MŮŽETE TĚŽE UŽITOVAT ČTENÍ TOTO >>
Ultramix žije dál... Nulté číslo na světě Moravy a Čech ve všech kvalitních trafikách.

Přítel THINKU Vlasta Beránek se rovněž podílí na tomto časopisu, který se věnuje progresivním hudebním žánrům současnosti, ovšem s větším důrazem a specifikou. Ve spektru je nejen experimentáln&i ...

UFO konspiraci
fShare
0
Pin It

Nejprve se pokusme vyzkoumat, proč by vláda něco takového chtěla dělat?

Počet návštěv UFO od přelomu tohoto století je docela rozsáhlý. Nemohu říct, je-li to z důvodu zvýšené návštevnosti, anebo jednoduše z tohto důvodu, že veřejnost si stále více uvědomuje, co se nachází na obloze. Avšak jedna věc je jasná, hodně lidí říká, že viděli „něco", co nemohou vysvětlit. A co kdy všechny vlády udělaly? Vše popřeli všeho a pokusili se záměnit to za „něco z kosmu".

Kdyby se vládní úředníci bývali postavili a řekli „fajn, ano, je to pravda, jsme navštěvováni mimozemšťany a nemůžeme s tím nic udělat, mohou přijet a odjet,jak se jim zlíbí" pravděpodobne by to mělo za následek pád celosvětové ekonomiky a znepokojení velké části občanů.

Během studené války Sověti zcenzurovali informace o západním světě, v pokusu udržet vše pod kontrolou - nebudou-li lidé informováni o tom, co se děje na západě, jak by mohli být nespokojeni se svojí situací?

Nakonec se sovětská vláda ukázala neschopnou udržet informace a obyvatelstvo se stalo daleko více kritickým vůči své vláde. Výsledkem byl pád Sovětského svazu. Dnes je ruské hospodářství ve velice špatné situaci, s vysokou inflací a bolestným černým trhem.

Společnost na západě nyní věří, že by se toto nikdy nemohlo opakovat - i když při výše uvedených údajích myslím, že by se tak stát mohlo. Toto je důvod, proč bylo vše drženo v tichosti, jedná se o tzv. věc kontroly. Lidé, kteří „to" mají, to nechtějí ztratit a tak se snaží udržet veřejnost „neinformovanou".

Zajímavé na tom všem je, že určitý počet prominentních lidí věří, že mimozemštané opravdu existují a navštěvují nás. Mezi těmito lidmi je i Edgar Mitchell, přední astronaut NASA a šestý muž na měsíci. Veřejně prohlásil, že ve vládě zná určité lidi, kteří říkají, že mají informace o mimozemšťanech, avšak mají zakázáno o tom s kýmkoliv mluvit.

Nick Pope, sloužící ministr obrany ve Velké Británii na pátém kanálu uvedl dokument: (Mimozemšťané mezi námi, Pátý kanál, vysíláno 5.dubna 1998), „Nepopiratelně a nepochybně jsme byli navštíveni mimozemšťany."

Co to znamená? Podívejme se nyní na nekolik zásterek:

Roswell

Pravděpodobně nejvíce dokumentovaný příběh o UFO v historii. Téměř všichni slyšeli o incidentu Roswell, takže se o tom ani nebudu více zmiňovat, jen bych rád připojil pár svých poznámek.

Farmáři, který podal zprávu Vojenským leteckým silám(takto bylo Letectvo známo v té době) bylo řečeno, aby o tomto incidentu nemluvil.

Kapitán letectva, který jako první spatřil havárii, veřejně prohlásil, že viděl havarovaný předmět spolu s malými mrtvolami buďto uvnitř nebo rozptýlené v malé vzdálenosti vně plavidla. Jako úředník letectva prošel rozsáhlými kursy na různých typech letadel a dále pak kursem fyziky, což jej kvalifikovalo na věrohodného svědka, aby vyjádřil názor na pravděpodobný původ těl a plavidla. Dodal, že nebyly lidské.

Objevily se nějaké spekulace o tom, zda jedna z bytostí nebyla po nárazu stále živá. Těla byla samozřejmě převezena do místní nemocnice. Nemocnice pak byla uzavřena armádou. O několik dní později byla těla převezena buď do Wright-Patterson Air Force základny v Ohiu, anebo do Adrews AFB ve Washingtonu D.C. - toto však není jasné, ačkoli je možné, že těla neputovala pohromadě do stejných oblastí.

Určitý počet bývalých zaměstanců letectva veřejně uvedl, že těla spatřily ve Wright - Patterson, v uzavřeném, přísně streženém hangáru pro letadla. Nyní letectvo tvrdí, že havarovaný předmět byl meteorologický balón. Skutečně?! Očekávají, že jim to budeme věřit?

Bohužel toto tvrzení stačilo všem skeptikům k tomu, aby se o tuto záležitost dále nezajímali. My však víme, že v národním zájmu, ať už je zájem jakýkoli, budou veřejnosti lhát.

RAF Bentwaters, Velká Británie 1979

RAF Bentwaters se nachází v Suffolku v Anglii. Je to spoj základny RAF/USAF, který tvoří větší část obranných sil NATO v Anglii. Od další základny RAF/USAF je RAF Woodbridge vzdálen pouhých čtyři a půl kilometru.

