MŮŽETE TĚŽE UŽITOVAT ČTENÍ TOTO >>
Akta X: Boj s budoucností Steven Spielberg nám lhal. Mimozemšťané nejsou naši přátelé. Muži v černém, kteří kolaborují s neznámými bytostmi, aby nás přivedli k Armagedonu, nebo alespoň založili kolonii Vetřelců na naší planetě, také nejsou kámoši. ...

fShare
0
Pin It

Ke spánku to mělo daleko, natož pak ke sladkému spánku. Byla to krátká chvíle nevědomí houpající se na vlnách oceánu úzkosti.

Procitnutí bylo okamžité. Slim vyskočil z náhle zdivočelé postele a dopadl na koberec na všechny čtyři. Země se vzpínala jako býk při rodeu a v hlavě mu vybuchovaly světlice počínající paniky.

Potlačit ji bylo stále těžší. Ještě před týdnem stačilo pár piv. Teď už ne!

Někde mezi matracemi byla zahrabaná lahev whisky. A taky sklenička. Slim, ať už na tom byl jakkoli, nikdy nepil přímo z flašky. I když se třásl jako detonací vyděšené štěně a kňučel při tom ještě o chlup zoufaleji, vždy si naléval potřebnou dávku do skla.

Natáhl ruku a tvrdě dopadl na obličej. Ošklivě si prokousl ret a z rány se ihned vyvalil proud krve. Znovu se vztyčil na kolena a jako v horečce hledal pití. Konečně našel, po čem tolik toužil.

S obrovským úsilím potlačil svalové křeče na vlnách probíhající celým tělem a nalil si gi­gantickou dávku. V ukrutném návalu úzkosti ji rychle vypil a totéž ještě dvakrát zopakoval. Potom se pomalinku, opatrně postavil.

Vzpomínal, jaké to bylo dřív. Slim pil řadu let. Pil, pil a pil. Považoval chlast za součást své osobnosti. Dlouho měl pocit, že to jde... a pak se to najednou zvrtlo. Skelným zrakem se zadíval na zamčené dveře pokoje.

Byly zaházeny nejrůznějším harampádím. Zoufalá včerejší barikáda proti nočním přeludům, které po něm šly. Slim se znovu napil a začal barikádu bořit. Ani si nevšiml, že močí do nohavice.

Měl důležitější práci.

Musel se nutně dostat ven a nakoupit další pití. Věděl, že noční přeludy chystají další tentokrát ještě tvrdší nájezd. A jemu nezbýalo mnoho času, aby se jstačil pořádně opevnit.

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Zdeňka Today : Jan Tomorrow : Ivan After tomorrow : Adriana

Jeff Mills: Můžeš to být právě ty, koho napadne ně...
Joe Bodia DJ Jeff Mills

Jeff Mills je vysoce uznávaný techno DJ ze Spojených států, který se přestěhoval do New York [ ... ]

David proti Goliášovi: Linux konkuruje Microsoftu...
Tomáš Partl Linux System

Hovorová čeština nabízí pro vysavač slovo „lux” na paměť kdysi prom [ ... ]

Taneční kosmický punk z Letů a Mimoně
Petr Holeček Lety Mimo

Skupina se zdánlivě neobvyklým a divným jménem vznikla v roce 1992 v Turnově. A jak to tak  [ ... ]

Víkend u Krišny
Tomáš Partl Hare Krišna praha

Stojíte na ulici a na jednou slyšíte zvonění chřestítek a rytmické dunění bubnů. P [ ... ]

Artist Showcase: Terezy Urbanové
Joe Bodia

Think ptá se o Obrázky. Proč v dnešní době, kdy je každá výstava virtuální nebo multimedi [ ... ]

Konzum jako nábozenství
Jan Tyltyl

Přišel výroční zasedání Mezinárodního měnového fondu (IMF) a Světové banky (WB) - insti [ ... ]

Extáze a Techno scena
Ester Starmanova Extáze a Techno scena

Nejpreferovanější taneční droga. Podle většiny návště [ ... ]

Co takhle dát si Salsu?
Hany Ševčíková Zakladatelka a lektorka taneční školy Salsa-Dance, Martina Anton

Martina Anton začala tancovat před dvacet tři roky, bez jakékoli dřívější taneční průpra [ ... ]

Ostatní články

Computer Engineering Program Basic engineering education And computer science of computer systems At Faculty of Information Technology Sriprathum university Emphasis on the design of embedded systems, both hardware and software, instruction set, VLSI technology and networking. To meet the needs of the industry.

System stakes. Stakes or system are mainly interesting if you want to play with stakes that are high-risk. In order to bet on that just 3 out of FOUR stakes must be right.Although, on the flip side, it's necessary for you to take a drop-off of your ( ZCode System - zcodesystemexclusive ) general odd by doing this, on-the-one-hand, your chances to win grow ... But in the event that you bet on two or one underdogs you perform quite profitably and nevertheless can shove your chances again, Click here for more information and see ...