MŮŽETE TĚŽE UŽITOVAT ČTENÍ TOTO >>
Jedinec a dav V Praze proběhla nedávno nejmasovější demonstrace od dob "Sametové revoluce". ...

Krása: Redaktovy Hit List
Pin It

Už jste si někdy přečetli štítek na vašem oblíbeném šampónu nebo krému?

Většina z těch slov má více slabik, než měla Drew Barymore kluků. Tady je malá příručka, která vám je pomůže rozluštit.

esenciální oleje: Koncentrované vonné výtažky z rostlin.

alpha hydroxy acidy: Ne, to nejsou koláčky s drogama. AHA jsou přírodní kyseliny (většinou se vyskytují v mléce nebo v ovoci), které odstraňují mrtvé buňky z pokožky a zvlhčují pokožku.

noncomedogen: Mluví se o produktu, který neucpává póry, naopak je čistí.

antioxidanty: Vitamíny jako A, C a E, které zabraňují nepříznivým vlivům volných radikálů (viz níže).

aromaterapie: Použití vybraných olejů a bylin k léčivým účelům.

colagen: Látka, která činí pleť pružnou, často je součástí zvlhčovacích krémů.

volné radikály: Molekuly, které ve tvoří ve vzduchu z kouře, smogu a slunce, a usilovně ničí pleť.

humectant: Zvlhčující látka, která váže vodu do vašich vlasů a kůže.

hypoalergen: Výrobek ze surovin, které nezpůsobují alergické reakce.

liposomy: Kuličky podobné kaviáru, které pronikají pod povrch vaší pokožky a výrazně ji zvlhčují.


Uvítání jara líčením od Maybelline

Obličej: tenkovrstvý kompaktní True Illusion make-up 3 v 1, který má schopnosti tekutého make-upu, korekční tyčinky a hebkého pudrového zakončení v jednom, v odstínu True Buff, růž na tvář přirozeně růžové barvy. 

Oči: Expert Eyes oční stíny v Berried Treasure (pearl) v barvě vína, řasenka Volum' Express v hnědočerné barvě.

Rty: Great Wear Lip rtěnka v pomerančovo-červené barvě.

Nejdříve namalujete konturu a potom celé rty. Je to praktické a rychlé - neztrácíte čas ani peníze. Výsledkem jsou polomatné a přirozené rty.

Obsahuje přírodní lipovosky se zhušťujícím účinkem, které dodají řasám maximální objem.

Rovnoměrně se roztírá, dokonale se přizpůsobí pleti a nevrství se. Absorbuje mastnotu, aniž by vysušoval, pleť se neleskne na kritických místech a nevypadá přepudrovaně. Neobsahuje olej, bez parfemace, nevytváří komedony, nezanáší póry, hypoalergenní.


Shalom HarlowShalom Harlow

Rozpaky-dobrovolné červenání

Po útoku glam stylu a levně vypadajících dívek s velkou vrstvou make-upu na obličeji přichází osvěžující trend s návratem zdravého ruměnce. Pryč je sinalost dob minulých; nahrazuje ji svěžest. Jakobyste se zrovna vrátili po pomilování na zdravém venkově.

Zapomeňte na maminčinu techniku konturování nebo pronikavé barvy až ke spánkům - dnešní vzhled červenání se je tvořen jemným a šetrným aplikováním barvy až k jablku vašich tváří.

Barva, kterou použíjete, záleží na tónu vaší kůže; hnědooké dívky s tmavší pokožkou by měly použít teplejší tóny, jako je meruňková, kdežto dívky se světlou pokožkou a jasně jiskrnýma očima mohou nosit opravdovou růžovou.

Jak se začervenáte je na vás. Krémová růž jako Duo Blush od Oriflame se jemně vklepe do pokožky, rozetře prsty a dostanete zdravě zářivý výsledek.

Pudrová růž jako Maybelines Mocha Velvet je matná a oživuje vaši tvář, ale musíte se držet pravidla: až začnete vidět barvu, zastavte. A ruměnec je také skvělý pro ty z vás, kteří mají rádi svůj make-up v minimalistickém duchu; můžete ho spárovat s rtěnkou pro jenom jakoby zlehka upravený výsledek, jaký tu má Shalom Harlow.


