UFO konspiraci
fShare
0
Pin It

Nejprve se pokusme vyzkoumat, proč by vláda něco takového chtěla dělat?

Počet návštěv UFO od přelomu tohoto století je docela rozsáhlý. Nemohu říct, je-li to z důvodu zvýšené návštevnosti, anebo jednoduše z tohto důvodu, že veřejnost si stále více uvědomuje, co se nachází na obloze. Avšak jedna věc je jasná, hodně lidí říká, že viděli „něco", co nemohou vysvětlit. A co kdy všechny vlády udělaly? Vše popřeli všeho a pokusili se záměnit to za „něco z kosmu".

Kdyby se vládní úředníci bývali postavili a řekli „fajn, ano, je to pravda, jsme navštěvováni mimozemšťany a nemůžeme s tím nic udělat, mohou přijet a odjet,jak se jim zlíbí" pravděpodobne by to mělo za následek pád celosvětové ekonomiky a znepokojení velké části občanů.

Během studené války Sověti zcenzurovali informace o západním světě, v pokusu udržet vše pod kontrolou - nebudou-li lidé informováni o tom, co se děje na západě, jak by mohli být nespokojeni se svojí situací?

Nakonec se sovětská vláda ukázala neschopnou udržet informace a obyvatelstvo se stalo daleko více kritickým vůči své vláde. Výsledkem byl pád Sovětského svazu. Dnes je ruské hospodářství ve velice špatné situaci, s vysokou inflací a bolestným černým trhem.

Společnost na západě nyní věří, že by se toto nikdy nemohlo opakovat - i když při výše uvedených údajích myslím, že by se tak stát mohlo. Toto je důvod, proč bylo vše drženo v tichosti, jedná se o tzv. věc kontroly. Lidé, kteří „to" mají, to nechtějí ztratit a tak se snaží udržet veřejnost „neinformovanou".

Zajímavé na tom všem je, že určitý počet prominentních lidí věří, že mimozemštané opravdu existují a navštěvují nás. Mezi těmito lidmi je i Edgar Mitchell, přední astronaut NASA a šestý muž na měsíci. Veřejně prohlásil, že ve vládě zná určité lidi, kteří říkají, že mají informace o mimozemšťanech, avšak mají zakázáno o tom s kýmkoliv mluvit.

Nick Pope, sloužící ministr obrany ve Velké Británii na pátém kanálu uvedl dokument: (Mimozemšťané mezi námi, Pátý kanál, vysíláno 5.dubna 1998), „Nepopiratelně a nepochybně jsme byli navštíveni mimozemšťany."

Co to znamená? Podívejme se nyní na nekolik zásterek:

Roswell

Pravděpodobně nejvíce dokumentovaný příběh o UFO v historii. Téměř všichni slyšeli o incidentu Roswell, takže se o tom ani nebudu více zmiňovat, jen bych rád připojil pár svých poznámek.

Farmáři, který podal zprávu Vojenským leteckým silám(takto bylo Letectvo známo v té době) bylo řečeno, aby o tomto incidentu nemluvil.

Kapitán letectva, který jako první spatřil havárii, veřejně prohlásil, že viděl havarovaný předmět spolu s malými mrtvolami buďto uvnitř nebo rozptýlené v malé vzdálenosti vně plavidla. Jako úředník letectva prošel rozsáhlými kursy na různých typech letadel a dále pak kursem fyziky, což jej kvalifikovalo na věrohodného svědka, aby vyjádřil názor na pravděpodobný původ těl a plavidla. Dodal, že nebyly lidské.

Objevily se nějaké spekulace o tom, zda jedna z bytostí nebyla po nárazu stále živá. Těla byla samozřejmě převezena do místní nemocnice. Nemocnice pak byla uzavřena armádou. O několik dní později byla těla převezena buď do Wright-Patterson Air Force základny v Ohiu, anebo do Adrews AFB ve Washingtonu D.C. - toto však není jasné, ačkoli je možné, že těla neputovala pohromadě do stejných oblastí.

Určitý počet bývalých zaměstanců letectva veřejně uvedl, že těla spatřily ve Wright - Patterson, v uzavřeném, přísně streženém hangáru pro letadla. Nyní letectvo tvrdí, že havarovaný předmět byl meteorologický balón. Skutečně?! Očekávají, že jim to budeme věřit?

Bohužel toto tvrzení stačilo všem skeptikům k tomu, aby se o tuto záležitost dále nezajímali. My však víme, že v národním zájmu, ať už je zájem jakýkoli, budou veřejnosti lhát.

RAF Bentwaters, Velká Británie 1979

RAF Bentwaters se nachází v Suffolku v Anglii. Je to spoj základny RAF/USAF, který tvoří větší část obranných sil NATO v Anglii. Od další základny RAF/USAF je RAF Woodbridge vzdálen pouhých čtyři a půl kilometru.

Jednoho letního večera hlídač této základny spatřil podivná světla, která byla velmi blízko od plotu základny. Zavolali na spojovatelnu, aby si nechali telefonát potvrdit a když ho obdrzeli, rozhodli se zavolat zástupce velitele základny, poručíka plukovníka Charlese Halta.

Celý tým spolu s poručíkem plukovníkem Charlesem Haltem se odvážil vstoupit do lesa, aby našli zdroj podivného světla. Nakonec spatřili plavidlo naprosto rozdílné od klasického letadla. Vznášelo se a koupalo okolí ve světle. Komentář k událostem, kterým byli té noci svědky, nahrál Halt na magnetofon. Plavidlo poté akcelerovalo kolmo vzhůru a zmizelo do tmy noci. Nahranou pásku si někdo jistě s chutí vyslechl.

