MŮŽETE TĚŽE UŽITOVAT ČTENÍ TOTO >>
Mezinárodní kampaň za Tibet Přes milión Tibeťanů zemřelo za čínské okupace na následky mučení, hladu a během poprav. Více než 6 000 klášterů spolu s jejich obsahem, které jsou nenahraditelným klenotem tibetské kultury, bylo zničeno. Tibeťané jsou běžně vězněni a mučeni za to, že nenásilně vyjadřují své názory. Svoboda náboženství je vážně omezena. Jeptišky jsou brutálně zn ...

Masti, masti, mastičky
fShare
0
Pin It

Péče o pleť urazila dlouhou cestu od doby nechutného, studeného krému. Nyní máme k dispozici výrobky moderní technologie s účinnými postupy a nečekanými technologickými objevy, nabízející stále rafinovnější způsoby jak zpevnit, napnout a zlepšit pleť.

Skvělé nástroje proti stárnutí jsou bezbolestnými a účinnými cestami, jak se vyhnout chirurgovu noži.

Jako doplněk své exkluzivní řady B21 představuje firma Orlane hydratační krém Intensive Firming Care, který obsahuje sojová vlákna a pšeničné výtažky.

Používá se ráno a vytváří na pokožce ochrannou vrstvu. Kromě toho, že zvlhčuje problémové oblasti, také zklidňuje a zjemňuje vaši pokožku a zneviditelňuje vrásky. Jeho další výhodou je, že napomáhá, aby váš make-up déle vydržel.

Přípravek Nutritious firmy Estée Lauder nazývaný „dieta pro vaši pleť", je vyroben na mléčné bázi a obsahuje množství proteinů smíchaných s dalšími živinami posilujícími pleť.Tento lehký krémový gel účinně ochrání před splodinami a zároveň zaručí dlouhodobý zpevňující efekt.

Přípravek firmy Helena Rubenstein, Face Sculptor, vytváří s pomocí fosforu (odpovědný za vitalitu kožních buněk) dojem mladistvého ruměnce a pleti kypící zdravím. Tento extra-hydratační krém zároveň obsahuje 10% výtažků z rostlinných proteinů, které slouží k odstranění vrásek. Tato kombinace skutečně funguje.

Použít cokoli na váš obličej, než se uvelebíte v posteli k nočnímu spánku, se vždy zdálo velmi jednoduché. Oxygen Repair For The Night od firmy Lancaster do tohoto procesu dodává novou rafinovanost přísunem kyslíku zlepšujícího cirkulaci právě v noci, kdy je proces obnovy buněk nejlepší. Pevná a zářící, taková bude vaše pleť vypadat v okamžiku, kdy vstanete.

Weather Everything Environmental Creame firmy Clinique byl vytvořen, aby ochránil vaši tvář před větrem, kouřem, splodinami a měnícími se klimatickými podmínkami. Jedinečná kombinace výtažku ze zeleného čaje (Green Tea), vitaminu C a rehydratačního vitaminu E, bojuje proti podráždění a pomáhá pokožce aktivně se bránit proti poškození vlivem životního prostředí. Znalci ho používají na zjemnění rtů a dokonce i rukou.

Krém firmy Guerlain Issima, Success Night, zjemňuje pokožku vašeho obličeje a zpomaluje proces stárnutí s pomocí vitaminu C.

Ponechává pleť pružnou a tónovanou a postupně vyhlazuje vrásky. Tato světle růžová emulze pokožku obnovuje a chrání ji před ztrátou pružnosti.

Advance Super Revitalizer Whitening Formula firmy Shiseido si dělá jméno odstraňováním slunečních skvrn a pih. Průsvitnost pleti je zachována, bělící přísady jí pomáhají udržet celistvý vzhled. Tento krém vaši pleť tónuje, dodává jí energii a zvlhčuje ji, je to skutečný životabudič, který učí vaši kůži lépe fungovat, proto pak lépe vypadá.

Firma Lancome nabízí po celém světě přípravek With Primordiale Night, luxusní ošetření pleti ve formě nočního krému. Během vašich snů pronikají kapsle s vitaminem A do vaší pokožky, zpevňují ji a zlepšují její vzhled.

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Berta Today : Jaromír Tomorrow : Zlata After tomorrow : Andrea

Proč jsem tak unavený
Petra Matušinová Alarm clock

V této zemi žije 10 miliónů lidí. 5 miliónů tvoří důchodci, což znamená, že na práci z [ ... ]

Schovat, odstranit nebo někam odeslat?
Jarka Fricová

Nedá mi to, abych se aspoňtrochu nezmínila o tom, jak jsem se zase včera otrávila vtipem na adr [ ... ]

Průvodce časopisu Think dívčím oblečením na snowbo...
Joe Bodia Průvodce časopisu Think dívčím oblečením na snowboard

Přiznávám, že mám víceméně stejné pocity, jde-li o specificky ženské oblečení na snowbo [ ... ]

Jak správně ubalit jointa?
Howard Marks Jak správně ubalit jointa?

Navzdory nebezpečným vlivům tabáku na zdraví, kouření jointu (ručně ubalená cigaret [ ... ]

RUSH HOUR 1 (Rušná hodina)
Joe Bodia RUSH HOUR 1 (Rušná hodina)

Od té doby, co filmová společnost New Line překročila před dvěma lety americká pobřeží s  [ ... ]

Český lakros
Magdalena Pechová Český lakros

Historie tohoto sportu sahá daleko do historie lidstva...

Čistý talent a určite aj veľa driny
Jeffree Benet Jason Brooks portfolio

Jak dlouho to bude trvat, než ve světě, kde fotografové mohou za své služby skromně požadova [ ... ]

Za Impotentními Hady až do Anglické zahrady
Michael Kyselka

Nejradikálnější kapela Ameriky, The Impotent Sea Snakes.

Ostatní články

Computer Engineering Program Basic engineering education And computer science of computer systems At Faculty of Information Technology Sriprathum university Emphasis on the design of embedded systems, both hardware and software, instruction set, VLSI technology and networking. To meet the needs of the industry.

System stakes. Stakes or system are mainly interesting if you want to play with stakes that are high-risk. In order to bet on that just 3 out of FOUR stakes must be right.Although, on the flip side, it's necessary for you to take a drop-off of your ( ZCode System - zcodesystemexclusive ) general odd by doing this, on-the-one-hand, your chances to win grow ... But in the event that you bet on two or one underdogs you perform quite profitably and nevertheless can shove your chances again, Click here for more information and see ...