DJ Thinky
fShare
0
Pin It

My všichni sledujeme Americkou televizi.

Právě teď nemůžeme sledovat stovky programů jako normální člověk v US, ale můžeme sledovat ritualizace toho co znamená hra, práce, touha, svádět a zabít.

Zdá se to vše absurdní do té doby než se absurdita každodenního života setká v mělkém ďůlku této osamělé supersíly. Když nic jiného, tak kultura, která je nám nabízena je obětí své vlastní obscese s věcmi, které jsou nové a dokonalé. Je lítostivé vidět Supermana, jak na nás někde v rohu úpěnlivě mává tak, aby upoutal naši pozornost, jak přeskakuje budovy, snaží se vytvořit svět bezpečnější pro vás a mne normální lidi, když mi se mezitím snažíme vyzkoušet každou “spice” dívku a kluka pro kompletní práci uspokojení našich představ.

A i tak se stále řítíme tím směrem, a když už, tak alespoň svojí unikátní cestou. Požádali jsme naše kontributory, aby nám psali, fotili a komentovali jejich zájmy. První Think je výsledkem této spolupráce. Toto jsou ale jen první kroky na cestě na které jsme rádi, že se s námi účastníte, jen jsste zvýšili sázky.

Naše zájmy jsou široké, hlasy různorodé a naše myšlení nonlineární. Jen proto, že máš styl, neznamená, že nemůžeš být vážný, tak jako neznamená, že když si radostně užíváš, nemůžeš se opravdu starat o to co se děje kolem tebe. Život v České republice je “rychlejší” než kdekoliv jinde. Změna je uvnitř, naše neustálé porovnávání s novými myšlenkami a informacemi, a venku zvyky a technologie lidí, které jsme před tím nikdy neviděli nás vzrušuje a nutí se ptát nové a složité otázky.

Think je křižovatkou těchto proudů, a bude růst spolu se svými čtenáři a s tou podivnou dobou, ve které žijeme. Víc než to, my věříme, že naše životy jsou o mnoho zajímavější a bohatější než těch v televizi, anebo těch které nazýváme “hvězdami”. Spokojeně si užívejte!

These dogs are amazing blue pit bulls make awesome pets

먹튀