Získání její telefonní číslo - fotografie od Jeffree Benet
Pin It

Budete-li postupovat podle následujícího programu o dvanácti bodech získate vždy její telefonní číslo...

V cem je vlastně problém? Navázat důvěrnou známost vám činí nepřekonatelné potíže. Většinu peněz smenite za video-žetony erotických klubu. Vaše vztahy končí tak, že se po radnem poličku zvedáte zpět na barovou židli.

Necítím se pouze cítíte se děsně, příšerně osamělý. Jen mi, prosím, neříkejte že jste skutečně židli snažili, avšak způsob, jakým získat telefonní číslo atraktivní ženy pro vás zůstalo neodhaleno.

Řekněte to nějaké další atraktivní ženě. Možná s vámi pocit natolik soucitu že se s vámi tech šest, sedm nebo osm číslic podéli.

Pravděpodobně však ne ja to zkoušel. A právě opuštění tragický trpící muži v rozpacích, konkrétně ja mě přivedlo k rozhodnutí, abych provedl usilovně a pečlivě bádání na vědeckém poli získávání čísel. Na vás už zbývá pouze to nejlehčí. Pořiďte si diář na speciální telefonní čísla a postupujte podle následujících dvanácti bodů.

1. Ukažte, že jste tak trochu blázen.

Ženy většinou ztrácejí zájem o udatné mstitele s mačetou, protože se do jejích oděvem dme pevně a mohutné hrudní svalstvo.

Počáteční nedůvěru a obavy ženy zmírníte tak, že jí co možná nejdříve, tedy ihned, seznámíte se svou minulostí a pokusíte se najít vše, co byste mohli mít alespoň trochu společného. Je to prostě tak, že se ženy cítí jistější, pokud se co nejdříve dozví, kde pracujete a zdali třeba nemáte nějaké společné známé, tudíž nezaměstnani samotáři by si měli připravit lepší odpovědi než "nikde" a "nikdo.

Měli byste též zvolit odvážný postup a rozptýlit její obavy přímým frontálním útokem: Osvědčilo se mi nosits sebou písemné doporučení mého osobního terapeuta se seznamem mírněbenigních chorob. Většinou následoval srdečný smích, přičemž ženy respektovaly mou přímost a nekonvenční smysl pro humor a v žertu k mému seznamu přidaly další neurózy.

2. Zpočátku na ženu učiňte dojem obyčejného muže.

Nesnažte vytvářet rádoby dokonalý projev, kterým byste v prvních chvílích objekt svého zájmu oslníli svým takřka nadpozemským úvodním slovem. Ženy tyto snahy většinou interpretuji jako uměle divadlo zavánějící pokrytectvím.

Ačkoliv obecně panuje opačný názor, většina odborníků zabývající se vztahy nezadaných jedinců doporučuje zahajovat konverzaci s vytouženou osobou na jakékoliv obyčejné, přízemní téma řeč se však nesmí stočit do lechtivé dvojsmyslného tónu se sexuálním podtextem.

Vhodným místem k seznámeni jsou jakékoliv akce, při nichž se setkávají lidé s podobnými zájmy, jako například umělecké výstavy, hodiny vaření či čtení poezie. Pokud se na žádnem takto ideálním místě nenacházíte, snažte se na žene nalézt cokoliv zajímaveho, co by mohlo posloužit k zapředení hovorů (rovnou zapomeňte na její poprsí).

Například oblečení. Její sluneční brýle značky Dona Karan. Knihu. Zeptejte se jí na tuto knihu. Nepokládejte však takové otázky, které by mohly vaší počínající konverzací utnout, jako například "Je to dobrá kniha?" nebo "Je ta kniha náročná?".

Pokládejte otevřené otázky typu "O čem vaše kniha pojednává?" nebo "Je tento Román účelně vystavěná jako derivát Dickensovske prózy?" Nezaplétejte se do zbytečných složitosti a neustále se snažte uplatňovat pravidlo číslo 1.

3. Používejte různé předměty.

Uvažte, jaké pomůcky by mohly sloužit jako předmět vaše konverzace. Buď je můžete využít k navázání rozhovoru nebo, v ideálním případe, přijde žena ukojit svou zvědavost sama. Znal jsem člověka, který takto s velkým efektem využíval úchvatny kamenny amulet z Jižní Amerika.

Stejně dobré však mohou posloužit i naprosto běžných věcí, jako například vaše oblečení. Setkáte-li se v prádelně s přitažlivou ženou, ukažte jí jen tak mimochodem jedno z vašich bombových triček že sekáče a zeptejte se, zdá jí líbí.