Staň se kosmickou!

Značka Maybelline ti přináší novou kosmetickou řadu „Cosmic Edge". Je určena pro všechny „cosmo" dívky a hodí se jak k denní tak i k večerní příležitosti. Tato kosmo líčidla tě promění v pozemskou sexy dívku intergalaktické záře.

Zlatý make-up

Zlatý make-up ti zvýrazní rysy obličeje a křivky těla. Nanes jej na lícní kosti, čelo, nos, obočí, do dekoltů a všude, kde se vzpomeneš. Zlatý pudr můžeš použít ještě přes make-up nebo samotný. Make-up i pudr dodá tvému tělu zlatavě opálený nádech.

Oční stíny a tužka

Stříbrnou konturovací tužkou zvýrazni obrysy tvých očí. Pro dokonalejší a hlubší pohled použij zlaté nebo stříbrné oční stíny.

Tělo

Na tělo, tvář, ramena a do vlasů Maybelline nabízí zlatý třpytivý gel. Tento gel je velmi praktický zejména v horkých letních dnech, kdy jsme nuceny chodit ve městě a na pracovní schůzky v silonových punčocháčích. Jednoduše a pohodlně silonky nahraď tímto třpytivým gelem.

Tetování

Vesmírný vzhled zakonči tetováním tmavě zelenou nebo mystickou fialovou barvou. Tetování ti vydrží několik dní. Obrazce můžeš vytvořit po celém těle - na ruce, kotníky, nohy, ramena... Pohraj si se svou fantazií, kam až ti dojde.

Celkově budeš vypadat nadpřirozeně sexy, jako princezna z planety Zyr, obalená jemným hvězdným prachem. Podtrhneš svojí smyslnost, hravost a kreativitu. -Marie Sommerová


Jestliže na vás padne chuť drancovat obchody se zbožím na krásu, tady jsou nejlepší typy tohoto měsíce.

Jestli se neumíte úplně nejlépe poradit s použitím očních linek, zamilujete si Smudgesicles od firmy Clinique. Kromě super tuby, která vypadá jako lesk na rty, jsou úplně nezničitelné a barva vydrží navěky.

Chyba je jenom v tom, že nechutnají jako karamelky. K dostání u zastoupení firmy Clinique v Myslbekově pasáži.

Dejte si kousek Smoked Kohl Eye Liner od Maybelline v barvě Iced Silver (ledově stříbrná) na vnitřní část spodního víčka nebo naneste velmi malou část přímo pod obočí. Neuvěřitelně tím zvýrazníte pohled vašich očí. K dostání v drogeriích a obchodních domech.

MacMacJestliže tu někdy byla taková věc jako univerzální konturovací tužka, musela to být konturovací tužka Chestnut (barva vlašského ořechu) od firmy MAC. 

Lze použít s jakoukoli barvou, od sytě červené k barvě bílé kávy. Něco, co nemůžete postrádat. K dostání v obchodních domech. K dostání ve Vinohradské tržnici.

Ahava skutečně nelže, když mluví o svém "vyšlechtěném" produktu Advanced Hand Cream. 

Moje ruce bývají tak suché a rozpraskané a olupují se a tenhle výrobek velmi pomáhá. Vyrábí se ve Velké Británii a obsahuje suroviny z Mrtvého moře v Izraeli (jů, to jsem byla ohromená) a můžete ho koupit v malých speciálních obchůdcích jako Country Life nebo v obchodním domě Tesco.

Nemáte odvahu si nechat udělat opravdové tetování? Perfektní obdobou tetovací jehly je Earth Henna Body Painting Kit. Plácněte na sebe tu zelenou pastu a na několik hodin se zaměstnejte. Když pak odstraníte pastu, budete mít krásný oranžový vzor, který vám vydrží další dva týdny.

Pravdivý příběh: Znám ženu, které je přes čtyřicet a která (přísahám) nevypadá, že jí je pět minut přes dvacet. Když jsem naléhala, přiznala se mi, co používá na svůj obličej (poté, co mi ukázala svůj řidičský průkaz a přísahala na život své kočky, že neměla žádný lifting).

