Kim, painted by Richard Martinez
fShare
0
Pin It

Bylo nebylo. Jestliže v 16. století v Praze muž položil ruku na ženu, aniž byli formálně zasnoubeni, dívčin otec mu mohl odseknout šavlí paži až u ramene. Možná, že to není úplně pravda, ale chceme poukázat na to, že první krok sebou vždycky nese riziko. Připravili jsme pro vás seznam technik — některé jsou vědecky prokázané, některé jsou nejisté — ale všechny stojí za pokus jak vzbudit v ženě touhu a k prvnímu doteku přimět...ji. Přečtěte si je a těžte z nich.

#1 Šampaňské vítězí

V roce 1944 probíhala studie pro firmu Revlon. 1007 dospělých lidí bylo dotazováno, jaké jídlo či pití nejlépe stimuluje jejich smysly. Třicetčtyři procent uvedlo šampaňské a dvacetdevět procent jahody.

#2 Sebedoteky

"Dotýkejte se sám sebe na místech, kde by se to líbilo jí," radí klinická psycholožka PhDr J. Kurianska. "Oznamujete jí tak, že se jí chcete dotýkat. Brzy si všimnete, že se bude dotýkat sama sebe na stejných místech. Vznikne jakési synchronní zrcadlo, podvědomé spojení. Muž se může třeba dotýkat svého krku směrem od ucha dolů, ale pokud možno nenápadně."

 #3 Klasické svádění

Beethovenova 'Kreutzerova sonáta' (pro housle a piano) byla vždy notoricky známá svým erotickým působením na citlivé dámy. Německý psycholog Wilhelm Stekel mluví o osobní zkušenosti: "Jako student jsem zahrál "Kreutzerovu sonátu" jedné velmi vášnivé ženě… měla na ni obzvláště silný účinek. Pak jsem si přečetl Tolstojův román ( je to příběh muže, který ze žárlivosti zavraždí svoji manželku poté, kdy ji jakýsi houslista jednoho večera zahraje onu sonátu). Zahrál jsem ženě "Kreutzerovu sonátu" znovu a ona byla po třetím dějství jako výbušnina."

#4 Sgt. Pepper's

Mnohá koření jako třeba kayenský pepř nebo ostré papričky rozšiřují cévy. Totéž se podle knihy 'Dávky lásky: Průvodce afrodisiaky a sexualním potěšením', děje při sexuálním aktu. Krev proudí do vagíny prudčeji a vyvolává zvlhčení. Tělo na ostré papričky reaguje sexuálním vzrušením. To je i základní princip afrodisiaka 'Španělské mušky,' ale pozor, lokální aplikace papriček se nedoporučuje, nevzrušuje, jenom bolí!

#5 Šeptání sladkých nesmyslů

Nejromantičtější knihy poezie jsou podle časopisu Lit 'Dvacet milostných básní' a 'Písně touhy' od chilského básníka Pabla Nerudy. Neruda byl holohlavý muž s nadváhou ve středním věku, přesto ho na letištích vítaly davy žen ječící jako fanynky Beatles. Jestliže se nepřinutíte číst básně nahlas, zakupte vyvolené alespoň knihu.

#6 Muž v černém

"Oblékněte se od hlavy k patě do černého," radí Institut pro průzkum barev. Ženy údajně tato silná barva vzrušuje. Muži v černém vypadají sexy, velmi silně a okamžitě atakují ženské smysly. Tento průzkum probíhal mezi ženami z Uměleckého institutu na Floridě ve Spojených Státech.

#7 Pozornost patří jejím rtům

Vyjadřujte očima úžas, zatímco žena mluví. Zírejte na její tvář a opakovaně civte na její rty. Získá podvědomý pocit, že je obdivována a oceňována, že je zde přítomen úmysl jí políbit. Špatní svůdci mají pocit, že musí na ženu zírat jako Rasputin, ale ženy to shledávají odpudivým.

#8 Způsob chůze

"Muž může vyjadřit svoje postavení a třídu, ke které patří, držením těla - nejlepší je otevřený, relaxovaný postoj s hlavou trochu zakloněnou dozadu s uvolněnou gestikulací." říká Helen Fisherová, autorka 'Anatomie lásky a První sex.' "Chůze krátkým kultivovaným krokem vyjadřuje touhu. Pyšná chůze vlastně znamená nedostatek sebedůvěry."

#9 Mluvte ztlumeným hlasem

"Klíčem k tomu, abyste zněli sexy, je ztlumený hlas bez napětí," radí Philipp Panni, konzultant přesvědčivé komunikace, v knize 'Sex Appeal.' "Napětí odrazuje - zejména osobu poblíž vás. Takže mluvte hřejivým hlasem, snižte hlasitost a hlavně ne pronikavě." To ženu mimo jiné přiměje k tomu, aby se k vám blížeji naklonila a lépe vás slyšela.

