MŮŽETE TĚŽE UŽITOVAT ČTENÍ TOTO >>
Abosolutní Akt - Jan Kruml Vím, že je to velký luxus si v dnešní době jen tak vyrazit a skoro každý den fotit materiál pro autorskou výstavu. ...

Pin It

Ke spánku to mělo daleko, natož pak ke sladkému spánku. Byla to krátká chvíle nevědomí houpající se na vlnách oceánu úzkosti.

Procitnutí bylo okamžité. Slim vyskočil z náhle zdivočelé postele a dopadl na koberec na všechny čtyři. Země se vzpínala jako býk při rodeu a v hlavě mu vybuchovaly světlice počínající paniky.

Potlačit ji bylo stále těžší. Ještě před týdnem stačilo pár piv. Teď už ne!

Někde mezi matracemi byla zahrabaná lahev whisky. A taky sklenička. Slim, ať už na tom byl jakkoli, nikdy nepil přímo z flašky. I když se třásl jako detonací vyděšené štěně a kňučel při tom ještě o chlup zoufaleji, vždy si naléval potřebnou dávku do skla.

Natáhl ruku a tvrdě dopadl na obličej. Ošklivě si prokousl ret a z rány se ihned vyvalil proud krve. Znovu se vztyčil na kolena a jako v horečce hledal pití. Konečně našel, po čem tolik toužil.

S obrovským úsilím potlačil svalové křeče na vlnách probíhající celým tělem a nalil si gi­gantickou dávku. V ukrutném návalu úzkosti ji rychle vypil a totéž ještě dvakrát zopakoval. Potom se pomalinku, opatrně postavil.

Vzpomínal, jaké to bylo dřív. Slim pil řadu let. Pil, pil a pil. Považoval chlast za součást své osobnosti. Dlouho měl pocit, že to jde... a pak se to najednou zvrtlo. Skelným zrakem se zadíval na zamčené dveře pokoje.

Byly zaházeny nejrůznějším harampádím. Zoufalá včerejší barikáda proti nočním přeludům, které po něm šly. Slim se znovu napil a začal barikádu bořit. Ani si nevšiml, že močí do nohavice.

Měl důležitější práci.

Musel se nutně dostat ven a nakoupit další pití. Věděl, že noční přeludy chystají další tentokrát ještě tvrdší nájezd. A jemu nezbýalo mnoho času, aby se jstačil pořádně opevnit.

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Vendelín Today : Brigita Tomorrow : Sabina After tomorrow : Teodor

THE LEMONHEADS - Best of the Lemonheads
Keith Kirchner THE LEMONHEADS - Best of the Lemonheads

Ze všech věcí, které s Evanem Dandoem neudělaly nic pěkného - drogy, tisk, krátké vlasy - j [ ... ]

Kouzelný zvon
Michael Kyselka Kouzelný zvon

Pohádka nejen pro děti...

Graffiti: Komunikace ranou do ksichtu město
Pavel Koška Graffiti: Komunikace ranou do ksichtu město

Když přijíždíte do německého Bayreuthu, je ze silnice lemují [ ... ]

Rozhovor s Saši Gedeona
Eva Kolářová Saša Gedeon

Saša Gedeon Narodil se v roce 1970 v Praze, ale jelikož jeho maminka je Slovenka, žil do svých  [ ... ]

My vs. my
T. Navara

Docela nedávno jsem přemítal o tom, co mi ze všech dětských radovánek schází a po čem se m [ ... ]

Gang-ala-Basta
Vlastimil Beránek Gang-ala-Basta

S názvem Gang-Ala-Basta, novým projektem na domácí hudební scéně, jste se doposud mohli sezn [ ... ]

Bílí otroci za velkou louží
Honza a Vašek Bílí otroci za velkou louží

Náš příběh začal někdy koncem února 1998 po několikaměsíčním neúspěšném hl [ ... ]

Proč je voda důležitá
Joe Bodia Voda pro pizzu

I když teď se Česká republika opět trpí příliš mnoho vody a zaplavení ohrožuje ekonom [ ... ]

Ostatní články

Computer Engineering Program Basic engineering education And computer science of computer systems At Faculty of Information Technology Sriprathum university Emphasis on the design of embedded systems, both hardware and software, instruction set, VLSI technology and networking. To meet the needs of the industry.

System stakes. Stakes or system are mainly interesting if you want to play with stakes that are high-risk. In order to bet on that just 3 out of FOUR stakes must be right.Although, on the flip side, it's necessary for you to take a drop-off of your ( ZCode System - zcodesystemexclusive ) general odd by doing this, on-the-one-hand, your chances to win grow ... But in the event that you bet on two or one underdogs you perform quite profitably and nevertheless can shove your chances again, Click here for more information and see ...