MŮŽETE TĚŽE UŽITOVAT ČTENÍ TOTO >>
Další trocha do mlýna proti zneužívání žen. Podle posledních mezinárodních výzkumů se odhaduje, že do sítě obchodu se ženami je zavlečeno něco mezi jedním a dvěma miliony žen z celého světa. ...

Dara Rollins a DJ Tvyks
fShare
0
Pin It

Je jeden z nejdéle hrajících Djů u nás, začal hrát před sedmi lety, v době, kdy se taneční scéna začala zviditelňovat, se více než, djingu věnoval spoluvytváření televizních pořadů Puls a Paskvil.

V současné době patří mezi oblíbené housové Dje, zejména pro jeho osobitý výběr desek a skladbu setu, projekty Hakan, Daniell Spencer, Laurent Garnier, Dé julz, Kojak můžete často nalézt v jeho setu. Dlouholetí příznivci taneční scény vědí, že v jeho vystoupení skoro nikdy nechybí skladba od Basement Jaxx, s jejichž hudebním cítěním by se mohl snadno ztotožnit.

THINK: Na akci Semtex dance party jsi vystupoval společně s Darou Rollins, jaký jsi z toho měl pocit?

TVYKS: Myslím si, že to byla zajímavá zkušenost. Mě to hrozně moc bavilo. Měl jsem

z našeho vystoupení dobrý pocit. Je vidět, že hudbu dobře cítí, a tím jak zpívá doplňuje a obohacuje atmosféru vystoupení. Oběma nám to sedlo víc než dobře, určitě to nebylo naše poslední vystoupení.

THINK: A co na to publikum?

TVYKS: Ze začátku mi lidičky přišli malinko chladnější, přeci jen ji lidi mají neustále spjatou se Zvonkama a Kájou, ale tak po deseti minutách jsme si získali jejich důvěru a pak už to bylo jen lepší a lepší.

THINK: Řada lidí označuje akci Semtex Dance Party 99 za jednu z nejlepších akcí, která se v Čechách udála. Co si o tom myslíš ty?

TVYKS: Nevím, jak na tom byla ostatní patra, ale za MCM café můžu prohlásit, že se jednalo o úžasný mejdan, který se hned tak nezopakuje. Po celou noc byla víc než příjemná atmosféra, kterou umocnil jak Tráva s Charlie tak i ranní Patův set. Myslím si, že prostor MCM má super atmosféru.

THINK: V poslední době často vystupuješ s DJ Pat Heartem. Vybral jsi ho i jako zástupce na tvůj rezidentní večírek Zona Disco, v době kdy jsi vystupoval ve Francii. Jaké máš pocity z vašich vystoupení?

TVYKS: S Patem se mi hraje dobře, je to jeden z mála lidí, který je při hraní absolutně ponořený do muziky. Když stojí Pat za gramcema, tryská z něj pozitivní energie, uvolní se, výborně se baví a všichni s ním. Taky u něj nemám pocit, že by se mnou měl soutěžit, prostě si to užíváme a snažíme se společně vytvořit dobrou atmosféru. Zajímavé je taky, že hraje house, ale i jungle.

THINK: Co tvoje spolupráce s DJem DysMartinem na projektu French Connection?

TVYKS: Poznali jsme se v době, kdy vznikal East Base a Martina Zahradníčková za náma přišla s nabídkou podílet se na FC, přišlo nám, že by nebylo špatný zkusit zase něco nového, navíc máme oba francouzskou muziku rádi. V rámci rozhlasového pořadu FC neustále mapujeme hudební dění ve Francii.

Cílem pořadu je dostat mezi lidi hudbu, kterou u nás zatím nemají možnost slyšet, na stránkách East Base jsou navíc zveřejněny všechny playlisty. Snažíme se myslet na to, abychom hráli i jiný styly než house, což se nám celkem daří.

Teď bychom chtěli dělat i nějaký soutěže a brzo budeme mít email, takže jsem zvědav na reakce našich posluchačů. Martin hraje fajn housíky, spíše se blíží stylu garage a mejdany s ním jsou hodně v klidu; zvlášť French Connection party.

