14 způsobů jak vzrušit ženu bez doteků

Kim, painted by Richard Martinez
Pin It

Bylo nebylo. Jestliže v 16. století v Praze muž položil ruku na ženu, aniž byli formálně zasnoubeni, dívčin otec mu mohl odseknout šavlí paži až u ramene. Možná, že to není úplně pravda, ale chceme poukázat na to, že první krok sebou vždycky nese riziko. Připravili jsme pro vás seznam technik — některé jsou vědecky prokázané, některé jsou nejisté — ale všechny stojí za pokus jak vzbudit v ženě touhu a k prvnímu doteku přimět...ji. Přečtěte si je a těžte z nich.

#1 Šampaňské vítězí

V roce 1944 probíhala studie pro firmu Revlon. 1007 dospělých lidí bylo dotazováno, jaké jídlo či pití nejlépe stimuluje jejich smysly. Třicetčtyři procent uvedlo šampaňské a dvacetdevět procent jahody.

#2 Sebedoteky

"Dotýkejte se sám sebe na místech, kde by se to líbilo jí," radí klinická psycholožka PhDr J. Kurianska. "Oznamujete jí tak, že se jí chcete dotýkat. Brzy si všimnete, že se bude dotýkat sama sebe na stejných místech. Vznikne jakési synchronní zrcadlo, podvědomé spojení. Muž se může třeba dotýkat svého krku směrem od ucha dolů, ale pokud možno nenápadně."

 #3 Klasické svádění

Beethovenova 'Kreutzerova sonáta' (pro housle a piano) byla vždy notoricky známá svým erotickým působením na citlivé dámy. Německý psycholog Wilhelm Stekel mluví o osobní zkušenosti: "Jako student jsem zahrál "Kreutzerovu sonátu" jedné velmi vášnivé ženě… měla na ni obzvláště silný účinek. Pak jsem si přečetl Tolstojův román ( je to příběh muže, který ze žárlivosti zavraždí svoji manželku poté, kdy ji jakýsi houslista jednoho večera zahraje onu sonátu). Zahrál jsem ženě "Kreutzerovu sonátu" znovu a ona byla po třetím dějství jako výbušnina."

#4 Sgt. Pepper's

Mnohá koření jako třeba kayenský pepř nebo ostré papričky rozšiřují cévy. Totéž se podle knihy 'Dávky lásky: Průvodce afrodisiaky a sexualním potěšením', děje při sexuálním aktu. Krev proudí do vagíny prudčeji a vyvolává zvlhčení. Tělo na ostré papričky reaguje sexuálním vzrušením. To je i základní princip afrodisiaka 'Španělské mušky,' ale pozor, lokální aplikace papriček se nedoporučuje, nevzrušuje, jenom bolí!

#5 Šeptání sladkých nesmyslů

Nejromantičtější knihy poezie jsou podle časopisu Lit 'Dvacet milostných básní' a 'Písně touhy' od chilského básníka Pabla Nerudy. Neruda byl holohlavý muž s nadváhou ve středním věku, přesto ho na letištích vítaly davy žen ječící jako fanynky Beatles. Jestliže se nepřinutíte číst básně nahlas, zakupte vyvolené alespoň knihu.

#6 Muž v černém

"Oblékněte se od hlavy k patě do černého," radí Institut pro průzkum barev. Ženy údajně tato silná barva vzrušuje. Muži v černém vypadají sexy, velmi silně a okamžitě atakují ženské smysly. Tento průzkum probíhal mezi ženami z Uměleckého institutu na Floridě ve Spojených Státech.

#7 Pozornost patří jejím rtům

Vyjadřujte očima úžas, zatímco žena mluví. Zírejte na její tvář a opakovaně civte na její rty. Získá podvědomý pocit, že je obdivována a oceňována, že je zde přítomen úmysl jí políbit. Špatní svůdci mají pocit, že musí na ženu zírat jako Rasputin, ale ženy to shledávají odpudivým.

#8 Způsob chůze

"Muž může vyjadřit svoje postavení a třídu, ke které patří, držením těla - nejlepší je otevřený, relaxovaný postoj s hlavou trochu zakloněnou dozadu s uvolněnou gestikulací." říká Helen Fisherová, autorka 'Anatomie lásky a První sex.' "Chůze krátkým kultivovaným krokem vyjadřuje touhu. Pyšná chůze vlastně znamená nedostatek sebedůvěry."

#9 Mluvte ztlumeným hlasem

"Klíčem k tomu, abyste zněli sexy, je ztlumený hlas bez napětí," radí Philipp Panni, konzultant přesvědčivé komunikace, v knize 'Sex Appeal.' "Napětí odrazuje - zejména osobu poblíž vás. Takže mluvte hřejivým hlasem, snižte hlasitost a hlavně ne pronikavě." To ženu mimo jiné přiměje k tomu, aby se k vám blížeji naklonila a lépe vás slyšela.

#10 Kam sáhnout

"Pokud byste se chtěli ženy dotknout, nedotýkejte se nejprve jí, nýbrž jejich věcí," radí psycholog Kuriansky, dlouholetý vědecký průzkumník z Columbia Medical Centra v New Yorku. "Při večeři se čas od času nakloňte a příležitostně přemístěte její sklenici nebo narovnejte její příbor. U baru odsuňte její stoličku stranou od těch, kteří mluví nahlas. Jestli její taška hrozí spadnutím ze stolu, posuňte ji blíže k ní. Pečujte o ženu, nenásilně pronikejte do jejího prostoru."

