MŮŽETE TĚŽE UŽITOVAT ČTENÍ TOTO >>
Průvodce po letních evropských hudebních festivalech Pro ty, kteří se toto léto chystají vydat za muzikou do vzdálenějších míst, podívejte se na našeho průvodce po nejlepších hudebních festivalech po celé Evropě. Slunce, jídlo a dobrodružné ubytování dělá z nasednutí na letadlo, vlak nebo autobus skvělou sázku na velkou zábavu! ...

Pin It

Mám ráda takové ty sobce, co si berou do úst Hesseho a interpretací jeho slov pronášejí rady: „Odhoď ego! Budeš svobodná, poznáš..."

Copak to kdy zkusili? Krev se mi vaří a myslí mi proletí vzpomínka na Bonův silný emocionální projev na koncertě v USA spojené s písní Sunday Bloody Sunday. Lze ztratit pseudoideje?

Zmocňuje se mě fremitus a mám chuť zařvat s Bonem nebo i bez něho: „Fuck you!" Analyzátor s gustem pokračuje, aby ukojil své nenasytné ego, mocné monstrum jehož se ne a ne zbavit.

Následuje přednáška o strachu, masce, otevřenosti...pocity...pocity...pocity... sobci je mají a jestli umí milovat? Sebe určitě. Ne časem. Hned. Teď. Ego si kapkou alkoholu dodalo kuráže a vykřikuje: „Já chci! Ich will!" - úder po úderu, bez ohledu na text, podtext. Autoonanie dohnaná téměř k dokonalosti. Co chybí? Je to jako studenej řízek - na pohled lákavé, jinak hnus.

Svět je zaplaven studenými řízky, studenými pohledy, chladem. A stádo jásá. Zase něco napůl... horší než vůbec. Krásná noc? Hledání pocitu v technice, ne v uměleckém dojmu, je jako boj s větrnými mlýny. Marnost nad marnost. Ještě dnes... Cervantes by plakal. Převrácené hodnoty? Co je normální? Všechno.   

Otázka stíhá otázku, jak snadné... Chceme znát odpovědi? Co kdyby nebyly... Nebo je přece jen někdo zná? Možná ano, jedno, kolik má myšlenek, žen, dreadů, peněz... Archetypové chaos. Naživo, bez života.

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Vítězslav Today : Magdaléna Tomorrow : Libor After tomorrow : Kristýna

Rozložený Harry (Deconstructing Harry)
Joe Bodia

Jednou do roka s přesností hodinek Woody Allen napíše, zrežíruje a obvykle i obsadí hlavn [ ... ]

TICHÁ DOHODA - Válcovna vkusu s.r.o.
Tomas Otradovec TICHÁ DOHODA - Válcovna vkusu s.r.o.

Tichá dohoda. To je téma samo pro sebe. Pro někoho ojedinělá skupina snažící se jít s dobou [ ... ]

Transvestita kabaret
Saša Dokiç Transvestita kabaret

Když se ptali Iggy Popa, jestli někdy spal s mužským, odpověděl: "Cel& [ ... ]

COMPILATION - Everybody Dance, Remixed!
Keith Kirchner COMPILATION - Everybody Dance, Remixed!

Ačkoli zde najdete pár dobrých remixů populárních disko hitů, nepochybuji, že pokud to budet [ ... ]

GROOVE ARMADA - Goodbye Country (Hello Nightclub)
Vlastimil Beránek

Dvojice Tom Findlay a Andy Cato alias Groove Armada patří k muzikálně nejinteli [ ... ]

Reflex Cannabis Cup v novém!
Thinky Reflex Cannabis Cup

V pořadí osmý ročník Reflex Cannabis Cupu prošel zásadní změnou soutěže - s přihlé [ ... ]

Stanley Kubrick, perfekcionalista a rebel
Jarka Fricová Stanley Kubrick

Posledního filmu nedávno zesnulého kontraverzního amerického režiséra Stanleye Kubricka, se [ ... ]

Trest smrti
Tomáš Sláma Nedávný průzkum provedený v České republice před dvěma lety ukázalo, že dva ze tří lidí bylo ve prospěch dobývat trest smrti.

S rozvojem individualismu a postupným prosazováním někdy diskutabilních lidských práv v posle [ ... ]

Ostatní články

Computer Engineering Program Basic engineering education And computer science of computer systems At Faculty of Information Technology Sriprathum university Emphasis on the design of embedded systems, both hardware and software, instruction set, VLSI technology and networking. To meet the needs of the industry.

System stakes. Stakes or system are mainly interesting if you want to play with stakes that are high-risk. In order to bet on that just 3 out of FOUR stakes must be right.Although, on the flip side, it's necessary for you to take a drop-off of your ( ZCode System - zcodesystemexclusive ) general odd by doing this, on-the-one-hand, your chances to win grow ... But in the event that you bet on two or one underdogs you perform quite profitably and nevertheless can shove your chances again, Click here for more information and see ...