Masti, masti, mastičky
fShare
0
Pin It

Péče o pleť urazila dlouhou cestu od doby nechutného, studeného krému. Nyní máme k dispozici výrobky moderní technologie s účinnými postupy a nečekanými technologickými objevy, nabízející stále rafinovnější způsoby jak zpevnit, napnout a zlepšit pleť.

Skvělé nástroje proti stárnutí jsou bezbolestnými a účinnými cestami, jak se vyhnout chirurgovu noži.

Jako doplněk své exkluzivní řady B21 představuje firma Orlane hydratační krém Intensive Firming Care, který obsahuje sojová vlákna a pšeničné výtažky.

Používá se ráno a vytváří na pokožce ochrannou vrstvu. Kromě toho, že zvlhčuje problémové oblasti, také zklidňuje a zjemňuje vaši pokožku a zneviditelňuje vrásky. Jeho další výhodou je, že napomáhá, aby váš make-up déle vydržel.

Přípravek Nutritious firmy Estée Lauder nazývaný „dieta pro vaši pleť", je vyroben na mléčné bázi a obsahuje množství proteinů smíchaných s dalšími živinami posilujícími pleť.Tento lehký krémový gel účinně ochrání před splodinami a zároveň zaručí dlouhodobý zpevňující efekt.

Přípravek firmy Helena Rubenstein, Face Sculptor, vytváří s pomocí fosforu (odpovědný za vitalitu kožních buněk) dojem mladistvého ruměnce a pleti kypící zdravím. Tento extra-hydratační krém zároveň obsahuje 10% výtažků z rostlinných proteinů, které slouží k odstranění vrásek. Tato kombinace skutečně funguje.

Použít cokoli na váš obličej, než se uvelebíte v posteli k nočnímu spánku, se vždy zdálo velmi jednoduché. Oxygen Repair For The Night od firmy Lancaster do tohoto procesu dodává novou rafinovanost přísunem kyslíku zlepšujícího cirkulaci právě v noci, kdy je proces obnovy buněk nejlepší. Pevná a zářící, taková bude vaše pleť vypadat v okamžiku, kdy vstanete.

Weather Everything Environmental Creame firmy Clinique byl vytvořen, aby ochránil vaši tvář před větrem, kouřem, splodinami a měnícími se klimatickými podmínkami. Jedinečná kombinace výtažku ze zeleného čaje (Green Tea), vitaminu C a rehydratačního vitaminu E, bojuje proti podráždění a pomáhá pokožce aktivně se bránit proti poškození vlivem životního prostředí. Znalci ho používají na zjemnění rtů a dokonce i rukou.

Krém firmy Guerlain Issima, Success Night, zjemňuje pokožku vašeho obličeje a zpomaluje proces stárnutí s pomocí vitaminu C.

Ponechává pleť pružnou a tónovanou a postupně vyhlazuje vrásky. Tato světle růžová emulze pokožku obnovuje a chrání ji před ztrátou pružnosti.

Advance Super Revitalizer Whitening Formula firmy Shiseido si dělá jméno odstraňováním slunečních skvrn a pih. Průsvitnost pleti je zachována, bělící přísady jí pomáhají udržet celistvý vzhled. Tento krém vaši pleť tónuje, dodává jí energii a zvlhčuje ji, je to skutečný životabudič, který učí vaši kůži lépe fungovat, proto pak lépe vypadá.

Firma Lancome nabízí po celém světě přípravek With Primordiale Night, luxusní ošetření pleti ve formě nočního krému. Během vašich snů pronikají kapsle s vitaminem A do vaší pokožky, zpevňují ji a zlepšují její vzhled.

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Evženie Today : Vojtěch Tomorrow : Jiří After tomorrow : Marek

Chicago house music
T. Navara

Tak, jako je Detroit kolébkou techna, tak je Chicago městem house music. Ovšem Chicago má ješt [ ... ]

Slangovy slovnik: Cože to sakra říkal?
Keeley Keeley: Slangový slovník

Keeley: Slangový slovník o 3000 výrazech vychází v druhé polovině [ ... ]

Mluvící maso - povídka Terry Bisson
Terry Bisson Talking Meat

Představ si... vedoucí páté výzkumné jednotky mluví s vrchním velitelem...

Igor Ševčík; Iba si tak lietam…
Michael Kyselka Malíř Igor Ševčík

Malíř Igor Ševčík se narodil u Trenčína a do roku 1970 žil na Slovensku. [ ... ]

Načeva - Hlava otevřená experimentům
Vlastimil Beránek Monika Načeva

Načeva patřila po celou druhou polovinu devadesátých let mezi nejoriginálněj [ ... ]

Pode Bal: Umění?
Jarka Fricová Pode Bal: Umění?

V galerii ve Špálově ulici v Praze probíhala v lednu 2000 za podpory společnosti Budvar výstav [ ... ]

Reklama blbne za vás
Bohoušek Reklama blbne za vás

Není dne abych se nesetkal s reklamou. Působí na mne doma, na ulici i v dopravním prostředku. J [ ... ]

DJ Pavel Krejdl: Poslední Teplice s Pavlem
Michael Kyselka Dj Pavel Krejdl Oldschool Techno Classic

Nechci být zločinec, protože rád kouřím marihuanu...

Ostatní články