Odpoví-li ze ano, věnujte jí ho a dodejte, že je vám trochu mále a stejné byste jej už nenosili. Takto jsem jednou v prádelne upoutal pozornost příjemně ženy, nonšalantně jsem se nabídl, že jí pomohu se skládání prádla.

Souhlasila a po dvaceti minutách, během kterých jsem k jejímu pobaveni žertoval na účet svého oblečení, mi dala své telefonní číslo. Jeden můj přítel, filmový producent s sebou nosí různé eseje, která sam napsal. Potom žena požádá, aby si je přečetly a vyjádřily k nim svůj názor, čím je láká do svého světa.

Další chytrou pomůcko k navázáni rozhovorů mohou být též rozmanit ženske módní doplňky. Zkuste si někdy vzít nějake poutavě šperky. Ještě lepší je nalakovat si nehty. Má to šmrnc, každá žena si toho všimne a dokazuje to, ze si nehrajete na drsňáka. Ženy si vás dokonce mohou splést s homosexuálem, díky čemuž z nich okamžitě spadne přirozený pocit ohrožení.(Možná zjistíte, že jste skutečně homosexuál a pak už vám získávání telefonních čísel atraktivních žen nebude způsobovat žádný psychický nátlak).

4. Předstírejte, že jste hlupák.

Samozřejmě víte všechno o všem, to je jasná vec. Alespoň na chvíli však dělejte hloupeho. Ženy dovedou ocenit může, kteří jsou ochotni přiznat, ze neznají odpověď na úplné každou otázku na jakékoliv téma. Ptejte se.

Dejte jí na chvíli moc, ale zachovejte si bystrost. Jako príklad nám může posloužit třeba posilovna, místo, kde seznámení se ženou tradičně přináší řadu nesnáší. Obsaďte šlapadlo vedle svalnateho tupouna.

Požádejte ženu, která vás zajíma, zdali by vám nepomohla vás posilovací stroj naprogramovat, protože vy se v tom vůbec nevyznáte, a sledujte, zda vám nastavuje ten nejobtížnější horský program. Bude se jí libit vaše upřímnost. Neustále hovorte.

Brzy pojedete spolu ve smyslné rychlém tempu, budete řvát, potit se a lapat po dechu. Já osobně raději žádám ženy, aby me poradily ohledně cvičení s činkami; obvykle se me přitom musí dotýkat. Toto pravidlo však neuplatnujte pouze v tělocvične.

Zkuste třeba tohle:

"Ve které uličce najdu nízkotučné jogurty?" (potraviny),

"Na které zastávce mám vystoupit, chci-li se dostat do Dobročinné organizace pro ppostižené děti?" (metro),

"Mohu zde darovat orgány?" (nemocnicni čekárná).

Možnosti jsou nesčetné.

5. Předstírejte, ze chcete, abyste byli pouze přátelé.

Několik mých pochybných kamarádů důrazně doporučuji takzvaný bratrsky přistup. "S humorem si jí dobírám a dávám pozor, aby ze mně nevypadl nějaký kompliment, protože pravé to ona očekává," říká jeden můj kamarad právník. "Nakonec jí řeknu, že se mi s ni skutečně příjemné povídalo, že opravdu nehledám dívku, ale můžeme zůstat přátelé."

Byl jsem mockrát svědkem toho, jak tito pohání dostávají telefonní čísla a končí s milou damou v posteli. Během meho bádání jsem došel k závěru, pokud ženu hned na začátku přesvědčíte, ze nemáte žádné sexuální úmysly, dočista jí odzbrojite a ačkoliv bude možná stále trochu zvědavá, o co vám vlastně jde a podvědomě taky nehledá jenom "kamaráda" na kus řeči. Během tohoto úvodního šálku kávy se můžete postupně změnit ve listového, svůdného nadrzeneho chlípníka, jakým ve skutečnosti jste.

6. Chovejte se jako žák základní školy.

Málokdy selže, chováte-li se jako roztomilé dite, jelikož takoveto chování pro ženu nepředstavuje žádnou zřejmou hrozbu. Zde vám předkládám jeden tip, který v 75 procentech funguje (opravdu nežertuji):

Pošlete jí psaníčko. Sedíte-li sam u stolu v restauraci, využijte číšníka jako poslíčka a dopřejte volny pruchod svým dětským představam. Napište, co vás nápadné, představíte-li si, že sedítě v lavici ctvrte třídy. Vaše psaníčko skoro vždy vyvola koketní chichotání (Zvlášť pokud je adresovano zacce ctvrte třídy). Odepise-li, věc je hotová. Na končí vašeho druhého psaníčka jí požádejte o telefonní číslo. Později požádejte kamaráda, aby jí zavolal a zjistil, jestli se jí "líbíte".

