About us/O nás

Think Praha

Dobrý den, vítejte v časopisů Think!

vítejte v časopisů Think!

Dokonce i slepý vám může potvrdit, že ve světě kultury je image vším. Ale image není jen realistickým obrazem toho, co je nám pod nátlakem vnucováno vládnoucím trendem. Image je metaforickým souhrnem události, stylu a formy, které obklopují lidí určité doby, když se snaží dat nejaky výraz sobe, svým nápadům a tomu, čemu věří.

I časopis Thinkse neustále pokouší o vytvoření vlastní vize, žánrů, který zobrazuje směr, kterým se svět ubírá v době, kdy vstupujeme do nového tisíciletí. A stejně jako dnešní kultura je směsicí umění, technologie, zábavy a šílenství; je takový i Think. Náš moderní životní styl je změna; takový je i Think.

Věk informací se nezajímá tolik o kvantitu, ale spíš o kvalitu; takový je i Think. Těmito hledisky jsme se ridili při vydávání v novém a zlepšeném formátů, obsahu i řízení. Vám, kteří se ke čtenářům přidáváte poprvé až teď, musíme sdelit, ze během posledních šestnácti vydání Think více než ztrojnásobil svůj obsah tím, že rozšířil prostor pro hudbu, umění, filozofií, politiku a kulturu, stejně jako přidal rozhovory, přehledy a články věnované mode.

Časopis Think oslavuje avantgardu a zároveň k ní upoutáva pozornost čtenářů. Naší noví spisovatelé, redaktoři a fotografové jsou přesvědčení, že udrží pro Think unikátní pozici aktuální a úplnou kritikou současná svetové kultúry, a to ne z nadhledu, ale názory veřejnosti.

What is Think Magazine?

Think Magazine guerrilla marketing in Prague

Think Magazine began its 20 year saga as the longest running alternative culture publication in post-Velvet Revolution Prague as an entertaining, informative and enlightening, full-colored, free magazine about music, art, fashion and modern urban culture, with an eye to covering interesting new trends in this fast paced world around us.

Read more ...

Why we started Think Magazine

Why we started Think Magazine

Many of you are wondering by now who we are and what we're trying to do here with this publication, but the truth is, we only started doing it because there was a real dearth of fun things to read, in English, in Prague. True story.

Read more ...

These dogs are amazing blue pit bulls make awesome pets