Navzdory příjmu několika radarových interceptorů nebyli schopni plavidlo nalézt. Té noci však Kontroly vzdušného provozu na základně a ve West Draytonu v Middlesexu zaregistrovali neidentifikovatelný předmět v blízkosti RAF Bentwaters. Poručík Halt odevzdal svoji zprávu do Washingtonu, avšak zpětně již nikdy nebyl informován. Když se později na incident ptal, bylo mu řečeno, že se ničím nemusí trápit.

Britská vláda zahájila své vlastní vyšetřování této události a došla k závěru: světlo, které bylo viděno zaměstnanci letectva pocházelo z patnáct kilometrů vzdáleného majáku. Nikdy jsem neslyšel tak nepravděpodobně znějící vysvětlení!

Minulý rok se velitel základny objevil v debatě v britské televizi a popisoval události tak, jak je viděl. Vše, co viděl, vysvětlil velice podrobně, avšak úřady popřely, že by se té noci stalo něco nezvyklého.

Nutno podotknout, že Bentwaters bylo sídlem velkého počtu amerických útočných letadel, význačných A-10 a bombardéru F-111. Je zřejmé, že základna byla sídlem skladu taktických nukleárních zbraní a to byl důvod k zapírání pod hrozbou národní ochrany.

Konec konců, když americká a britská vláda nevěděla odkud se plavidlo vzalo, jak si mohli být jisti, že nepatřilo Rusům?

K dnešnímu dni obě vlády stále popírají, že by se osudné noci v Bentwaters cokoliv přihodilo. Buď tedy neidentifikovatelné plavidlo opravdu přistálo v Rendleshamském lese, a v tom případě by veškeré zapírání opravdu bylo v zájmu ochray národní bezpečnosti, anebo to byly masové halucinace zaměstnanců základny, což by samo o sobě bylo velmi závažné - vždyť tito lidé byli zodpovědni za leteckou základnu NATO, kde byly s nejvetší pravděpodobností uloženy nukleární zbraně.


RAF - Royal Air Force - Britské letectvo

USAF - United States Air Force - Letectvo Spojených Státu Amerických

Horn-blowin' mad man Maceo Parker
Adam Keane Stern Maceo Parker

Not unlike how a brand name like Xerox now refers to the actual photocopying process, the name Maceo [ ... ]

The Trial of Henry Kissinger by Christopher Hitche...
Alexander Zaitchik The Trial of Henry Kissinger by Christopher Hitchens

Human rights abuses overseen and committed by a superpower’s agents are ignored while those do [ ... ]

Sounds like... Issue 08
Keith Kirchner & Chris Sadler Music reviews from the pages of Think Magazine

Sounds like, music reviews from the pages of Think Magazine...

Ranting and raving without a mention of Trump
Dave 'Dejvická' Tuttle Ranting and raving without a mention of Trump

This is a real letter. 

Both Barrels: The Curtis Jones Interview
Justin Hamilton Salem Curtis Jones of Prague in Think Magazine

"I am not interested in who you were or what you were before you met me."

Smash the smirk (humanifesto 41)
Keith Kirchner

That 'what me worry' thing?? That bloody smirk on his face, that 'where's Waldo'?? That thing he doe [ ... ]

India in Prague?
Phil Abbot Govind Sahai Rajpoot of Om Centrum

Think's Phil Abbot spins chakras with Prague's reluctant guru, Govind Sahai Rajpoot.

The Plague of Prague
Ken Shifrin Why are so many British louts vomiting all over the cobblestones of Prague?

Why are so many British louts vomiting all over the cobblestones? Queen's Subject Ken Shifrin invest [ ... ]

Read more...

Name Day/Svatek

Yesterday : Tereza Today : Havel Tomorrow : Hedvika After tomorrow : Lukáš

Profil: Oskar Petr
Michael Kyselka Oskar Petr

Muzikant, který se vlastně vždy soustředil spíše na nekomerční sf&ea [ ... ]

Nebojte se Ducha, nekouše!
Luděk Wellner

Úvaha na současné společenskopolitické téma...

Poptrash
Joe Bodia DJ Bobo

Pokud jste nestrávili posledních pět let ve stavu paranoidní deprese, zamčeni ve svém  [ ... ]

Země Maorů
Štěpán Hospodka Nový Zéland Maori

Historie Nového Zélandu spadá do poloviny 14.století našeho letopočtu. [ ... ]

ANKETA: VIKING se ptá
Michael Kyselka

Jaký je rozdíl mezi prknama divadelníma a muzikantskýma?

Péče o krásu vlasů - Tajemství lesklých vlasů...
Alice Bles a Eva Kolářová

Vlasy ovlivňují naši psychiku. Jestliže naše vlasy nejsou v pořádku, něco se děje. Chlubím [ ... ]

Vyjel jsem si do Bolívie, ale musel jsem se vrátit...
Petr Straka (Foto: Subodh Bharati)

Když proslulí desperáti Butch Cassidy a Sundance Kid přijeli vlakem do Bolívie, aby se zde ukry [ ... ]

Graffiti - komunikace stala tváří města
Pavel Koška VYTARNE UMENI  Graffiti

Když přijíždíte do německého Bayreuthu, je ze silnice lemují [ ... ]

Ostatní články

  "Since 1996 Think Magazine has been a catalogue of trendiness masquerading as deep thought, featuring investigative journalism and popular news and as a sociological resource for music, art, fashion, subcultures and the occasional crazy conspiracy theory..." (In Czech & English)

Be interesting. Think.