Jednoho letního večera hlídač této základny spatřil podivná světla, která byla velmi blízko od plotu základny. Zavolali na spojovatelnu, aby si nechali telefonát potvrdit a když ho obdrzeli, rozhodli se zavolat zástupce velitele základny, poručíka plukovníka Charlese Halta.

Celý tým spolu s poručíkem plukovníkem Charlesem Haltem se odvážil vstoupit do lesa, aby našli zdroj podivného světla. Nakonec spatřili plavidlo naprosto rozdílné od klasického letadla. Vznášelo se a koupalo okolí ve světle. Komentář k událostem, kterým byli té noci svědky, nahrál Halt na magnetofon. Plavidlo poté akcelerovalo kolmo vzhůru a zmizelo do tmy noci. Nahranou pásku si někdo jistě s chutí vyslechl.

Navzdory příjmu několika radarových interceptorů nebyli schopni plavidlo nalézt. Té noci však Kontroly vzdušného provozu na základně a ve West Draytonu v Middlesexu zaregistrovali neidentifikovatelný předmět v blízkosti RAF Bentwaters. Poručík Halt odevzdal svoji zprávu do Washingtonu, avšak zpětně již nikdy nebyl informován. Když se později na incident ptal, bylo mu řečeno, že se ničím nemusí trápit.

Britská vláda zahájila své vlastní vyšetřování této události a došla k závěru: světlo, které bylo viděno zaměstnanci letectva pocházelo z patnáct kilometrů vzdáleného majáku. Nikdy jsem neslyšel tak nepravděpodobně znějící vysvětlení!

Minulý rok se velitel základny objevil v debatě v britské televizi a popisoval události tak, jak je viděl. Vše, co viděl, vysvětlil velice podrobně, avšak úřady popřely, že by se té noci stalo něco nezvyklého.

Nutno podotknout, že Bentwaters bylo sídlem velkého počtu amerických útočných letadel, význačných A-10 a bombardéru F-111. Je zřejmé, že základna byla sídlem skladu taktických nukleárních zbraní a to byl důvod k zapírání pod hrozbou národní ochrany.

Konec konců, když americká a britská vláda nevěděla odkud se plavidlo vzalo, jak si mohli být jisti, že nepatřilo Rusům?

K dnešnímu dni obě vlády stále popírají, že by se osudné noci v Bentwaters cokoliv přihodilo. Buď tedy neidentifikovatelné plavidlo opravdu přistálo v Rendleshamském lese, a v tom případě by veškeré zapírání opravdu bylo v zájmu ochray národní bezpečnosti, anebo to byly masové halucinace zaměstnanců základny, což by samo o sobě bylo velmi závažné - vždyť tito lidé byli zodpovědni za leteckou základnu NATO, kde byly s nejvetší pravděpodobností uloženy nukleární zbraně.


RAF - Royal Air Force - Britské letectvo

USAF - United States Air Force - Letectvo Spojených Státu Amerických

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Zlata Today : Andrea Tomorrow : Jonáš After tomorrow : Václav

Ta malá zvířecí bestijka... mě dělá lepším člověke...
Petra Šedinová

Náš svět je rozdělen na lidi kočičí a lidi psí. Tyto dva druhy jsou striktně odděleny a je [ ... ]

Liquid Harmony
Eva Kolářová Liquid Harmony

Liquid Harmony patří mezi nejz­námější a nejčastěji skloňovanou kapelu ve vše [ ... ]

Pomáhám tělu i duši
Helena Chvojková MUDr. Vladislavem Dolgušinem

Když jsem si přečetla na tabuli před prodejnou zdravé výživy pobl [ ... ]

Příběh o botách
Pavel Kropáček Příběh o botách

Speed byl čistý, bílý a když jsem ho měl v ústech mezi jazykem a  [ ... ]

DIMITRI FROM PARIS - Sacre Blue
Keith Kirchner DIMITRI FROM PARIS - Sacre Blue

Představste si Paříž: romantické duše všude kolem. Pětačtyřicetihodinový pracovní týden [ ... ]

Throwing Muses
Keith Kirchner Throwing Muses

Když vůdčí osobnost skupiny Throwing Muses Kirstin Hersh začala ve věku čtrnácti let psát  [ ... ]

Jak se nejlépe sblížit s prknem
Šárka Hanousková Jak se nejlépe sblížit s prknem

"Největší pohoda, jakou si dokážeš představit!" pokřikovala má kamarádka Jana, když se vr [ ... ]

Fanfare Ciocârlia
Jarka Fricová Fanfare Ciocârlia

"Když říkám, že jsem z vesnice Zece Prajini, lidé si mysll, že pocházím z konce světa. Ale [ ... ]

Ostatní články

Computer Engineering Program Basic engineering education And computer science of computer systems At Faculty of Information Technology Sriprathum university Emphasis on the design of embedded systems, both hardware and software, instruction set, VLSI technology and networking. To meet the needs of the industry.

System stakes. Stakes or system are mainly interesting if you want to play with stakes that are high-risk. In order to bet on that just 3 out of FOUR stakes must be right.Although, on the flip side, it's necessary for you to take a drop-off of your ( ZCode System - zcodesystemexclusive ) general odd by doing this, on-the-one-hand, your chances to win grow ... But in the event that you bet on two or one underdogs you perform quite profitably and nevertheless can shove your chances again, Click here for more information and see ...