#11 Zpátky do zahrady

Poležení v trávě nebo procházka kolem řeky ženu vzruší. Přesuňte její myšlenky z racionální oblasti do oblasti tělesné. Projděte blátem nebo strkejte nohy do potoka. Najděte důvod, aby se musela vyzout. Bude vše cítit více fyzicky, sepětí s přírodou, vůně se stanou bohatšími a barvy živějšími.

#12 Zázračně vařte

Máme pro vás dvě rady: úplně od začátku. Průzkum švýcarského psychiatra Willy Pasiniho dokazuje, že 93 procent žen je přitahováno muži, kteří umí vařit. "Po miliony let to byli muži, kteří obstarávali maso," říká Helen Fisher, antropoložka a autorka knihy 'První sex.' "A patrně ho také vařili." Takže ženy jsou předurčeny zbožňovat spíše muže, kteří umí improvizovat se sušenkami než ty, kteří si nechají přivézt koš dobrot z luxusní pekárny.

#13 Hudební osvěta

Pro vaši hudební osvětu (a pro váš zdárný sexuální život), vám redaktorky ze Thinku připravily seznam dvanácti alb, na kterých se všechny shodly, že "jsou rajcovní, až ledy tají." Doporučujeme vám některé z následujících: Radiohead The Bends (Capitol), Liz Phair Whitechocolatespaceegg (Capitol), Jeff Buckley Grace (Sony), Crowded House Recurring Dream (Capitol), Freedy Johnston This Perfect World (Elektra), Al Green Greatest Hits (DCC Compact Classics), Lloyd Cole Lloyd Cole (Capitol), Heather Nova Oyster (Sony), Van Morrison Astral WeeksAstral Weeks (Warner Bros.), Echo and the Bunnymen What Are You Going To Do With Your Life? (Sire), Brian Ferry/Roxy Music Street Life (Warner Bros.), Garbage Version 2.0 (Universal)

#14 Vhodné obutí

"Ženy odmítají muže rychleji, když nemají boty v pořádku," říká Valerie Steele, kurátorka muzea Módního institutu a autorka knihy 'Fetiš: Móda, sex a síla.' "Ale boty nemusí být extrémně moderní. Moc je dokázané afrodisiakum, takže si vyberte boty, které jsou drahé a naleštěné, ne levné a ošoupané."

Cold Weather, Hot Deals - Get $40 off hotel bookings

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.
Think Magazine is a grenade in the lap of journalism!

_ The Economist

 

Name Day/Svátek

Yesterday : Soňa Today : Taťána Tomorrow : Arnošt After tomorrow : Kvido

 
LSD Historie
Think Magazine Dr. Albert Hoffman

Dr. Albert Hoffman, který objevil složení LSD během II. světové války, se svým modelem molek [ ... ]

NATALIE MERCHANT - Ophelia
Keith Kirchner NATALIE MERCHANT - Ophelia

Začala napodobováním sirény Kristen Hersh z „The Throwing Muses”, pak se jí zmocnil pocit n [ ... ]

MARK HOLLIS - Mark Hollis
MARK HOLLIS - Mark Hollis

Toto zcela akusticky nahrané album od bývalého zpěváka Talk Talk je dalece vzdáleno od elektro [ ... ]

Czechia Snowboarding; Hit The Slopes - Pokořte sva...
Jeffree Benet

Think vám doporučuje promrznout až na kost a nechat se obalit spoustou sněhu. U [ ... ]

JESTOFUNK - Love in a gold dimension
Tomas Otradovec JESTOFUNK - Love in a gold dimension

Při prvním přečtení bookletu vás napadne, jestli si z vás náhodou kluci z Jestofunku neděla [ ... ]

Načeva - Hlava otevřená experimentům
Vlastimil Beránek Monika Načeva

Načeva patřila po celou druhou polovinu devadesátých let mezi nejoriginálněj [ ... ]

The Fall
Michael Kyselka The Fall

„The Fall jsou nejlepší kapelou na světě. Od roku 1976 vydali 25-35 desek (z&a [ ... ]

Lepší myšlení díky chemii
S. Mielonen chytré drogy

Chytré drogy jsou všude. Živel se o nich rozepsal, Time je má na obálce a CNN přináší zprá [ ... ]

Sexuální revoluce - Úvod do seriálu
Šimon Formánek

Sexualita jako projev ducha...

Bigbit v rytmu osudů
Michael Kyselka Vladimír Mišík a Ivan Khunt

Vladimír Mišík a Ivan Khunt spolu hráli v kapele Flamengo a natočili "the" L [ ... ]

DJ Tráva
Petra Matušinová DJ Tráva

Tráva letos oslavil svoje třiatřicátiny. Oslavil je parádní party v Roxy s těma nej DJs z  [ ... ]

Graffiti - komunikace stala tváří města
Pavel Koška VYTARNE UMENI  Graffiti

Když přijíždíte do německého Bayreuthu, je ze silnice lemují [ ... ]