THINK: V anketě časopisu Tripmag a serveru Czech techno se Zona Disco umístila na 11. místě před řadou akcí, které mají mnohem delší historii. Jaký z toho máš dojem?

TVYKS: To mě velmi příjemně překvapilo a jsem rád, že jsou lidi s tímhle večírkem spokojený. Z většiny těch akcí jsem měl dobrý dojem, taky mám možnost zvát si jako hosty DJe, který mám rád a respektuju je, co může být důvodem, proč je Zona Disco oblíbenou akcí.

THINK: Na Zoně Disco s tebou vystupoval Belgičan Sven van Hees, jak na tebe působil jako člověk?

TVYKS: Setkání s ním byl pro mě opravdu zážitek, je uznávaný DJ, muzikant a producent, ale přitom mu to neleze na mozek, je to velice příjemný a skromný člověk. Navíc hrál zajímavý funky house a my s Airtem jen stáli, kroutili hlavami a říkali si kam na ty desky chodí? Vtip byl, že na to samý se ptal i Sven, protože bylo pro něj překvapením, že hrajeme desky, který nezná.

THINK: Co DJ Tvyks jako producent?

TVYKS: Momentálně máme rozdělanou nějakou prácičku s kolegou Touchwoodem, ale zatím je ještě brzo zmiňovat něco konkrétního.

THINK: A co tvoje spolupráce s Nanou Zorin?

TVYKS: Zatím se dá hovořit o naší jedné společné skladbě 'Three', ale myslím, že není všem dnům konec. Kluci mají teď hromadu skladeb a plánují vydat velkou desku, zatím mám spíš chuť na nějaký ten remix.


- MySpace

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Lukáš Today : Michaela Tomorrow : Vendelín After tomorrow : Brigita

Dolores French; Ten hotel už jsem znala z dřívějš...
Michael Kyselka Dolores French

Událost, která mě straší dodnes, spadla jako peklo z nebe a já věřím, [ ... ]

Humana People to People Movement
Marie Sommerová Humana People to People Movement

Mezinárodní organizace Humana People to People Movement byla založena v říjnu r. 1998.  [ ... ]

Vzhůru dolů!
Vladimír Toufar

Člověk unavený každodenním shonem, melodiemi mobilních telefonů, nekonečnými dopravními z [ ... ]

Krátká zpráva z Roxy
Jarka Fricová Roxy

Experimentální prostor Roxy má v současné době, potíže se svou budoucí existencí, doufejme [ ... ]

Cerná Hora - Témer zapomenutý ráj
Vlastimil Beránek Pohled na Budvu z ostrova St. Nicholas (fotky: Jeffree Benet)

Každý rok smerují statisíce ceských turistu trávit dovolenou na chorvatské pobreží.

Trest smrti
Tomáš Sláma Nedávný průzkum provedený v České republice před dvěma lety ukázalo, že dva ze tří lidí bylo ve prospěch dobývat trest smrti.

S rozvojem individualismu a postupným prosazováním někdy diskutabilních lidských práv v posle [ ... ]

Igor Ševčík; Iba si tak lietam…
Michael Kyselka Malíř Igor Ševčík

Malíř Igor Ševčík se narodil u Trenčína a do roku 1970 žil na Slovensku. [ ... ]

Zvuková vylepšení
Joe Bodia Zvuková vylepšení

Nepostradatelné součásti vybavení do 3,000 Kč...

Ostatní články

Computer Engineering Program Basic engineering education And computer science of computer systems At Faculty of Information Technology Sriprathum university Emphasis on the design of embedded systems, both hardware and software, instruction set, VLSI technology and networking. To meet the needs of the industry.

System stakes. Stakes or system are mainly interesting if you want to play with stakes that are high-risk. In order to bet on that just 3 out of FOUR stakes must be right.Although, on the flip side, it's necessary for you to take a drop-off of your ( ZCode System - zcodesystemexclusive ) general odd by doing this, on-the-one-hand, your chances to win grow ... But in the event that you bet on two or one underdogs you perform quite profitably and nevertheless can shove your chances again, Click here for more information and see ...