MŮŽETE TĚŽE UŽITOVAT ČTENÍ TOTO >>
ANTHRAX - The threat is real Ta hrozba je reálná, bu bu bu! ...

Pin It

Jesenická kapela Priessnitz má za sebou za léta svého hraní už několik hudebních poloh - přes temně gotický rock se dostala až do středoproudých, pop-rockových vln, postavených na melodických písničkách (často obohacených hostujícím smyčcovým orchestrem), jež na posledních dvou třech albech poměrně nápaditě reprezentuje. Aby toho nebylo do výčtu hudebních stylů málo, rozhodli se Priessnitz některé skladby ze svého posledního alba Zero zremixovat.

PRIESSNITZ-ZORRO - Zero.rmxsPRIESSNITZ-ZORRO - Zero.rmxsNarozdíl od Tata bojs, do jejichž řad „Termixů" se tímto činem připojili (u kterých by se ovšem dal podobný krok časem očekávat), se vzhledem k velké diferencialitě stylů vrhli tak trochu po hlavě do neznámých vod. Skok se ale vydařil a pro skalní fanoušky nebo odpůrce taneční hudby může být velice příjemným překvapením.

Na albu Zorro, jehož obal je vtipně téměř identický s obalem předchůdce Zera, je použito šest původních písní (chybí zde Lehkovážný, Turista a Zero), přičemž několik z nich hned ve více verzích. Celé ho otevírá atmosféra ranní pohody a kávy - zvuk vroucí konvice, nostalgicky stará písnička z rádia - a hlas Jaromíra Švejdíka: „Procitám, usínám, čas plyne tam a zase zpátky, chodím do práce, chodím do kina, a život, život je tak krátký..."

Oproti další verzi Rána, která je postavena vyloženě na tanečních rytmech (E.C.A. Walking up Deep rmx), je tato skladba (Blue&Clad Radio edit) jaksi minimalisticky klidná, vyrovnaná a ne natolik vzdálená atmosféře melodií samotných Priessnitz. Nejvíce coververzí má na albu skladba.

V samotách, a to hned tři - mezi dvěma tanečními vyniká prostřední, jejíž podkreslení smyčci ještě více umocňuje atmosféru. Drahá je pro větší různorodost oděná do funky rytmů, „Pedofil rmx" Malej chlapec favorizuje mezi ostatními remixy svou údernou dvoutaktovou dechovkou.

Priessnitz, respektive DJ Witch, Bullerbyne, Touchwood, The Tchendos a další na novém albu dokázali, že i v jiné hudební poloze, která je jim na první pohled na hony vzdálená, dokážou být svům způsobem zajímaví.

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Lucie Today : Lýdie Tomorrow : Radana a Radan After tomorrow : Albína

Cerná Hora - Témer zapomenutý ráj
Vlastimil Beránek Pohled na Budvu z ostrova St. Nicholas (fotky: Jeffree Benet)

Každý rok smerují statisíce ceských turistu trávit dovolenou na chorvatské pobreží.

Přečtěte si více
Hra Čísla: Získání její telefonní číslo pokaždé...
Joe Bodia Získání její telefonní číslo - fotografie od Jeffree Benet

Budete-li postupovat podle následujícího programu o dvanácti bodech získate vždy její telefo [ ... ]

Přečtěte si více
Marie Formáčková - Génius není doma, nechte vzkaz!...
Michael KyselkaMarie Formáčková - Génius není doma, nechte vzkaz!

Neštěstí nechodí po horách, spíše po lidech. Jestli [ ... ]

Přečtěte si více
Dolores French; Ten hotel už jsem znala z dřívějš...
Michael Kyselka Dolores French

Událost, která mě straší dodnes, spadla jako peklo z nebe a já věřím, [ ... ]

Přečtěte si více
My vs. my
T. Navara

Docela nedávno jsem přemítal o tom, co mi ze všech dětských radovánek schází a po čem se m [ ... ]

Přečtěte si více
Prolejzackovy komiks
Matěj Stránský

Chcete vědět, jak je cítit sídliště?

Přečtěte si více
Nevěra s mobilním telefonem
Petra Šedinová

Pan Bell by se zajisté divil, jak pokročil vývoj jím vynalezeného přístroje.

Přečtěte si více
Pivo je život!
Petra Carterová Pivovar Velké Popovice

Historie piva v českých zemích aneb kde se pivo vaří, tam se dobře daří!

Přečtěte si více
Ostatní články

Computer Engineering Program Basic engineering education And computer science of computer systems At Faculty of Information Technology Sriprathum university Emphasis on the design of embedded systems, both hardware and software, instruction set, VLSI technology and networking. To meet the needs of the industry.

System stakes. Stakes or system are mainly interesting if you want to play with stakes that are high-risk. In order to bet on that just 3 out of FOUR stakes must be right.Although, on the flip side, it's necessary for you to take a drop-off of your ( ZCode System - zcodesystemexclusive ) general odd by doing this, on-the-one-hand, your chances to win grow ... But in the event that you bet on two or one underdogs you perform quite profitably and nevertheless can shove your chances again, Click here for more information and see ...