Hele Magazine
fShare
0
Pin It

Mnoho seriózních lidí obtěžují otázky "Co se děje s Thinkem?" a "O co jde v Hele?" Hele je jméno české polovičky Thinkovy rodiny.

Naleznete v něm méně žertovné aspekty naší práce a bude více trendy. Think zůstane jako vždy nezdvořilý a bude se zabývat každodenním organizováním a plánováním času.

Bude vám pomáhat posunout se od A k B nebo si nevšímat ani jednoho, pomůže vám vyhnout se tipům nebo trendy záležitostem, které stojí v cestě skutečné kultuře. Na jedné straně arogantní, domýšliví, těšící se jakési autoritě nad zapadlými uličkami a předraženými butiky, stejně se budeme drbat na břiše a na vršku hlavy opačným směrem.

Hele, naše módní křídlo a zmocněnec, bude tlačit na pilu, shledáte obtížným ho odložit stejně tak, jako zapomenout všechny uštěpačné komentáře a praktické tipy. Hele doufá, že uvidí své čtenáře daleko od televizních přístrojů a daleko od současného stavu. Tento nový magazín je o zkušenosti, at už je získána v letadle nebo při pohledu z vrcholu hory. Je to o tom jí získat, oprostit se od všech odmítavců, kteří by se smáli vašim divokým snům.

Je to o tepu a pohybu, pravdě a kráse, ne nutně v tomto pořadí. Všichni víme, že se na nás valí špína a že se cítíme bezmocní udělat změny nutné k získání nějaké kontroly nad naším fatalismem. Tento časopis vám samozřejmě nebude schopen vrátit vaši duchovní svobodu, ale se vší úctou potvrzuje, že bez ohledu na svou komerčnost a barevné stránky, někdo další také nepřijímá omezenost BS, která se převléká za komunikaci.

Není ve skutečnosti ničím jiným než kazatelnou, která vás zahřívá a připravuje na další film Leslieho Neilsena. Definice naděje: Naděje je, když se smějete do tváře tragédii a současně se snažíte dát život vizi o životaschopné a uctivé lidskosti. Slunce zase vychází, příteli nebo nepříteli?


- Foto: Jeffree Benet

These dogs are amazing blue pit bulls make awesome pets

먹튀