MŮŽETE TĚŽE UŽITOVAT ČTENÍ TOTO >>
Povídání s debutujícím filmovým režisérem; Eliška má ráda divočinu Poslední měsíc roku, poslední období tisíciletí pro někoho znamená zlom, pro někoho pouze poslední chvilky s jedničkou v letopočtu s jedničkou na začátku a nic víc. ...

SOUNDTRACK - The X-Files
Pin It

Tak jako předchozí soundtrack televizních Akt X, i nový soundtrack filmu je eklektickou směsí skladeb „alternativních” umělců, jejichž jediným spojovacím prvkem je strašidelnost.

CD začíná tvrdou a rychlou verzí „One” od skupiny Filter, odtud se posouvá do pohodlného rocku ve „Flower Man” od Tonicu a „Walking After You” od Foo Fighters.

Ween jsou zastoupeni docela dobrou imitací Beatles z éry Yellow Submarine v písničce „Beacon Light” a Sting se dal dohromady s Aswadem, aby zahráli „Invisible Sun” jako pseudo-reggae. Některé skladby jsou jen vypůjčené z předchozích alb umělců jako např. „Hunter” od Björk a „Black” od Sary McLachlan (přestože tahle verze je přemixovaná Williamem Orbitem). Dále tu najdete kapelu Better Than Ezra s „One More Murder”.

Obsahuje klávesy a divné kvíkání - hlas Kevina Griffina je ještě více zdeformovaný a zkroucený. Soul Coughing nabízí chutnou delikatesu jménem „Sixteen Horses” nahranou během práce na připravovaném albu „El Oso”. Je vybroušená, skoro popová, ale když si poslechnete Doughtyho vázání slov nad chvějivou klávesovou linkou uslyšíte Soul Coughing jak je známe a milujeme. Nejdivnější skladbou je ale určitě „Teotihuacan” Noela Gallaghera, sedmiminutová elektronická instrumentálka.

Ani jedno slovo textu, ani jeden kytarový riff a zcela jistě se to nepodobá Beatles. V neposlední řadě tu jsou The Dust Brothers s povinným remixem základního tématu Akt X, ve kterém přibyly těžké beaty. Pozn.: jestliže budete poslouchat ještě pět minut po skončení posledního 14 tracku, uslyšíte dialog, který vám odhalí MNOHÁ tajemství Akt X. Neříkejte, že jsem vás nevaroval. A nezapomeňte: Nikomu nevěřte, jo?

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Havel Today : Hedvika Tomorrow : Lukáš After tomorrow : Michaela

MAXWELL - Embrya
Keith Kirchner MAXWELL - Embrya

Jsou chvíle, kdy recept „víc stylu než jádra” funguje, a jsou chvíle, kdy ne.

Mimina: NE!
Jeffree Benet Mimina: NE!

Jestli působím trochu zaujatě a hořce, nezbývá vám, než mou náladu omluvit. Mám totiž por [ ... ]

Čajovna - Bylinka
Jarka Fricová

Asi si řeknete, že se s čaji roztrhl pytel a že bylinek na všemožné podpůrné léčby je vš [ ... ]

Humana People to People Movement
Marie Sommerová Humana People to People Movement

Mezinárodní organizace Humana People to People Movement byla založena v říjnu r. 1998.  [ ... ]

Co přijde pak? Fotonová torpéda?
Jarka Fricová Co přijde pak? Fotonová torpéda?

Při rychlosti 297 873 kilometrů za vteřinu trvá slunečnímu světlu jen 1.4 vteřiny, než se o [ ... ]

Proč je voda důležitá
Joe Bodia Voda pro pizzu

I když teď se Česká republika opět trpí příliš mnoho vody a zaplavení ohrožuje ekonom [ ... ]

Víkend u Krišny
Tomáš Partl Hare Krišna praha

Stojíte na ulici a na jednou slyšíte zvonění chřestítek a rytmické dunění bubnů. P [ ... ]

Načeva: Hlava otevřená experimentům
Vlastimil Beránek Monika Načeva

Načeva patřila po celou druhou polovinu devadesátých let mezi nejoriginálněj [ ... ]

Ostatní články

Computer Engineering Program Basic engineering education And computer science of computer systems At Faculty of Information Technology Sriprathum university Emphasis on the design of embedded systems, both hardware and software, instruction set, VLSI technology and networking. To meet the needs of the industry.

System stakes. Stakes or system are mainly interesting if you want to play with stakes that are high-risk. In order to bet on that just 3 out of FOUR stakes must be right.Although, on the flip side, it's necessary for you to take a drop-off of your ( ZCode System - zcodesystemexclusive ) general odd by doing this, on-the-one-hand, your chances to win grow ... But in the event that you bet on two or one underdogs you perform quite profitably and nevertheless can shove your chances again, Click here for more information and see ...