno, aby o tomto incidentu nemluvil.

Kapitán letectva, který jako první spatřil havárii, veřejně prohlásil, že viděl havarovaný předmět spolu s malými mrtvolami buďto uvnitř nebo rozptýlené v malé vzdálenosti vně plavidla. Jako úředník letectva prošel rozsáhlými kursy na různých typech letadel a dále pak kursem fyziky, což jej kvalifikovalo na věrohodného svědka, aby vyjádřil názor na pravděpodobný původ těl a plavidla. Dodal, že nebyly lidské.

Objevily se nějaké spekulace o tom, zda jedna z bytostí nebyla po nárazu stále živá. Těla byla samozřejmě převezena do místní nemocnice. Nemocnice pak byla uzavřena armádou. O několik dní později byla těla převezena buď do Wright-Patterson Air Force základny v Ohiu, anebo do Adrews AFB ve Washingtonu D.C. - toto však není jasné, ačkoli je možné, že těla neputovala pohromadě do stejných oblastí.

Určitý počet bývalých zaměstanců letectva veřejně uvedl, že těla spatřily ve Wright - Patterson, v uzavřeném, přísně streženém hangáru pro letadla. Nyní letectvo tvrdí, že havarovaný předmět byl meteorologický balón. Skutečně?! Očekávají, že jim to budeme věřit?

Bohužel toto tvrzení stačilo všem skeptikům k tomu, aby se o tuto záležitost dále nezajímali. My však víme, že v národním zájmu, ať už je zájem jakýkoli, budou veřejnosti lhát.

RAF Bentwaters, Velká Británie 1979

RAF Bentwaters se nachází v Suffolku v Anglii. Je to spoj základny RAF/USAF, který tvoří větší část obranných sil NATO v Anglii. Od další základny RAF/USAF je RAF Woodbridge vzdálen pouhých čtyři a půl kilometru.

Jednoho letního večera hlídač této základny spatřil podivná světla, která byla velmi blízko od plotu základny. Zavolali na spojovatelnu, aby si nechali telefonát potvrdit a když ho obdrzeli, rozhodli se zavolat zástupce velitele základny, poručíka plukovníka Charlese Halta.

Celý tým spolu s poručíkem plukovníkem Charlesem Haltem se odvážil vstoupit do lesa, aby našli zdroj podivného světla. Nakonec spatřili plavidlo naprosto rozdílné od klasického letadla. Vznášelo se a koupalo okolí ve světle. Komentář k událostem, kterým byli té noci svědky, nahrál Halt na magnetofon. Plavidlo poté akcelerovalo kolmo vzhůru a zmizelo do tmy noci. Nahranou pásku si někdo jistě s chutí vyslechl.

Navzdory příjmu několika radarových interceptorů nebyli schopni plavidlo nalézt. Té noci však Kontroly vzdušného provozu na základně a ve West Draytonu v Middlesexu zaregistrovali neidentifikovatelný předmět v blízkosti RAF Bentwaters. Poručík Halt odevzdal svoji zprávu do Washingtonu, avšak zpětně již nikdy nebyl informován. Když se později na incident ptal, bylo mu řečeno, že se ničím nemusí trápit.

Britská vláda zahájila své vlastní vyšetřování této události a došla k závěru: světlo, které bylo viděno zaměstnanci letectva pocházelo z patnáct kilometrů vzdáleného majáku. Nikdy jsem neslyšel tak nepravděpodobně znějící vysvětlení!

Minulý rok se velitel základny objevil v debatě v britské televizi a popisoval události tak, jak je viděl. Vše, co viděl, vysvětlil velice podrobně, avšak úřady popřely, že by se té noci stalo něco nezvyklého.

Nutno podotknout, že Bentwaters bylo sídlem velkého počtu amerických útočných letadel, význačných A-10 a bombardéru F-111. Je zřejmé, že základna byla sídlem skladu taktických nukleárních zbraní a to byl důvod k zapírání pod hrozbou národní ochrany.

Konec konců, když americká a britská vláda nevěděla odkud se plavidlo vzalo, jak si mohli být jisti, že nepatřilo Rusům?

K dnešnímu dni obě vlády stále popírají, že by se osudné noci v Bentwaters cokoliv přihodilo. Buď tedy neidentifikovatelné plavidlo opravdu přistálo v Rendleshamském lese, a v tom případě by veškeré zapírání opravdu bylo v zájmu ochray národní bezpečnosti, anebo to byly masové halucinace zaměstnanců základny, což by samo o sobě bylo velmi závažné - vždyť tito lidé byli zodpovědni za leteckou základnu NATO, kde byly s nejvetší pravděpodobností uloženy nukleární zbraně.


RAF - Royal Air Force - Britské letectvo

USAF - United States Air Force - Letectvo Spojených Státu Amerických

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Viola Today : Filip Tomorrow : Valdemar After tomorrow : Vilém

Graffiti je krásná
Thinky grafitti prahy

Graffiti v té podobe, jak ho známe dnes, vzniklo na přelomu 60. - 70. let v New Yorku jako specif [ ... ]

Lepší myšlení díky chemii
S. Mielonen chytré drogy

Chytré drogy jsou všude. Živel se o nich rozepsal, Time je má na obálce a CNN přináší zprá [ ... ]

Kouzelný zvon
Michael Kyselka Kouzelný zvon

Pohádka nejen pro děti...

Woodstock: V autě uprostřed půl miliónu lidí
Jarka Fricová Woodstock 1969

Byly tři hodiny v noci, 11. srpna 1969. Ležel jsem na pryčně v baráku B u  [ ... ]

Udělej si sama - tentokrát pedikúru
Eva Kolářová Udělej si sama - tentokrát pedikúru

Tenhle odstavec je věnován pouze a jedině dívkám, takže si pánové laskavě přelistujte na j [ ... ]

Jeďte pracovat do zahraničí
Joe Bodia pracovat do zahraničí

Dejte se do toho, ať už máte volný jenom jeden měsíc nebo celý ro [ ... ]

Prkno je pohoda, zábava a sranda
Jan Martinek Radim Čada

Veškerý sport bývá často spojen s odříkáním hraničícím až s asketismem, hodinami a h [ ... ]

Jak je skvělé být ...
Think Magazine Jak je skvělé být ...

Svet se zmensuje, divne smrdi a myslim, jestlize uz mame sdilet planetu s nekolika biliony cizince, [ ... ]

Ostatní články
Computer Engineering Program Basic engineering education And computer science of computer systems At Faculty of Information Technology Sriprathum university Emphasis on the design of embedded systems, both hardware and software, instruction set, VLSI technology and networking. To meet the needs of the industry.