vítejte v časopisů Think!
Pin It

Dokonce i slepý vám může potvrdit, že ve světě kultury je image vším. Ale image není jen realistickým obrazem toho, co je nám pod nátlakem vnucováno vládnoucím trendem. Image je metaforickým souhrnem události, stylu a formy, které obklopují lidí určité doby, když se snaží dat nejaky výraz sobe, svým nápadům a tomu, čemu věří.

I časopis Thinkse neustále pokouší o vytvoření vlastní vize, žánrů, který zobrazuje směr, kterým se svět ubírá v době, kdy vstupujeme do nového tisíciletí. A stejně jako dnešní kultura je směsicí umění, technologie, zábavy a šílenství; je takový i Think. Náš moderní životní styl je změna; takový je i Think.

Věk informací se nezajímá tolik o kvantitu, ale spíš o kvalitu; takový je i Think. Těmito hledisky jsme se ridili při vydávání v novém a zlepšeném formátů, obsahu i řízení. Vám, kteří se ke čtenářům přidáváte poprvé až teď, musíme sdelit, ze během posledních šestnácti vydání Think více než ztrojnásobil svůj obsah tím, že rozšířil prostor pro hudbu, umění, filozofií, politiku a kulturu, stejně jako přidal rozhovory, přehledy a články věnované mode.

Časopis Think oslavuje avantgardu a zároveň k ní upoutáva pozornost čtenářů. Naší noví spisovatelé, redaktoři a fotografové jsou přesvědčení, že udrží pro Think unikátní pozici aktuální a úplnou kritikou současná svetové kultúry, a to ne z nadhledu, ale názory veřejnosti.

These dogs are amazing blue pit bulls make awesome pets

먹튀