Nic víc než mast s vitamíny A a D se jejího obličeje nedotklo už před dvacet let. Tahle zpropadená medicínská záležitost v tubě, kterou byste mohli používat na něco takového jako vyrážku pod plenkami. Předpokládám, že během příštích 10 let nebo tak nezjistím, jestli to funguje, ale dívka vždycky doufá. A pak, nemůže to ublížit, není to nic víc než vazelína. K dostání v drogeriích.


Nemáte peníze na to, abyste si dopřála kompletní kosmetickou péči od hlavy až k patě od profesionálů? Naštěstí pro vás tu jsou tuny malých věcí, které vám mohou pomoci okamžitě zlepšit váš vzhled. Několik návrhů:

1 Změňte svou stranu. Jestliže jste levičák, obraťte napravo a naopak.

2 Jestliže máte pěšinku uprostřed hlavy, dejte si ji na stranu (jakoukoli). Nejenom, že bude jinak vypadat vaše tvář, ale i vaše vlasy se budou zdát mnohem silnější a hustší, protože nejsou zvyklé na nový směr.

3 Vyhoďte žvýkačku. Neustálé mlaskání je odpudivé a ještě hůře to vypadá. To myslím fakt vážně.

4 Dělejte něco jiného. Cokoli. Vždycky jste používala tmavou rtěnku a kontury? Přestaňte a používejte pouze lesky. Nikdy jste nepoužívala maskaru? Použijte tedy dvě nebo tři vrstvy nebo, ještě lépe, nalepte si umělé řasy. Nezapomeňte, jestli jste to ještě nezkusila, bude to pro vás nové.

5 Postříkejte se vůní, jakou jste na sobě ještě neměli, dokonce ani kolínská vašeho přítele tak nevoní. Studije ukazují, že rozdílné přísady mohou skutečně měnit vaši náladu a když cítíte, že už nemůže být lepší, co víc si přát? Pokud máte špatný den, nová vůně od Clinique Happy (Šťastný) nemůže ublížit.

6 Zaujměte vzpřímený postoj. Neustálá schlíplost drásá vaše orgány, brání správné cirkulaci krve a směřuje k tomu, že vypadáte, řekněme, tlustě. Seďte nebo stůjte co nejvíce narovnaní, tlačte lopatky dozadu dolů, zatáhněte břicho, aby bylo ploché (ale ne vyduté), vypněte hruď, zvedněte bradu a zhluboka se nadýchněte. Soustřeďte se na podržení této pozice během nádechu a výdechu a náhle vypadáte o 6 centimetrů vyšší a o pár kilogramů tenčí.

7 Pozvání na poslední chvíli? Vemte si do ruky pár nalepovacích kamínků pro případ nouze. Až zavolají, nalepte si jeden mezi oči, jeden na každý nehet, do kroužku kolem pupíku nebo v lince kolem očních víček. (Všimněte si "nebo" nikoliv "a". Prosím, nepřežeňte to.) Teď jste opravdu připravena uchvátit město. Vyzkoušejte barvící pěnu. Nastříkejte pěnu do dlaní a vetřete do suchých vlasů a dosáhnete výrazné změny.

8 Pokud jste unaveni a je to vidět, zvýrazněte vnitřní stranu spodního víčka bílou nebo bledě růžovou tužkou pro oční linky a uvidíte okamžité rozjasnění.

9 Udělejte stojku proti zdi. Probudí vás to a nažene krev do hlavy, což probere váš mozek a ještě k tomu vaše tváře zrůžoví a zkrásní.

Usmívejte se. Není nic rychlejšího a snadnějšího, co můžete udělat pro generálku svého zjevu. Plus, výzkumy ukazují, že samotné konání úsměvu vám zlepšuje náladu. Pěkně rafinované, jak to funguje, že?


Giordani bronzing paleta od Oriflame

Pudrová paleta obsahuje čtyři sladěné odstíny hedvábného kompaktního pudru v jednom pouzdře, které umožnují jemné a matné nalíčení.

