fShare
0
Pin It

Jestlize jiz delši dobu máte pocit, že Vám chybí kulturní pořad, u kterého by jste se pobavili, podivili, rozesmáli a konečně se taky něco dozvěděli, máte teď jedinečnou možnoust takovouto show sledovat.

Nový ThinkTV, u jehož zrodu stojí kulturní časopis Think Vám představí známé osobnosti z neznámých pohledů, novou módu, hudbu, kulturní akce, filmy a klipy; zkrátka všechno, co prostě musíte znát aby jste byli v dnešním zmateném světě konečně IN.

Pořad vzniká ve spolupráci amerických filmařů a skupinou mladých českých tvůrců, kteří nepotřebují nákladná studia a perfektní vybavení; kterým stačí kamera a mikrofon, aby se mohli rozletět po pražských ulicích a představit Vám zcela novým a originálním pohledem všechno, co se právě děje.

Epicentrum této show se nachází v mystickém iterieru klubu Le Clan, který Vás svou atmosferou, ještě umocněnou skvělou hudbou DJ Robina Hooda, uchopí, sevře a naprosto pohltí.

V klubu se kromě známých osobností jako je např. kontraverzní David Černý nebo klasický Olda Vízner, objeví i spousta pražských šílenců, kteří si prostě nemohli nechat ujít tu jedinečnou příležitost přijít si taky zapařit.

A navíc, všechny ty rozjeté a sympatické osůbky můžete sledovad řádit v oblečcích ve stylu alternativní street fashion, které pro show zapůjčila návrhářka a majitelka Mýrnix Týrnix Maya Kvetny.

První epizodu můžete shlédnout 7. září ve 22:30 na TV 3. A kdyby se vám to nějakou nešťastnou náhodou nepovedlo, máte pak další dvě možnosti v následujícím týdnu.

A pak se již s neochvěnou týdenní pravidelností můžete zanořovat do této originální show, ve které se dozvíte kam máte jít, co máte mít na sobě, o čem máte mluvit a co si vlastně se svým životem počít.

V prvním díle Vám kromě neobyčejného rozhovoru s Davidem Černým pustíme nový klip Mobyho (pro české diváky vůbec poprvé), ukázku z filmu Mission Impossible a samozřejmě mnohem a mnohem víc všech dalších šíleností, ulítlostí a zvráceností.

A závěrem snad stačí jen dodat: užívej života ze všech sil a dívej se na ThinkTV!

Find all the info that you need about " binary options binary-method " at http://www.binary-method.net

خرید vpn وی پی ان

Georgia Motorcoach helps to Rent RV in Georgia for the Great Outdoor Experience