7. Ujistěte ji, ze opravdu zavoláte.

Ačkoliv byste tomu nikdy nevěřili, některé ženy vahaji, zda nám mají telefonní číslo dat, protože my váháme, zda je o nějmámepožádat. "Mnoho žen se obáva mozneho odmítnutí, obávaji se, že byste jim nezavolal když vám své číslo daji," svěřila se mi jedna známá sekretarka. Zažeňte její nejistotu. Máte-lipocit, že se situace vyvíjí správným směrem, řekněte konkrétně, kdy zavoláte "Zavolám vám v patek a uvidíme, jestli si udělate čas na kávu."

Nebo jí zavolejte ihned. Ukažte na nejbližší telefonní automat a dejte najevo, ze zavoláte hned, jakmile dostanete telefonní číslo. Ještě vhodnéjsi je chytnout milou slečnu za ruku a vydat se veselé k telefonu se slovy "Pojďte, zavoláme vám společně!"

8. Dej a bude ti dáno.

Mnoho žen by raději nejdříve dostalo telefonní číslo od vás, i když si to většinou neuvědomují. Tím u nich okamžitě mizí nepříliš lákavá vidina, že se budou muset vyhýbat nežádoucím telefonátům, a odpadá psychicky nátlak, kdy se musí hned na místě rozhodnout, zda by s vámi chtěly někam zajít. V teto variantě nachází praktické uplatneni vaše vizitka (za předpokladu, ze neucite ve škole cirkusových klaunu).

Výhoda teto techniky spočívá ve skutečnosti, ze nyní z vašich beder odpadá tíživá odpověďnost, ze první telefonát spočívá na vás. Pro jistotu si však zapamatujte její přijmeni. Pokud nezavola přibližně do týdne, vezměte si na pomoc telefonní seznam.

9. Buďte tvrdí (nezávazně).

Rich Gosse, ředitel největší počítačové site pro nezadané (www.cupidnet.com), zastáva radikální přístup: Jakmile jste si jistí, že máte o konkrétní ženu skutečný zájem, pozvěte jí někam, kde se jí budete mocí plně věnovat (obvykle do baru nebo do klubu), Poté jí náhle, dokud jsou vaše vyhlídky stále otevřeně, Požádejte o schůzku. Teprve potom jí můžete požádat o telefonní číslo. "Pokud pozvání na schůzku přijme, Požádejte jí o telefonní číslo, čímž vás záměr potvrdíte," říká Rich Gosse.

"Pokud s vámi na schůzku nebude chtít jit, neptejte se ani telefonní číslo, protože s vámi asi nebude chtít nikam vyrazit ani později." Buďte taktni - mnoho žen okamžitě odradí zjevná agresivita. Během jedne nepříliš šťastně hodinky jsem sice získal tři telefonní čísla, ale také jsem byl dvakrát zasažen míchaným nápojem. Pokud to tedy budete zkoušet také, vezměte si s sebou něco na převlečení.

10. Naučte se poznávat a využívat různá místa.

Se ženou se můžete seznámit kdekoliv. Zvlášť efektivní jsou napríklad místa jako železářství nebo pouliční trh, protože zde ženy oslovení můžem nečekají a nejsou tudíž ostražité. Kromě toho zde není konkurence. Dokonalé místo, kde se můžete stat jejím rytířem v zářivé zbroji, jsou kotle u podii rockových koncertu. Jednou na koncerte jsem sledoval drobounkou krásku, která byla již poněkolikáté smetena davem k zemi.

Poté, co jsem jí heroicky opakovaně pomáhal zpět na nohy, jsem se konečně odhodlal a zeptal jsem se jí, zda by si nechtěla trochu oddychnout a dát u baru pivo. Souhlasila a pri přídavku mi na ruku načmárala svoje telefonní číslo. Další vhodné lokality: letiště, úřady pro nezaměstnané, svatby (ne vaše vlastní).

11. Vždy oslovujte zcela neznáme ženy.

Opakem risku je samota. Kdo nedostane telefonní číslo, zřídka dostane někoho do postele a po čase se začne nenávidět, ze nikdy neměl odvahu si o číslo říci. Plýtvat časem jenom kvůli strachu z odmítnutí prostě nemá smysl. Ženy většinou mají řady pozornost mužů. Lichotí jim to - i když o vás pravé nemají zájem - pokud se však nezačnete chovat nepříjemné.