Je též vhodný k přepudrování a zvýraznění již opálené pleti. Uprostřed kompaktního pudru je umístěn hlavní odstín bronzové barvy terakota, který je obklopen dalšími třemi barevně ladícími odstíny - světle růžovým, zlatožlutým a béžovým zjasňujícím odstínem.

Lze je použít samostatně či smíchat nebo nanést jako tvářenku ke zdůraznění částí tváře.


Džíny pro každého

Všichni lidé jsou si rovni, ale ne všechny ženy - proto máme takové potíže, když se pokoušíme najít jedny dobré džíny, které nám budou nejenom sedět, ale trochu nám i polichotí. Jestli jste se někdy během nakupování džínů rozbrečely nebo jste se nešťastně vrátily domů a narvaly se do svých starých rozervaných Levisek, tak poslouchejte, tenhle střih jsem udělala pro vás. - illustrace: Magdelena Pechová

Průměr: Jděte po ověřené kvalitě, navrhnuté pro vaše tělo. Kalhoty s klasickým střihem budou vypadat skvěle celé roky. - LEVI'S 501

Žádné boky: Zvýrazněte svoje tělo pomocí džín, které padají na boky (abyste vytvořily iluzi křivky) a pokračují rovně až ke kotníkům. - Diesel Industry

Vosí pas: Máte štíhlé bříško, ale džíny s širokým pasem a zúženými nohavicemi vytvoří iluzi dlouhé, štíhlé a rovné linie. - MUSTANG Inyo

Malí: Džíny, které začínají nízko v pase (abyste prosloužily vaši horní část těla) a končí u kotníků (vykašlete se na zakládání) jsou vaším nejlepším tipem. - Sara od Kenvelo

Velký zadek: Vyberte si takové kalhoty, které jsou nejenom volné přes boky, ale mají také větší zadní kapsy, než je běžné. - SASCH Aquila

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Havel Today : Hedvika Tomorrow : Lukáš After tomorrow : Michaela

MAXWELL - Embrya
Keith Kirchner MAXWELL - Embrya

Jsou chvíle, kdy recept „víc stylu než jádra” funguje, a jsou chvíle, kdy ne.

Mimina: NE!
Jeffree Benet Mimina: NE!

Jestli působím trochu zaujatě a hořce, nezbývá vám, než mou náladu omluvit. Mám totiž por [ ... ]

Čajovna - Bylinka
Jarka Fricová

Asi si řeknete, že se s čaji roztrhl pytel a že bylinek na všemožné podpůrné léčby je vš [ ... ]

Humana People to People Movement
Marie Sommerová Humana People to People Movement

Mezinárodní organizace Humana People to People Movement byla založena v říjnu r. 1998.  [ ... ]

Co přijde pak? Fotonová torpéda?
Jarka Fricová Co přijde pak? Fotonová torpéda?

Při rychlosti 297 873 kilometrů za vteřinu trvá slunečnímu světlu jen 1.4 vteřiny, než se o [ ... ]

Proč je voda důležitá
Joe Bodia Voda pro pizzu

I když teď se Česká republika opět trpí příliš mnoho vody a zaplavení ohrožuje ekonom [ ... ]

Víkend u Krišny
Tomáš Partl Hare Krišna praha

Stojíte na ulici a na jednou slyšíte zvonění chřestítek a rytmické dunění bubnů. P [ ... ]

Načeva: Hlava otevřená experimentům
Vlastimil Beránek Monika Načeva

Načeva patřila po celou druhou polovinu devadesátých let mezi nejoriginálněj [ ... ]

Ostatní články

Computer Engineering Program Basic engineering education And computer science of computer systems At Faculty of Information Technology Sriprathum university Emphasis on the design of embedded systems, both hardware and software, instruction set, VLSI technology and networking. To meet the needs of the industry.

System stakes. Stakes or system are mainly interesting if you want to play with stakes that are high-risk. In order to bet on that just 3 out of FOUR stakes must be right.Although, on the flip side, it's necessary for you to take a drop-off of your ( ZCode System - zcodesystemexclusive ) general odd by doing this, on-the-one-hand, your chances to win grow ... But in the event that you bet on two or one underdogs you perform quite profitably and nevertheless can shove your chances again, Click here for more information and see ...