MŮŽETE TĚŽE UŽITOVAT ČTENÍ TOTO >>
Techno na louce aneb Stará Huť 98  V pořadí již pátý ročník Free techno festivalu proběhl ve dnech 30. 7.- 3. 8. 1998 na louce v blízkosti Staré Hutě u Dobříše. ...

Dopis HELE č.05
fShare
0
Pin It

Konečně se zase po pár měsících vylíhlo nové číslo...

Doufáme, že jste na nás ještě úplně nezapomněli a že stejně jako my věříte, že postupně proboříme všechny ledy finančních a provozních nepříjemností a budeme se k vám dostávat častěji a lépe.

Pro toto číslo jsme získali několik velmi nadějných spolupracovníků a při přípravě jsme se seznámili se spoustou sebeobětavých lidí, kteří navzdory téhle divné době hledání viníků z nedostatku vlastní inspirace a směru, nezištně rozdávají, pomáhají, smějí se, nechodí na drahé večeře a nechtějí se za každou cenu stát úspěšnými modelkami.

Ženská část redakce na základě zkušeností v oblasti závislostí přitvrdila a pozitivně se přiklání k legalizaci tvrdých drog. Zákazy a předstírání neexistence určitých, pro hlavní proud nepěkných a obtěžujících, problémů, nám lezou na nervy.

Přehlížet nebo poukazovat s nelibostí na někoho, kdo posbíral a vstřebal mnohem více trpkých zkušeností než řada z nás ostatních, je přinejmenším nesportovní.

Během posledního měsíce si mi chtělo zvracet asi šestkrát. To je průměrně jeden a půlkrát za týden, a to mě v příštím čísle čekají další lidé odmítaví k problémům závislých či tělesně postižených, které mají nejen s hledáním uplatnění, sebe sama, vztahů k druhým, ale i s přežitím (jo a ještě bezdomovci!).

Možná, že bychom měli vymyslet nějakou anketu o morálce nebo alespoň o slušnosti. Uvidíme, co to dá. Rozhodně se pokusíme vytrvat až do okamžiku, kdy všechny reportáže, řeči a historky budou jenom veselé; jinými slovy napořád.

PS: Bylo by prima, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.nebo kdybyste více psali do našeho časáku. Nebráníme se ničemu, bereme černé, bílé i šedivé. Nebo si nás alespoň více kupujte, abychom se pořád necítili tak blbě sami!

Naše mise

1. Chcete-li si myslíte
Uděláte-li si lidé myslí si myslí, budou tě miluju. Pokud jste opravdu si myslí, budou vás nenávidět.
2. Sdělit světu pravdu
Když si jen říct pravdu, začnete vydělávat důvěru, jako novináři, naším posláním je říkat pravdu.
3. Aby se budete smát
Chceme, aby se budete smát, smích, úšklebek, škleb, nebo úsměv, když se snažíme najít vzhůru života ve vší zla kolem nás.

Name Day/Svatek

Yesterday : Matouš Today : Darina Tomorrow : Berta After tomorrow : Jaromír

Lezu po kolenou, říká Jiří Černický
Petr Pokorný Jiří Černický lampa

Narozen v severočeském sídelním městě 1.8.1966, poučen ve školách: střední uměleckoprům [ ... ]

Mugwump
Adam Trachtman

Jsou tam příliš mnoho Američanů v Praze?

STREET WORKERS: Ti, kteří se starají
Eva Kolářová

Před časem jsem se vypravila do terapeutické komunity Magdaléna v Mníš [ ... ]

GARBAGE - Version 2.0
Keith Kirchner GARBAGE - Version 2.0

Jako dítě jsem měl představu „swingujícího Londýna", Londýna, kde byli Beatles, Rolling St [ ... ]

S Nikkitou nejen o barvách...
Jarka Fricová Nikkita

Nikkita je módní návrhářka. Má za sebou už desetiletou praxi. Pracovala na divadelních kost [ ... ]

Kultura velkoměst
Joachim Dvořák Kultura velkoměst

Obklopeno budovami velkoměstského labyrintu přichází za vámi nové číslo kulturn [ ... ]

KUTNÁ HORA: Město uchvacuje, alterna nefunguje
Helena Chvojková KUTNÁ HORA, Město uchvacuje, alterna nefunguje

Když jsem ve středověké Kutné Hoře takhle po ránu narazila v &# [ ... ]

Evropské Spojené Státy?
Petra Šedinová

Denně nám tisk i další media přibližují Evropskou Unii, jako tu nejlepší a zároveňneodkla [ ... ]

Ostatní články

Computer Engineering Program Basic engineering education And computer science of computer systems At Faculty of Information Technology Sriprathum university Emphasis on the design of embedded systems, both hardware and software, instruction set, VLSI technology and networking. To meet the needs of the industry.

System stakes. Stakes or system are mainly interesting if you want to play with stakes that are high-risk. In order to bet on that just 3 out of FOUR stakes must be right.Although, on the flip side, it's necessary for you to take a drop-off of your ( ZCode System - zcodesystemexclusive ) general odd by doing this, on-the-one-hand, your chances to win grow ... But in the event that you bet on two or one underdogs you perform quite profitably and nevertheless can shove your chances again, Click here for more information and see ...