MŮŽETE TĚŽE UŽITOVAT ČTENÍ TOTO >>
Morcheeba: Charango Tak by se dala označit tvorba britské hudební trojky,skládající se z bratrů Paula a Rosse Godfreyových a černošské zpěvačky Skye.

Novým albem opět dokazují, že jim není snad žádný hudební styl cizí.

Na Charangu se tak mísí rythm&blues, funk, latinskoamerické rytmy a spolu s disco melodiemi sedmdesátých let vytváří skvěle znějící ...

fShare
0
Pin It

Proč se pařit v samém pupku Evropy, když na světě je tolik mořských zemí? Pražské ulice jsou rozpálené horkým sluncem a je ten pravý čas ochladit létem rozžhavená těla ve vlnách tajuplného moře.

Chorvatsko

Malá země pro velkou dovolenou, nádherné pláže, četné skalní útesy, ostrovy a ostrůvky - jsou jako perly zdobící vlny jadranského moře, barevné krásy přírody budou balzámem pro vaše oči a příjemní lidé zklidní vaši duši. Tady neuslyšíte strašidelné zvonění tramvají ani nezdravé supění občanů spěchajících ulicemi velkoměsta, pouze vítr v korunách stromů, řev kobylek a zpěv hravých vln zaplaví váš sluch.

Chorvatská republika vznikla po rozpadu Jugoslávie v roce 1991. Rozlohou 556 538 se řadí mezi nejmenší státy Evropy. Tato země se pyšní nejčlenitějším pobřežím v Evropě, jehož délka včetně ostrovů činí 4012 km. Nachází se zde více než 1185 ostrovů a útesů.

Mezi ty největší patří ostrov Krk (od Prahy vzdálen pouhých 750km), Cres, Brač, Hvar, Pag a Korčula. Největšími poloostrovy jsou Istrie a Pelješac. Klima je kontinentální. A pokud máte rádi koupání v teplejších vodách, pak vás jistě uspokojí teplota letního Jadranského moře, která v letních měsících dosahuje až 27 ° C. Nesmíme opomenout léčebné a pozitivní účinky moře, díky jeho vysoké slanosti.

Itálie

Země milenců i milovníků historie, jenž vás obklopuje na každém kroku. Nebudou zklamáni ani milovníci klidné dovolené, natož pak aktivní sportovci, pro něž je toto místo úplným rájem! Čeká vás zde čisté moře, jehož písečné a oblázkové pláže se střídají se skalami porostlými zelení, s množstvím jeskyní a romantických zákoutí. Itálie je země snů a překvapení.

Pro ty, kteří zbožňujete vodní sporty, vám tato země ve tvaru kozačky, dává na výběr celkem čtyři moře - Jaderské na východním pobřeží, Jónské moře na jihu,Tyrhénské a Ligurské na západě.

Cestování je v tomto slunečném kraji maximálně bezpečné a pikantní umění kuchařské vám bude tím nejlahodnějším společníkem. Podnebí je středozemní a průměrné teploty dosahují v létě až 30 °C.

Tunisko

Je nejmenší zemí severní Afriky, jejíž severní část obklopuje středozemní moře. Tato exotická země vás uchvátí nejen svuo historií, ale i překrásným průzračně modrým mořem, plážemi s jemným pískem, arabskou kulturou a v neposlední řadě vysokou kvalitou poskytovaných služeb za přijatelné ceny.

Tunisko je zemí s více než tři tisíce let starou historií, s památkami a vykopávkami připomínající zašlou slávu Kartága a Římské říše. Severní pobřeží s hlavním městem Tunisem je výrazným kontrastem jižní pouště. Tato tajemná země pohádek Tisíce a jedné noci vás uvítá úsměvy na tvářích místních obyvatel, vůní jasmínu a máty.

Něco pro milovníky sportu! Levná, skvělá a laxně aktivní dovolená.

Cestovní kancelář NOMÁD, (Smetanova 34, 591 01 Žďár nad Sázavou. Otevřeno: Po-Pá: 8-16 hod., Tel./Fax: 566 623 642, email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) vám nabízí téměř sto nejrůznějších zájezdů. Ptáte se kam? S touto cestovní kanceláří se můžete vydat do tropických krajů kolem rovníku, nebo do polárních pustin.

Poznáte odlišné světy, kde lidé žijí zcela jinak, než jsme zvyklí u nás. Expedice je vždy ryzím dobrodružstvím, je poznáním spojeným s moudrostí rozšířením obzorů a jedinečným zážitkem. A nezapomeňte: "Kolik zemí znáš, tolikrát jsi člověkem!"

Kam se můžete těšit- Egypt, Jordánsko, Izrael, cesty od Kartága k Rudému moři, přes Persii do Indie, Tibet, Mongolsko, Čína,Japonsko, ostrovy Středomoří - Sardinie a Korsika a mnoho dalších míst a světů za velmi solidní ceny. Nikdy nevíte kde a kdy na vás čeká to největší dobrodružství vašeho života, proto žijte naplno s Nomád bivak klub.

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Zlata Today : Andrea Tomorrow : Jonáš After tomorrow : Václav

Veselý žert na sjezdovkách
Joe Bodia

V Sava Mates na misi: Watch Ben se na to znovu, prokazující Sava řidiči mají více zábavy,  [ ... ]

Fashion whore, what's in store...
Pavlína Farkašová Fashion whore

Pro všechny, kteří ještě neví co koupit své nejmilejší osůbce na Sv. Valentýna , mám rad [ ... ]

Udělej si sám - DIY kultura
Hopeless idealist DIY Kultura z Leonardo Cassali

Ačkoli názory na současnou mladou generaci v tomto článku vyjadřuj [ ... ]

Muchow k Sv. Janovi
Michael Kyselka Jan P. Muchow

2.2.2000 se dočkala premiéry adaptace Shakespearova 'Snu noci svatojánské' v Divadla Komedie.  [ ... ]

Drsná pohlednice z Walesu
Tomáš Lachman

Caradog Prichard: Za úplňku (Volvox Globátor 2001)

Global Street Party '98 z Mého Pohledu
Joe Bodia Nevolte: revoltute!

16. 5.1998 došlo v Praze k patrně nejdůležitější, mám na mysli nejdůležitější z hledisk [ ... ]

Jak jsem ... la na ryby, tedy spí... pro ryby
Petra Šedinová

V touze pořídit si další nenáročné zvířátko do svého prostorem limitovaného příbytku j [ ... ]

Nejdříve musíš snít... James Lavelle a Master P...
Jay King James Lavell

Jen málo interpretů ze světa hip-hopové scény toho dokázalo tolik co J [ ... ]

Ostatní články

Computer Engineering Program Basic engineering education And computer science of computer systems At Faculty of Information Technology Sriprathum university Emphasis on the design of embedded systems, both hardware and software, instruction set, VLSI technology and networking. To meet the needs of the industry.

System stakes. Stakes or system are mainly interesting if you want to play with stakes that are high-risk. In order to bet on that just 3 out of FOUR stakes must be right.Although, on the flip side, it's necessary for you to take a drop-off of your ( ZCode System - zcodesystemexclusive ) general odd by doing this, on-the-one-hand, your chances to win grow ... But in the event that you bet on two or one underdogs you perform quite profitably and nevertheless can shove your chances again, Click here for more information and see ...