Welcome to Think Magazine!

Zdraví je krásné
fShare
0
Pin It

Nejlepší je, samozřejmě, vypadat stále přirozeně.

Asi chviličku trvá, než si člověk vyzkouší, co mu sluší a v čem se cítí. Nedávno byla v jednom nejmenovaném časopise nařčena Aňa Gaislerová, že zanedbává svou vizáž. Nevím, který redaktor/ka tak učinil, rozhodně s ním nesouhlasím. Člověk, který nevypadá jako papouch, není ten, který dělá něco špatně!

Péče o pokožku

Svojí pleť si nevybíráme. Každý z nás si prošel pubertou, která se předvedla i na obličeji, což mnohé z nás v dostatečné míře frustrovalo. Naštěstí to máme za sebou a teď už záleží jen na vás, do jaké míry se zbylým pórům budete věnovat, abyste je nemusely překrývat kilogramy make-upu.

Obočí

Jako malou mě děsil portrét Leonida Brežněva. Myslela jsem si, že je bubák. S odstupem času jsem zjistila, že hrůzu mi nahánělo jeho neuvěřitelné obočí. 

Už jsem vyrostla a hrůzu mi nahánějí ženy s vyškubaným obočím, na jehož místo aplikují tužkou tenkou čáru. Zlaté střední cesty lze dosáhnout vytrháváním pinzetou nebo používáním voskových přípravků, pásků předem napuštěných vozkem „Zip strip." Ale obojí bolí!

Řasenky

Zvýraznění řas v mnoha případech patří ke každodenním koupelnovým záležitostem, stejně jako čištění zubů. Nabídky kosmetických firem jsou natolik profláklé, tedy nebudu omílat starou písničku. Záleží na jedinci, chce-li mít řasy třikrát nebo pětkrát delší, jak slibují ,nebo rovnou vzbuzovat dojem velblouda.

Tváře

Podezřívám některé dívky, které potkávám na ulicích, v klubech, v kavárnách a restauracích i mimo ně, že nemají doma zrcadlo. Zmalované tváře, které měla Marfuša v pohádce Mrazík, když se chystala na ženicha, těmto dívkám patrně utkvěly v paměti. Nejspíš nepobraly, že to byla jen pohádka a bylo to jenom jako!

Rty

Líčení rtů je další individualitou každého z nás. Ať používáte rtěnky lesklé nebo matné, výrazné nebo téměř neviditelné, vždy s mírou! Tedy nechcete-li vypadat jako Mick Jagger nebo zlá noční můra. Trendem stále zůstávají zemní barvy: kouřové, ocelově matné odstíny hnědé a barvy burgundského vína. Samotné produkty jsou nabízeny v nebřeberném množství s rozdílnou kvalitou.

Fascinují mě reklamní šoty, propagující neslíbatelné, nesmývatelné a jiné dlouho trvající rtěnky. To, co jejich výrobci a maskéři hollywoodských hvězd zaručují, by v praxi znamenalo, že rtěnka na ústech setrvá za jakýchkoliv okolností.

Osobně se přikláním k nejrůznějším jelením lojům, které dodají rtům vláčnost a zabrání jejich vysoušení a následnému popraskání, zvláště v zimních měsících. Nejvhodnější jsou Labella různých druhů a chutí. Na hory nezbytná věc i pro pány.

Name Day/Svatek

Yesterday : Alžběta Today : Nikola Tomorrow : Albert After tomorrow : Cecílie

DIVOKEJ BILL - Svatá Pravda
Michael KyselkaDIVOKEJ BILL - Svatá Pravda

Osm divokejch se dalo dohromady a tak dlouho hráli, aě se sehráli  a dokonce jim [ ... ]

Přečtěte si více
Tak sbohem, Mejlo...
Michael Kyselka Milan Hlavsa

Nás opustil jeden z hlavních představitelů hudby někdejší druh&eac [ ... ]

Přečtěte si více
Richard Erml: Zuzanka a tibetské velehory (deník z...
Barbora Gregorová

Milý Richarde, stejně jako ty ležím v posteli (narozdíl od tebe ne na Bulovce [ ... ]

Přečtěte si více
Revizor
Eva Kolářová Revizor v metro

Není to tak dávno, kdy jsem nastoupila na Výtoni do druhého vozu tramvaje ubírající se směre [ ... ]

Přečtěte si více
Graffiti - komunikace stala tváří města
Pavel Koška VYTARNE UMENI  Graffiti

Když přijíždíte do německého Bayreuthu, je ze silnice lemují [ ... ]

Přečtěte si více
Příjemné mikročipy
Joe Bodia Příjemné mikročipy

Už tu bylo tetování. I body piercing (tj. kroužky, perličky a jiné ozdoby na různých čá [ ... ]

Přečtěte si více
A hranice vzplála...
Jiří Němeček (Jiří Hodač - Foto: BBC)

V kauze ČT je mnoho otazníků. Záleží na informacích, dlouhodobé znalosti poměrů v naší r [ ... ]

Přečtěte si více
Ananas v krvi
Petr Lisý Ananas v krvi

Je hodina po poledni. Právě jsme s Egonem vstali a po ranní očistě se pořád ještě trochu zb [ ... ]

Přečtěte si více
Ostatní články

  "Since 1996 Think Magazine has been a catalogue of trendiness masquerading as deep thought, featuring investigative journalism and popular news and as a sociological resource for music, art, fashion, subcultures and the occasional crazy conspiracy theory..." (In Czech & English)

Be interesting. Think.