A čím časteji to zkoušíte, tím větší získáváte jistotu a tím je celé vaše úsilí jednodušší. Brzy budete překvapení, ze jste se tak dlouho bali začít. časem zjistíte, ze skoro všechny ženy, o které usilujete, jsou skoro tak zoufale jako vy. Kromě toho za každým druhým, třetím ci čtvrtým NE čeka jedno kýžené ANO. Existuje mimochodem tisíc důvodů, pro které může být odpověď ženy negativní a vůbec to nemusí znamenat, ze jste udělal něco špatně. Prostě jí ani v nejmenším nepřitahujete.

12. Lžete.

Existuje nespočet způsobů, jak lhat s úspěchem. Zde je pouze několik z nich:
Lituj mně. príklad: "Zbývá mi dvanáct týdnů života. Nebo Povolání jako návnada. príklad: "Píšu článek o tom, jak od ženy získat telefonní číslo. Rád bych vám někdy zavolal… jestli byste pro mně neměla nejaké návrhy."


- Modely Richard Martinez a Cathy Walker, foto Jeffree Benet
There is no home for Ivan Král
Michael Kyselka

Young Ivan Král left for the States together with his parents in the late 1950's. Later on he becam [ ... ]

Are you a Nazi Vegetarian?
phyla.exe Finally! A BBQ sauce for Nazi vegetarians!

How to know if someone is a vegetarian? They'll tell you...

Dr. Mellow's Guide To Women
Dr. Mellow Women are evil

Women, by nature, are evil. It is only when we understand this simple con [ ... ]

Veronica Zemanova; Beauty and the East
J. Hurewitz Veronika Zemanova

The Veronica Zemanova that is sitting with me and sipping pineapple juice is much  [ ... ]

Notes From Prague Six: Destinations unknown
Alexander Zaitchik

My best and oldest friend just left east for some hard travel; about 250 bucks in his pocket, a tent [ ... ]

Spotlight on Prague expat writer Gene Deitch
Tony Bellucci Tony Bellucci & Gene Deitch

Legendary illustrator, animator, film director, author and Academy Award Winner Gene Deitch has had  [ ... ]

The Art of Happiness
Missed Manners The Art of Happiness

Happiness - that often elusive, yet all-important raison d'etre of human existence. Even the Dalai L [ ... ]

Gypsies and the Czech Holocaust
Karel Kosman

On May 13, in Lety u Písku we remember the sacrifices of the Gypsy holocaust during the Nazi occupa [ ... ]

Read more...

Name Day/Svatek

Yesterday : Zlata Today : Andrea Tomorrow : Jonáš After tomorrow : Václav

Trest smrti
Tomáš Sláma Nedávný průzkum provedený v České republice před dvěma lety ukázalo, že dva ze tří lidí bylo ve prospěch dobývat trest smrti.

S rozvojem individualismu a postupným prosazováním někdy diskutabilních lidských práv v posle [ ... ]

Krátká zpráva z Roxy
Jarka Fricová Roxy

Experimentální prostor Roxy má v současné době, potíže se svou budoucí existencí, doufejme [ ... ]

Jeden pátek v březnu
Dita Lůffelmannová Labutí rodině

Labutě jsou jediní opeřenci, kteří neunesou ztrátu druha či družky, naposledy vzlétnou co n [ ... ]

NATO, jdeme na to!
Michael Kyselka NATO, ne!

Chystáme se vstoupit do NATO a manýry nového světa, který přebral kontrolu nad vší [ ... ]

Za Impotentními Hady až do Anglické zahrady
Michael Kyselka

Nejradikálnější kapela Ameriky, The Impotent Sea Snakes.

The Last Underground (Praha 1999)
Robyn Glennon & Allison Lewis The Last Underground (Praha 1999)

Ve stínu hlavního proudu - Galerie No D...

Příběh o botách
Pavel Kropáček Příběh o botách

Speed byl čistý, bílý a když jsem ho měl v ústech mezi jazykem a  [ ... ]

Zacházejte se svými zaměstnanci jako s pokladem
Eva McLeanová

Nyní je ve společnosti povědomí, že každý je ohodnocen stejným dílem ve všech ob [ ... ]

Ostatní články

  "Since 1996 Think Magazine has been a catalogue of trendiness masquerading as deep thought, featuring investigative journalism and popular news and as a sociological resource for music, art, fashion, subcultures and the occasional crazy conspiracy theory..." (In Czech & English)

Be interesting. Think.