#10 Kam sáhnout

"Pokud byste se chtěli ženy dotknout, nedotýkejte se nejprve jí, nýbrž jejich věcí," radí psycholog Kuriansky, dlouholetý vědecký průzkumník z Columbia Medical Centra v New Yorku. "Při večeři se čas od času nakloňte a příležitostně přemístěte její sklenici nebo narovnejte její příbor. U baru odsuňte její stoličku stranou od těch, kteří mluví nahlas. Jestli její taška hrozí spadnutím ze stolu, posuňte ji blíže k ní. Pečujte o ženu, nenásilně pronikejte do jejího prostoru."

#11 Zpátky do zahrady

Poležení v trávě nebo procházka kolem řeky ženu vzruší. Přesuňte její myšlenky z racionální oblasti do oblasti tělesné. Projděte blátem nebo strkejte nohy do potoka. Najděte důvod, aby se musela vyzout. Bude vše cítit více fyzicky, sepětí s přírodou, vůně se stanou bohatšími a barvy živějšími.

#12 Zázračně vařte

Máme pro vás dvě rady: úplně od začátku. Průzkum švýcarského psychiatra Willy Pasiniho dokazuje, že 93 procent žen je přitahováno muži, kteří umí vařit. "Po miliony let to byli muži, kteří obstarávali maso," říká Helen Fisher, antropoložka a autorka knihy 'První sex.' "A patrně ho také vařili." Takže ženy jsou předurčeny zbožňovat spíše muže, kteří umí improvizovat se sušenkami než ty, kteří si nechají přivézt koš dobrot z luxusní pekárny.

#13 Hudební osvěta

Pro vaši hudební osvětu (a pro váš zdárný sexuální život), vám redaktorky ze Thinku připravily seznam dvanácti alb, na kterých se všechny shodly, že "jsou rajcovní, až ledy tají." Doporučujeme vám některé z následujících: Radiohead The Bends (Capitol), Liz Phair Whitechocolatespaceegg (Capitol), Jeff Buckley Grace (Sony), Crowded House Recurring Dream (Capitol), Freedy Johnston This Perfect World (Elektra), Al Green Greatest Hits (DCC Compact Classics), Lloyd Cole Lloyd Cole (Capitol), Heather Nova Oyster (Sony), Van Morrison Astral WeeksAstral Weeks (Warner Bros.), Echo and the Bunnymen What Are You Going To Do With Your Life? (Sire), Brian Ferry/Roxy Music Street Life (Warner Bros.), Garbage Version 2.0 (Universal)

#14 Vhodné obutí

"Ženy odmítají muže rychleji, když nemají boty v pořádku," říká Valerie Steele, kurátorka muzea Módního institutu a autorka knihy 'Fetiš: Móda, sex a síla.' "Ale boty nemusí být extrémně moderní. Moc je dokázané afrodisiakum, takže si vyberte boty, které jsou drahé a naleštěné, ne levné a ošoupané."

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Jaroslav Today : Vlastislav Tomorrow : Robert After tomorrow : Blahoslav

Clockhouse: Budoucnost je avantgardní
Eva Kolářová C&A obchod na Václavském náměstí v Praze

Mladá móda je zpupná, drzá a provokativní. "Clockhouse" je to pravé pro ty, kteří  [ ... ]

Ananas v krvi
Petr Lisý Ananas v krvi

Je hodina po poledni. Právě jsme s Egonem vstali a po ranní očistě se pořád ještě trochu zb [ ... ]

Vzpomínky na nevydarené schúzky
Joe Bodia Vzpomínky na nevydarené schúzky

Nevydařená schězka 1

14 způsobů jak vzrušit ženu bez doteků
Jarka Fricová Kim, painted by Richard Martinez

Bylo nebylo. Jestliže v 16. století v Praze muž položil ruku na ženu, aniž byli formálně zas [ ... ]

KUTNÁ HORA: Město uchvacuje, alterna nefunguje
Helena Chvojková KUTNÁ HORA, Město uchvacuje, alterna nefunguje

Když jsem ve středověké Kutné Hoře takhle po ránu narazila v &# [ ... ]

Koketování s nesmrtelnosti
Vít Hradec Koketování s nesmrtelnosti

Ještě donedávna znamenala smrt poslední mezník lidského bytí, závěrečnou k [ ... ]

TV Nova - K čemu Parlament?
Petra Matušinová TV Nova - K čemu Parlament?

TV Nova se ve svých pocátcích tvárila jako nevinné díte, které rozdává zábavu. Stalo s [ ... ]

RIP Ivan Khunt
Michael Kyselka Ivan Khunt

Na úpatí letošního roku nás opouští osobnost na&sca [ ... ]

Ostatní články